صفحه 7 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 95

موضوع: بانک اطلاعاتی اساتید برق قدرت در دانشگاه های امریکا و کانادا

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

پیش فرض پاسخ : ایمیل و homepage استاد کنترلی/برق کانادایی+آمریکایی

برای استادای اروبایی هم میشه کار کرد ولی نیاز به همکاری بچه ها داره. هدف ما بیشتر کمک به save کردن وقت برای دیگران بود که زیاد همکاری نشد

Member

من واسه دانشگاه KTH سوئد اطلاعات زیر رو از استادای کنترلی درآورده بودم. امیدوارم به درد دوستان بخوره
    ویرایش توسط s_maryam : May 14th, 2012 در ساعت 12:31 AM

Banned
    رشته و دانشگاه
    برق-کنترل

من پيشنهادم اينه كه كه يه فايلي شبيه ايني كه اپلود كردم درست كنيم و رفته رفته كاملش كنيم كه هم به درد خودمون بخوره هم به درد ديگران
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Banned
    رشته و دانشگاه
    برق-کنترل

يادم رفت اضافه كنم كه اين يه فايل پيشنهاديه هنوز اطلاعات خودمو توش وارد نكردم اطلاعات خودمو كه توش وارد كردم دوباره اپلود ميكنم

Member
    رشته و دانشگاه
    فردوسی مشهد- برق قدرت ... University of North Carolina at Charlotte

پیش فرض بانک اطلاعاتی اساتید برق قدرت در دانشگاه های امریکا

با سلام خدمت همه پاوری های عزیز

فایل هایی که این جا قرار میدم نتیجه فاز اولیه اپلای من برای فال 2012 است. من چون حتما می خواستم برم امریکا، فقط این کشور رو مد نظر قرار دادم. مسلما تهیه یه بانک اطلاعاتی برای دانشگاه های کانادا به نسبت این فایل اصلا زمانی نمیبره، پس با داشتن این فایل حتی اگر قصد اقدام برای غیر us رو هم داشتین، دستتون خیلی جلوتره.

من از روی رنکینگ usnews در سال 2011 شروع کردم و دونه دونه دانشگاه ها رو گشتم تا رسیدم به انتهای اون لیست. هر دانشگاهی که در زمینه قدرت استادی رو نداشت و یا فقط یه استاد پیر یا خیلی غیر مرتبط داشت (این مورد خیلی خیلی کم بود) توی همین فایل pdf کنارش یه نوت گذاشتم. بقیه دانشگاه ها رو توی فایل excel آوردم. فرمت اطلاعات هم به نظرم خیلی جالب و به درد بخوره. فایل اکسل اینجوری چیده شده:

ستون 1: رنک دانشگاه بر اساس همون رنکینگ که گفتم.
    ستون 2: اسم دانشگاه (هایپرلینک)
    ستون 3: دانشکده یا گروه برق (هایپرلینک)
    ستون 4: گروه قدرت و یا اسامی اساتید مربوط به قدرت و یا اساتید به تفکیک research interest (هایپرلینک) (اگه تو سایت موجود بوده)
    ستون 5: اسم استاد (هایپرلینک)
    ستون 6: مرتبه علمی استاد
    ستون 7: اگه عضو خفن ieee بوده یا کلا توضیحات خاص
    ستون 8: علایق تحقیقاتی: این مورد رو سعی کردم خیلی دقت کنم. ممکنه تو صفحه یه استاد تو سایت دانشگاه این توضیحات خیلی مختصر باشه، اما تو homepage خودش کاملتر باشه.
    ستون 9: درسای یه استاد. این مورد توی نوشتن متن ایمیل به اساتید کمک می کنه و به درد TA گرفتن میخوره.
    ستون 10: آزمایشگاه استاد (هایپرلینک)
    ستون 11: ایمیل
    ستون 12: سالی که پی اچ دی گرفته. اینجوری میشه فهمید چقدر جوون یا پیره.
    ستون 13: nationality های خاص. مثلا من شنیدم که هندی ها و چینی ها سخت گیرن. چینی ها هم که عمدتا دانشحوی چینی رو بهتر میگیرن.
    ستون 14: تایم زون. اینچوری میتونین تایم ای میل زدنتون رو تنظیم کنین.
    ستون 15 و 16: اطلاعات اضافی! میتونین تاریخ ایمیل زدن و جواب استادها رو اینجا بنویسین تا یه اورویو کلی از کارتون داشته باشین.
    ستون 17: لینک صفحه اپلای اون دانشگاه یا دانشکده.
    بقیه ستون ها هم مشخصن.
    چند نکته:

