صفحه 9 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 95

موضوع: بانک اطلاعاتی اساتید برق قدرت در دانشگاه های امریکا و کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بانک اطلاعاتی اساتید برق قدرت در دانشگاه های امریکا و کانادا

سلام دوستان.

احتمالا خیلی از کسانی که این پست رو میخونن یا در پروسه اپلای در رشته قدرت هستند و یا ایشالا اپلای کرده و پذیرش گرفتن و دارن یاد خاطراتشون میفتن

تقاضای من از هر دو گروه اینه که بیاید به هم یاری برسونیم. ببینید توی رشته های دیگه چقد اطلاعات به اشتراک گذاشته میشه!

لطفا دوستانی که در زمینه رشته قدرت - گرایش سیستم،در انواع فیلدها، فایل هایی آماده دارن، هرچند نامرتب ، لطفا اینجا به اشتراک بذارین تا در وقت و انرژی امثال مایی که صب تا شب توی این سایتای یونی های میچرخیم صرفه جویی بشه.

سپاس فراوان

سلام دوستان
    کسی در مورد پوزیشن های خالی برق قدرت و انرژی دانشگاه های اروپایی اطلاعاتی داره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Power engineering

سلام دوستان
    من دانشجوی ارشد برق قدرت گرایش سیستم هستم. برای پایان نامه قصد دارم در زمینه انرژی های تجدید پذیر و اسمارت گرید و میکرو گریدها کار کنم. و شنیدم در آمریکا سرمایه گذاری میشه در این زمینه ها. سوالی که دارم این هست که کسی از دوستان اساتیدی رو در دانشگاه های آمریکا میشناسن که در این زمینه ها کار کنن و به ایمیل هاشون پاسخ بدن؟

Junior Member

با سلام
    فارق التحصیل کارشناسی الکترونیک هستم
    معدل دیپلم فنی حرفه ایم 12.59 کاردانی ناپیوسته دانشگاه سراسری پنج ترمه 13.3 کارشناسی ناپیوسته غیر انتفاعی شش ترمه 16.89 میخوام از یه دانشگاه خوب تو آمریکا و یا کانادا پذیرش فول فاند بگیرم کدوم دانشگاهها شانس پذیرش دارم؟
    زبان میخوام بخونم و تافل بگیرم نمره چند باید داشته باشم؟ چقدر وقت دارم واسه اقدام پذیرش سال دیگه؟ تو این زمان میتونم تافل و GRE رو بگیرم؟میخوام تو این یک سال رو ثبت دو تا مقاله هم وقت بذارم میخواستم بدونم اکثر کارای تحقیقاتی امریکا الان تو چه مقوله ای هست که کارام شبیه کارای اساتید باشه؟
    راهنمایی کنید دوستان خیلی ممنون میشم

Junior Member

سلام وقتتون بخير
    اگر راهنماييم کنيد لطف بزرگي کرديد راهنمايي شما ممکنه مسير زندگيمو عوض کنه ..
    من دانشجوي رشته فناوري اطلاعاتم ترم دومم ميرم 3 تو يک دانشگاهي که مطرح نيست معدلم تا الان حدود 19.5 بوده
    اين حرفي که ميخوام بزنم شايد بچه گونه بنظر بياد من به رياضيات بسيار علاقه دارم و به خاطر اين علاقه رشته ي مهندسي برق رو نزديک تر به خودم ميبينم تا کامپيوتر
    يجورايي ميشه گفت من تو کامپيوتر گمم راهم معلوم نيست اما به برق يک ديد کلي و البته سطحي دارم رشته ي برق تا اونجايي که من ميدونم کلا سرو کارش با رياضياته و پيشرفتش محدود به دانشگاه طوري که درس
    مقاله و پژوهشم در محيط دانشگاهه و يا حداقل از دانشگاه سرچشمه ميگيره و مثل کامپيوتر نيست که فردي در خارج از دانشگاه با ياد گرفتن دو سه زبون برنامه نويسي بتونه کار پيدا کنه و مني که توي دانشگاه داشتم
    واحد پاس ميکردم با نمره بالا هيچ... و اگه من ميخواسته باشم مثل اون بنده خدا عمل کنم به چند مشکل برميخورم اول مجبورم از خوندن عمقي دروس بکاهم مجبورم از اماده شدن براي ازمونايي که براي اپلاي واجبه
    بکاهم و وقت کثيري رو به ياد گرفتن زبون برنامه نويسي بزارم اونم از صفر شروع کنم با اين سن که خيلي جالب نيست (براي من فاند گرفتن بسيا مهمه-زبون برنامه نويسي هم يکي بلدم نيستم گرچه فکر کنم کامپيوتر همش برنامه نويسي نيست)
    از طرفي ميشه گفت ميترسم برم مهندسي برق تا اونجايي که من ديدم فاند گرفتن در مهندسي برق سخت تر از کامپيوتره(نتايج پذيرش همين سايت) و اگرم بخوام توي ايران باشم بازارکارش جالب نيست
    نميدوم چيکار کنم برم دنبال علاقم علاقه اي که بخاطر رياضياته يا بمونم و برنامه نويسي رو از صفر شروع کنم در کنارش دروس دانشگاهو. پاس کنم و ... که کارو سخت ميکنه با توجه به وسعت برنامه نويسي...
    شما که رشتتون برقه يا کامپيوتر يا هر رشته اي ديگه اگه راهنماييم کنيد همونطوري که گفتم ممکنه مسير زندگيمو عوض کنيد و لطف بزرگي کرديد

Junior Member

سلام من رشته لیسانسم قدرته اگر میشه برای فاند گرفتن از دانشگاه های امریکا ی کمکی به منم کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط theodor نمایش پست ها
    سلام من رشته لیسانسم قدرته اگر میشه برای فاند گرفتن از دانشگاه های امریکا ی کمکی به منم کنید.
    فاند گرفتن به عوامل زیادی بستگی داره مثل معدلتون و نمره های زبان و مقالات و ...
    هر کدوم از این عوامل رو که میتونین افزایش بدین شانستون برای دریافت فاند بیشتر میشه مخصوصا معدل و نمره های تافل و جی ار ای

سلام
    دوستان من در فایل پیوست اساتید برق قدرتی که در دانشگاه های امریکا پیدا کردم براتون گذاشتم که ایشالله برای اپلای و بقیه ارتباط ها کاری و درسی برای دانشجویان مفید باشه
    لطفا اگه بازم استادی از قلم افتاده یا استاد جدیدی به دانشگاه ها اضافه شده یا اشکالی مشاهده کردین بیان کنید
    البته بخشی از استادای کنترلی رو هم میشه به این لیست اضافه کرد
    شاد و موفق باشید
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member hamedlotfi225 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Power Engineering

پیش فرض پاسخ : ایمیل و homepage استاد کنترلی/برق کانادایی+آمریکایی

سلام شما که اینقدر کار بلدی منو میشه اهنمایی کنی ؟ لطفا لطفا

هنرستانی بودم بدون گپ تحصیلی درس خوندم 25 سالمه .

من کاردانی الکتروتکنیک از دانشگاه ازاد گرفتم با معدل 17.64
    کارشناسی برق قدرت از غیر انتفاعی با معدل 18.06
    کارشناسی ارشدبرق قدرت از دانشگاه ازاد با معدل 14.21
    زبان مشکل ندارم
    ایا برای مستر مجدد شانس دارم ؟؟؟؟ یا اصلا امیدی نیست ؟؟؟؟ چیکار کنم که شانس منو بالا ببره ؟؟؟ تا براش وقت بزارم
    لطفا منو راهنمایی کنید

پیش فرض پاسخ : ایمیل و homepage استاد کنترلی/برق کانادایی+آمریکایی

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedlotfi225 نمایش پست ها
    سلام شما که اینقدر کار بلدی منو میشه اهنمایی کنی ؟ لطفا لطفا

هنرستانی بودم بدون گپ تحصیلی درس خوندم 25 سالمه .

من کاردانی الکتروتکنیک از دانشگاه ازاد گرفتم با معدل 17.64
    کارشناسی برق قدرت از غیر انتفاعی با معدل 18.06
    کارشناسی ارشدبرق قدرت از دانشگاه ازاد با معدل 14.21
    زبان مشکل ندارم
    ایا برای مستر مجدد شانس دارم ؟؟؟؟ یا اصلا امیدی نیست ؟؟؟؟ چیکار کنم که شانس منو بالا ببره ؟؟؟ تا براش وقت بزارم
    لطفا منو راهنمایی کنید
    سلام

معدل کارشناسی و کاردانی خوبه. اما خوب ارشد یکم تو پرسه فاند که رقابتی میشه ممکنه اذیتتون کنه.
    من شخصا ارشد مجدد را پیشنهاد نمیکنم . درسته که گرفتن پذیرش ارشد خیلی راحت تره اما بعد در ویزا دچار مشکل میشید. مستر مجدد تو نظر افیسر یعنی شما درس را بهونه کردی برای رفتن.
    شما باید تمام تلاشت را بکنی و اون چیزایی که تو دستت نیست مثل معدل که هیچی ولش کن با نمره زبان و GRE میتونی جبران کنی. برا دکترا اقدام کن حتما میتونی پذیرش بگیری.

بازم اگه سوال داشتی راحت بپورس من در خدمتم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)