صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20

موضوع: % آموزش زبان انگلیسی در خارج از کشور %

Arrow % آموزش زبان انگلیسی در خارج از کشور %

سلام

بنده تا سال 90 سطحم در حد ایلس 5 تا 5.5 بود ولی به دلیل قضیه خدمت و غیره 1 سالی عقب افتادم حالا فکر کنم به 4 تنزل پیدا کردم حالا هم میخام برای ادامه و گرفتن مدرک ایلتس به یه کشور خارجی برم تا یکم برام جذابیت داشته باشه و هم انگیزه ام رو بالا ببره

حالا از دوستان میخام بنده را راهنمایی کنن که اصلا این اقدام درستی هست و اگر هست کشور های خوب با هزینه معقول را به بنده معرفی کنند

کشور مورد نظر بنده تایلند هست و برای 6 ماه پاییز و زمستان میخام اقدام کنم و حدود 5 ملیون هم کنار گذاشتم

از دوستان میخام نظر خودشون را اعلام کنند

"در ضمن ایا کشوری به جز مالزی و فیلیپین هست که بدون مدرک زبان برای کارشناسی پذیرش بده (یعنی خودش زبان را اموزش بده)"

ممنون

Member M.Rosa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biology(Cell development), Ferdowsi university

پیش فرض پاسخ : راهنمایی برای یادگیری زبان انگلیسی در خارج از کشور

سلام دوستان

منم سوال مشابه به amirs2k گرامی دارم. مقرون به صرفه ترین (و البته با کیفیت مناسب!) کشور برای گذراندن دوره ی آموزشی چند ماهه ی انگلیسی سراغ دارین؟
    لطف می کنید بگید حدودا هزینه اش چقدر می شه؟

خیلی ممنونم.
    Life is too good to complain!

با سلام.بهترین کار این هست ک در ایران تا حدی ک میتونید زبانتونو قوی کنید.اصلا و ابدا در خارج از کشور هر چند با معلم های Native ارزشه یادگیری رو نداره.خودم این تجربه رو داشتم و مدتی در بریتیش کانسیل مالزی بودم.شما میتونید ب جای اون همه هزینه ی معلم خصوصی خوب بگیرید و با ی برنامه ریزی صحیح زبانتو قوی کنی.مطمین باش ک این مقرون و ب صرفه ترین راه.با آرزوی موفقیت

Member M.Rosa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biology(Cell development), Ferdowsi university

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba_lg نمایش پست ها
    با سلام.بهترین کار این هست ک در ایران تا حدی ک میتونید زبانتونو قوی کنید.اصلا و ابدا در خارج از کشور هر چند با معلم های Native ارزشه یادگیری رو نداره.خودم این تجربه رو داشتم و مدتی در بریتیش کانسیل مالزی بودم.شما میتونید ب جای اون همه هزینه ی معلم خصوصی خوب بگیرید و با ی برنامه ریزی صحیح زبانتو قوی کنی.مطمین باش ک این مقرون و ب صرفه ترین راه.با آرزوی موفقیت
    سلام
    ممنونم به خاطر پاسختون.
    لطف می کنید بفرمایید چقدر هزینه کردید؟ و از چه لحاظی این آموزش رو مفید ندونستین؟

سپاس
    Life is too good to complain!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba_lg نمایش پست ها
    سلام
    دقیقا درست هست تا میشه ایران قوی کنید بعد بیا به من گفتن ولی زیاد گوش نکردم و چوبش رو خوردم حتی معلم های انگلیسی یا کالج هم هیچ کاری نکرد تا دوباره خودم شروع به خوندن کردم......
    ...We Might Be Dead By Tomorrow
    The stars burn bright .
    Everything's changed between you and I

من چهار سال پیش مالزی بودم اون موقع نزدیکه چهار تومن صرفا جهت دوره آیلتس و البته مخارج زندگی ک ب نظرم اقتصادی هم بودم، البته با دلار 900 تومن هزینه کردم. پنج دوره 30 ساعته ک هر دوره دوهفته بود ضمنا من دانشجوی زبان بودم و فکر میکردم اگه ی مدت توی محیط native با معلمای انگلیسی باشم پیشرفت قابله توجهی میکنم ولی اینطور نبود.متاسفانه اینقدر ایرانی زیاده ک همه توی کلاسا فارسی حرف میزدن.معلمای دلسوزی هم نداشتن.و قدره استادی خودمو در دانشگاه آزاد دونستم.اصلا فکر نکنید ک معلم native ب شما کمک آنچنانی میکنه من بارها بارها از معلما میخاستم لهجه ما رو درست کنید و غلطا را بگید ولی میگفت ک توی کلاسه عمومی امکانش نیست ک البته تا حدی هم درست میگفت.اگه میخایین امتحان آیلتس یا تافل شرکت کنید باید مهارت زبانی خودتونو با تست و سوال های مشابه بالا ببرید و هر جای ایران هستید ی دوره آیلتس یا تافل با ی معلم خوب کافیه( حتی کلاس عمومی) بقیش همت و تلاش خودتونه.من الان مدرس زبان هستم و صادقانه و دوستانه بهتون میگم زیان چیزی جز تکرار و تکرارو خو رو درگیر کردن در مهارت ها نیست.

Banned

تو تایلند هم میشه زبان رو با هزینه کمتری از مالزی خوند. اینجا کلاسهای زبان خوبی داره چه برای آمادگی امتحانات و چه برای یادگیری زبان

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Rosa نمایش پست ها
    سلام دوستان

منم سوال مشابه به amirs2k گرامی دارم. مقرون به صرفه ترین (و البته با کیفیت مناسب!) کشور برای گذراندن دوره ی آموزشی چند ماهه ی انگلیسی سراغ دارین؟
    لطف می کنید بگید حدودا هزینه اش چقدر می شه؟

خیلی ممنونم.
    سلام. فکر کنم اگه بخواین زبان انگلیسی رو با راحت ترین روش یاد بگیرین برای دوره های زبان آنلاین ثبت نام کنید بهترینه. مدارس زبانی هستند که دارن این خدماتو برای یک سال 120 جلسه می دن. اگه بیشتر توضیح می خواین ممنون می شم به من پیغام خصوصی بدین

نقل قول نوشته اصلی توسط neda_m نمایش پست ها
    تو تایلند هم میشه زبان رو با هزینه کمتری از مالزی خوند. اینجا کلاسهای زبان خوبی داره چه برای آمادگی امتحانات و چه برای یادگیری زبان
    هزینه هاش چه جوریه؟چند ماهه یشه اونجا برای ایلتس خودمون رو بسازیم؟ لهجه شون خوبه؟ اطلاعات بیشتر/// من حتی فگر امارات هم هستم.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ITALY2006 نمایش پست ها
    هزینه هاش چه جوریه؟چند ماهه یشه اونجا برای ایلتس خودمون رو بسازیم؟ لهجه شون خوبه؟ اطلاعات بیشتر/// من حتی فگر امارات هم هستم.
    اینجا مدرس ها آمریکایی و انگلیسی هستند پس مشکلی برای لحجه نیست/ نحوه آموزش طوریه که شما می تونید برای آیلتس آماده شید .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین