صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 66

موضوع: ویزای کار ( ۶ ماهه ) - اتریش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای کار ( ۶ ماهه ) - اتریش

دوستان يه پرسش مهم برام پيش اومده و اين كه آيا بايد هم محقق بود و مقاله داشت و هم مدير ارشد با حقوق بالا در يك شركت بين المللي شناخته شده؟! يا اينكه يكي از اين شرايط كافيه؟
    لطفاً جواب بدين برام مهمه اگه حالت اول باشه به نوعي سركاريه چون هيچ محققي با رده مديريت ارشد و حقوق نجومي نمياد مهاجرت كنه!

ممنون از همه دوستان.
    میخاستم بدونم با روش امتیازی اقامتی که بمن میدن چه نوع اقامنی هست؟
    میتونم بعددریافت این اقامت برای تحصیل کارشناسی ارشد در انریش اقدام کنم؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    IT Klagenfurt

نقل قول نوشته اصلی توسط shamim_mirani نمایش پست ها
    ممنون از همه دوستان.
    میخاستم بدونم با روش امتیازی اقامتی که بمن میدن چه نوع اقامنی هست؟
    میتونم بعددریافت این اقامت برای تحصیل کارشناسی ارشد در انریش اقدام کنم؟
    بعد از دریافت اجازه کار اتریش و قبل از پیدا کردن شغل حق تحصیل ندارید و بعد از اون هم شرایط خاصی داره
    چرا با این روش می خواید اقدام کنید ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط HataMo نمایش پست ها
    بعد از دریافت اجازه کار اتریش و قبل از پیدا کردن شغل حق تحصیل ندارید و بعد از اون هم شرایط خاصی داره
    خب تا جایی که من تحقیق کردم من 70 امتیاز رو میتونم بدست بیارم. این روش هزینه کمتری داره و سریع تر هست برای اقامت گرفتن.
    اخه اگر بجام برم یا با ویزای دانشجویی باشم برم یا به این شکل. هدف تحصیل دارم... ولی خب هزینه کمتر هم بهتره.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط HataMo نمایش پست ها
    یک همچین قانونی رو من تابحال نشنیدم.هرکسی با هر ویزای قانونی اجازه تحصیل داره.، میتونید منبعش رو بذارید؟
    تا اونجایی که میدونم با ویزای جویای کار 6 ماهه، میشه دانشگاه ثبت نام کرد ولی
    البته اگر شرایط پذیرش رو داشته باشن (یعنی همون گواهی اشتغال به تحصیل)
    و از این نظر هیچ فرقی بین ویزای دانشجویی و کاری نیست. مساله اصلی اما اینه که
    ویزای جویای کار، بایستی به پیدا کردن کار ختم بشه تا ویزا تمدید بشه، در غیر اینصورت
    حتی اگر فرد دانشجو هم باشه، بعد از اتمام ویزای 6 ماهه؛ باید اتریش رو ترک کنه و بره کشورش و دوباره درخواست
    اقامت دانشجویی بده.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط shamim_mirani نمایش پست ها
    خب تا جایی که من تحقیق کردم من 70 امتیاز رو میتونم بدست بیارم. این روش هزینه کمتری داره و سریع تر هست برای اقامت گرفتن.
    اخه اگر بجام برم یا با ویزای دانشجویی باشم برم یا به این شکل. هدف تحصیل دارم... ولی خب هزینه کمتر هم بهتره.
    شما اگر 70 امتیاز رو دارید، میتونید امیدوار باشید که ویزا رو بگیرید، منتها در نظر داشته باشید که صرف گرفتن این نوع ویزا
    تاثیری در اقامت شما نداره، اگر نتونید کار پیدا کنید به مشکل میخورید. یعنی اول مطمئن شید که حتمن میتونید با توجه به تخصصتون
    کار پیدا کنید، و بعد اقدام کنید (شاید حتی لازم باشه از قبل با کارفرمایی هماهنگ کنید) چون اگر بیاید اتریش و کاری براتون نباشه، باید برگردید و نمیتونید ویزاتون رو
    تمدید کنید یا تبدیل به ویزای دانشجویی کنید. کاری که منطقی تره اینه که اول دانشجویی اقدام کنید، بعد
    همه مدارکتون رو با خودتون بیارید اتریش، و بعد سعی کنید در حین تحصیل با توجه به رزومه و تخصصتون کار پیدا کنید
    و از توی خود اتریش ویزای تحصیلیتون رو به کاری تبدیل کنید. باز هم تاکید میکنم، کار پیدا کردن تابعی از تخصص و رزومه و دانش
    زبان شماست نه صرفن نوع ویزا، هرچند ویزای جویای کار 6 ماهه دست کارفرما رو برای انتخاب شما باز میذاره و خیلی راحت میتونید جذب بازار کار بشید. ولی با توجه
    به حرفاتون که میگید تحصیل اولویت داره، این کمی ریسکیه.
    بهرحال این رو در نظر داشته باشید که اگر تخصص داشته باشید و زبان آلمانیتون خوب باشه، حتی با ویزای تحصیلی هم میتونید کارفرما رو متقاعد کنید که
    بگیرتتون و بتونید ویزاتون رو تبدیل کنید.
    ویرایش توسط mahdi2010 : March 10th, 2015 در ساعت 12:38 AM

Junior Member

سلام وقتتون بخیر
    من لیسانس مترجمی زبان دارم از دانشگاه پیام نور
    27سالمه
    مدرک جوشکاری مقدماتی e3
    لوله کشی گاز خانگی
    درب و پنجره ساز پروفیل آهنی (ادواری)
    بازرسی فنی جوش
    ازفنی حرفه ای دارم
    پایان خدمت دارم
    بعد عید دوره فنی حرفه جوش آرگون یا Co2 میخوام برم
    خواستم ببینم که با این وضعیتی ک من دارم کلا واجد شرایط هستم برای اقدام کردن به یه کشور؟
    اگه نه باتوجه به تجربیاتتون چه برنامه ریزی ایی بکنم بهتره؟

Junior Member

با سلام ببخشید که یهویی وارد بحثتون شدم

من مهندس برق قدرت هستم و مدرک مقدماتی و پیشرفته PLCهای زیمنس و مدرک مقدماتی و پیشرفته شبکه های صنعتی PLC های زیمنس و همچنین مدرک مقدماتی و پیشرفته مانیتورنگ PLC های زیمنس (WINCC) رو دارم
    و در حال حاضر دارم مدرک سیتم های DCS زیمنس رو میگیرم و دیگه اینکه تمام مدارک من مورد تایید وزارت نفت و شورای عالی انفورماتیک ایران هستند
    و حالا یه سوال داشتم :
    اینکه من برای گرفتن ویزای کاری با وجود این مدارک تا چه اندازه موفقم ؟

با سلام
    من رشته ی فنی هستم و با داشتن IELTS 7 امتیاز 60 رو فکر کنم داشته باشم، سابقه کار ندارم!
    راهی هست که بتونم برای کار برم؟ من کلا قصد ادامه تحصیل ندارم. فقط دنبال جایی برای کارم

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Bauingenieurwesen

نقل قول نوشته اصلی توسط gharibenazdik نمایش پست ها
    با سلام
    من رشته ی فنی هستم و با داشتن IELTS 7 امتیاز 60 رو فکر کنم داشته باشم، سابقه کار ندارم!
    راهی هست که بتونم برای کار برم؟ من کلا قصد ادامه تحصیل ندارم. فقط دنبال جایی برای کارم
    برای کار فقط و فقط برای دریافت ویزا کار شما نیاز به مدرک المانی ب 1-2 دارین تو سایت هم توضیح داده شده در غیر این صورت مدارک شما بررسی نخواهد شد
    Um etwas zu tun, muss man es sehr lieben. Um etwas sehr zu lieben, muss man bis zur Verrücktheit daran glauben.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)