صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 66

موضوع: ویزای کار ( ۶ ماهه ) - اتریش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای کار ( ۶ ماهه ) - اتریش

سلام دوستان
    من برنامه نويس هستم و ده سالي سابقه كاري دارم .60 امتياز با اينايي كه تو ليست هست دارم .مي خواستم ببينم چه مداركي بايد داشته باشم واسه ويزاي جستجوي كار ؟ كسي از دوستان با اين شرايط رفته اتريش ؟؟
    از دوستان كسي مي دونه واسه سابقه كار بجز سابقه اي كه از بيمه داريم نياز به نامه شركت هم هست و چه فرمتي بايد داشته باشهژ
    ویرایش توسط sh_shafiee : July 29th, 2017 در ساعت 05:33 PM

Junior Member

نه دوست عزیز برای ویزای جستجوی کاری هیچ نیازی به مدرک آلمانی نداری. با یک آیلتس 6 هم می تونید برید
    ویرایش توسط sh_shafiee : July 29th, 2017 در ساعت 05:33 PM دلیل: ====ترکیب با بعدی====

این ویزارو خودمون هم میتونیم بگیریم؟ (بدون کمک دفاتر مهاجرتی) . چه مدارکی لازمه؟ و از کجا باید شروع کرد؟ و سایتی هست برا پیدا کردن کار تو اتریش؟ برا رشته ی عمران. و بازار کار عمران تو اتریش بهتره یا آلمان؟ ممنون از راهنماییتون

Junior Member f1996 آواتار ها

درود
    دوستان این نوع ویزا هنوز برقراره؟؟

لطفا کسانی که از این طریق رفتند اطلاعاتی بدهند
    باسپاس

با سلام. بنده فوق لیسانس مدیریت بازرگانی دارم. 11 سال سابقه کار مرتبط با عناوین مختلف مدیر عامل و مدیر کارخانه و مشاور. 4 تا مقاله کنفرانسی بین المللی و تحقیقاتی دارم. 37 سالمه و متاهل داری یک فرزند 3 ساله. مدرک زبان ندارم. درآمد ماهیانه 5 میلیون تومان در ایران همراه با گواهی. واسه مهاجرت کاری میخوام اقدام کنم. اوضاع بنده واسه مهاجرت به اتریش چطوره؟ و همچنین اوضاع کار رشته ما. البته بنده لیسانسم مدیریت صنعتی بوده و فوقم بازرگانی. لطفا راهنمایی بفرمایید که چطور باید شروع کنم. و آیا امکانش هست کار پیدا کنم. با خانواده میشه واسه اومدن به اتریش اقدام کرد یا خیر؟

Junior Member

سلام دوستان.میگن برای این ویزا باید پول تو حسابت داشته باشی.یعنی یه مبلغی که بهپول ما 40ملیون میشه به عنوان امانت تو سفارت از تو میگیره.
    این درسته؟چنین چیزی واقعیت داره؟بیرگواری کنید جواب منو بدید

Senior Member sabadadboud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Computational Science - University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan26 نمایش پست ها
    سلام دوستان.میگن برای این ویزا باید پول تو حسابت داشته باشی.یعنی یه مبلغی که بهپول ما 40ملیون میشه به عنوان امانت تو سفارت از تو میگیره.
    این درسته؟چنین چیزی واقعیت داره؟بیرگواری کنید جواب منو بدید
    تا اونجایی که میدونم صحت نداره. این 40 میلیون یا همون 10000 هزار تا برای کسایی هست که می خوان اقامت دانشجویی داشته باشن و باید برای خرج یکسال همراه خودشون ببرن. و درضمن سفارت یه واسطه ست برای ارسال مدارک شما. ویزای شما از شهرداری اتریش صادر میشه

Junior Member

رشته ليسانس من مهندسي هست، آيا جزو رشته هاي فني (MINT Subject) محسوب ميشه و ٣٠ امتياز رو مي گيره يا خير؟

Junior Member

سلام دوستان
    من دبیر فیزیک با سابقه کاری 11سال هستم البته مدرک زبان معتبر ندارم،دلم میخود برای ویزای کار به اتریش اقدام کنم،لطفا منو راهنمایی کنید.ممنونم

Junior Member

در ضمن بنده فوق لیسانس رشته فیزیک. خوندم و 31سالمه.لطفا برای اخذ ویزای کار در اتریش راهنماییم کنید.مم
    نونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)