صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 55 , از مجموع 55

موضوع: تاثیر بحران اقتصادی آمریکا بر گرفتن فاند

paria
    Guest

پیش فرض پاسخ : تاثیر بحران اقتصادی آمریکا بر گرفتن فاند

منم عین همین میل رو گرفتم.
    فواندم هم پرید .
    ادمیشین‌ام هم هوز رفت زیر سوال..
    زدن زیر همهٔ نامه‌های قبلیشون
    فعلا پا در هوا .......

Junior Member

سلام بچه ها
    من راستش اول وضعیت فاندم معلوم نبود .بعد به استادم که خودش chair دپارتمان بد گفتم که اگ فاند نداشته باشم نمی تونم بیام و در جواب الان ایمیل زد و گفت
    In a meeting with one of the research directors, today, I was invited to submit a proposal for a project that will involved you if funded. I will work on this option the coming week and submit it as soon as possible. This is the first step for possible funding and I consider this as a positive outcome of the meeting in these times of reduced budgets. I will update you on the progress. As I mentioned to you before, the budget situation has modified what we have been doing previously.

Thanks for the continued interest and patience.

می شه بگین یعنی چی و من باید چه کار کنم؟ یعنی امکان داره fuu fund شم؟

شما فقط باید منتظر جواب استادتون باشید ، ممکنه که فاند براتون جور بشه ، چنانچه این proposal ،تایید شه که میخواد توی پروژه از شما استفاده کنه.

موفق باشید
    دانشجويان يا فارغ التحصيلان دانشكده فني دكتر شريعتي عضو شوند.

http://www.applyabroad.org/forum/group.php?groupid=14

Member
    رشته و دانشگاه
    Hell

دوستان سلام
    من مطمئن نیستم باید سوالمو همین حا بپرسم یا نه اگه جای اشتباهی رو انتخاب کردم ببخشید!
    مشکلم اینه که من با اطلاعاتی که از سالای قبل و اینجا پیدا کردم فکر می کردم خیلی راحت می تونم FUND بگیرم چون تو رشته من مقاله زیاد مرسوم نیست و دوستان علاقه مند پتنت هستند و منم تازه لیسانس گرفتم و در این حدود نیستم اما تا دلتون بخواد کار عملی انجام دادم و پروژه ام بزرگترین پروژه دانشکدمون بود که نصف استادا گفتند این کار کار من نیست! الانم با وجود نداشتن مدرک تو چند تا شرکت Designing مشغول به کارم و نتیجتا تجربیاتم بد نیست!
    اما حالا به مشکل برخوردم به هر استادی میل می زنم بعدش میل می زنه و کلی تشویق و فلان و بهمان ولی از FUND خبری نیست همشون میگن الان به علت رکود مالی آمریکا دستشون خالیه ولی تا April/March بهتر می شه و جواب قطعی رو بهم می دن! بعضی ها هم میگن باید اپلای کنم تا بعد موقعی که خواستند تصمیم گیری کنند جوابم رو می دن! می خواستم بدونم کسی تجربه این کار رو داره چون من اصلا علاقه مند نیستم که نزدیک 40 - 50 میلیون رو دست بابام خرج بذارم برای خروج از اون طرفم موندم که اگه فقط واسه یه دانشگاه اقدام کنم و بعدم نتونم از همون یه دونه FUND بگیرم قضیه به کجا می کشه! از این طرفم با یه حساب سر انگشتی دیدم اگه واسه ده تا دانشگاه اقدام کنم باس 1.5 میلیون پیاده بشم! واقعا در مونده شدم! می خواستم از بچه هایی که الان آمریکا هستند سوال کنم اینا راست می گن که الان Fund ندارند بعدا دستشون باز می شه یا نه چرند می گن و گذاشتنم سر کار؟ می ارزه واسه 10 تا دانشگاه اپلای کنم و منتظر بمونم! یکیشون که هر یکی دو شب یک بار داره میل می زنه تاریخ ددلاین رو بهم گوشزد می کنه و میگه Apply کن بعدا FUND رو برات درست می کنیم!
    یکی به این بنده حقیر یه راهنمایی درست بکنه؟ ممنون

اینم نمونه حرف یکیشون:
    First off I'll say that I don't currently have funding for new
    students next academic year, but a lot may change between now and
    March/April when we make decisions.
    ویرایش توسط omiga : December 3rd, 2009 در ساعت 04:03 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط omiga نمایش پست ها
    ...یکی به این بنده حقیر یه راهنمایی درست بکنه؟ ممنون...
    خب اینطور که ایشون نوشته، یعنی احتمالش هست دیگه. ممکنه یکی از دانشجو هاش فارغ شه، ممکنه در حال صحبت با جایی باشه برای فاند که اونا هنوز جواب ندادن یا هرچی.

در مورد بحران اقتصادی، نظر شخصی من اینه که بی معنیه حرفشون. این فقط نظرمه.

ولی کلا شما بخوای بری، اگه سربازی هم نداشته باشه ۵-۶ تایی خرج داری، حالا حساب کن ۱ میلیون میصرفه واسه اپلای کردن خرج کنی یا نه. چون اگه ۱۰ جا اپلای کنی، شانست ۱۰ برابره، اما حداکثر، ۲۰ درصد بیشتر خرج کردی.

بهترین کار برای این که مطمئن شی استاده چقدر میشه روش حساب کرد اینه که با دانشجو هاش تماس بگیری. معمولا اطلاعات خوبی در این زمینه دارن.

پیشنهاد کلیم هم اینه که اقدام کنی.
    Weallshouldknowthatweknownothing.
    وای

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)