1. من این فایل ها رو پارسال تهیه کردم، بنابراین بهتره برای امسال آپدیت بشه. تو همین دانشگاهی که ایشالا خودم میرم (uncc)، دو تا استاد سال 2011 اومده بودن که زمانی که من میگشتم پیداشون نکردم، یعنی تو سایت هنوز نبودن، اما از دوستای خودم داره میاد همین دانشگاه و استادش یکی از همیناس. به هر حال من سایت هر دانشگاه رو به دقت گشتم اما پارسال گشتم. خلاصه که نیاز به آپدیت دارد :دی

2. دوست دارم برای کمک به بچه های فروم این فایل رو همیشه به روز نگه دارم و تو این کار به کمک شما عزیزان نیاز دارم. هر گونه تغییری در این فایل رو میتونین به من پیغام بدین تا لحاظ کنم.

3. داشتن این فایل میتونه حداقل 2 ماه تو کار شما صرفه جویی کنه. پس با کمک به آپدیت کردن این فایل، میتونین به بقیه دوستان هم این 2 ماه رو کمک کنین.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    • نوع فایل: rar MAS.rar (344.4 کیلوبایت, 2554 views)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق مخابرات - دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : بانک اطلاعاتی اساتید برق قدرت در دانشگاه های امریکا

سلام مسعود عزیز
    خیلی چیز با ارزشی رو به اشتراک گذاشتی.
    هر چند من گرایشم قدرت نیست اما از این کارِت خیلی خوشم اومد و امیدوارم بقیه هم از این کارها بیشتر بکنن.
    من خودم برای Computer Science میخواستم اپلای کنم و دارم یه فایل شبیه همین درست میکنم. اما فایل شما خیلی بهم کمک کرد که توی جست و جو هام بدونم چه چیزهایی رو مدنظر داشته باشم.
    بازم ممنون

سلام

خیلی چیز با ارزشی رو به اشتراک گذاشتی.

من فایل رو انلاین کردم که اسنتر قابل تغیر و دسترس باشد

https://docs.google.com/spreadsheet/...GUmxOU0E#gid=0

Member
    رشته و دانشگاه
    فردوسی مشهد- برق قدرت ... University of North Carolina at Charlotte

سلام. ارادت. لطف داری

به نظرت بهتر نیست که کارا هماهنگ باشه؟ یعنی اگر کسی میخاد وقت بذاره، یه پی ام بده بگه من مثلا فلان ستون رو آپدیت می کنم. بعد تغییرات رو اعمال کنه و فایل رو دوباره همینجا میذاریم. من با مدیر بخش صحبت کردم و برای آپدیت کردن پست اول مشکلی نداریم. اینجوری میتونیم در انتهای پست اول تاریخ به روز رسانی هر ستون رو بنویسیم و نفر بعدی که وقت میذاره میدونه وقتش رو کجا باید بذاره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    اقتصاد کاربردی - بازل

اولا که خیلی کار توووپی کردی، کلی از وقتمون سیو میشه! خییلی ممنون
    دوما که به زودی که سرم خلوت شه شروع میکنم به آپدیت کردن ستون ها
    سوما هم که این همه فک میکنم، نمدونم چرا به جاتون نمیارم! خیر سرم هم دانشگاهی بودیم که

دوست عزیز کارت بی نظیره . آدم می مونه چی بگه بعضی وقتها!
    فقط یه سوال : چرا دانشگاه های Cal State رو شامل نکردی؟ مخصوصا برای دوستانی که تو کالیفرنیا دنبال قدرت هستن بدون CS ها کلا دو تا دانشگاه به عنوان گزینه ندارن (USC , UCI) .
    ولی در کل خسته نباشی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)