صفحه 8 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 95

موضوع: بانک اطلاعاتی اساتید برق قدرت در دانشگاه های امریکا و کانادا

Member
    رشته و دانشگاه
    فردوسی مشهد- برق قدرت ... University of North Carolina at Charlotte

پیش فرض پاسخ : بانک اطلاعاتی اساتید برق قدرت در دانشگاه های امریکا

خواهش می کنم. ممنون.

والا من فقط به رنکینگ usnews نگاه کردم و همون یونی هارو تو لیستم آوردم.

موفق باشی.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایمیل و homepage استاد کنترلی/برق کانادایی+آمریکایی

سلام دوستان، من تازه واردم و کنترلی، از این پیج خیلی خوشم اومد، از مشتاقان و پیگیرانش خواهم بود،

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    graduate-control

دوستان اگر ایمیل و home page
    استادای کنترلی امریکا و کانادا جدیدشو دارید ممنون میشم بزارید.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

I just checked my files and I found the updated list of professors and their research areas.
    I also have the list for Canada and UK and Australia which are not complete but they might help you and save some time. They are all in ldif format which I already explained how to use them in this topic.
    Good Luck
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    • نوع فایل: zip AUS.zip (7.3 کیلوبایت, 281 views)
    • نوع فایل: zip USA.zip (113.3 کیلوبایت, 632 views)
    • نوع فایل: zip Canada.zip (44.3 کیلوبایت, 420 views)
    • نوع فایل: zip UK.zip (9.2 کیلوبایت, 189 views)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بانک اطلاعاتی اساتید برق قدرت در دانشگاه های امریکا و کانادا

سلام به همه کنترلی های عزیز. بنده لینکی دارم که شاید عده ای داشته باشند، اما تا اونجا که به دوستانه خودم گفتم کسی اطلاع نداشت. فکر نکنم از این لینک بهتر برای کنترلی ها باشه. وقتی برید داخلش تازه میفهمید. از این که دوستانه دیگر هم کمک میکنند متشکرم. پدی D:

http://www-control.eng.cam.ac.uk/ext...rtual_Library/

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بانک اطلاعاتی اساتید برق قدرت در دانشگاه های امریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط Masoud.davodi نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه پاوری های عزیز

فایل هایی که این جا قرار میدم نتیجه فاز اولیه اپلای من برای فال 2012 است. من چون حتما می خواستم برم امریکا، فقط این کشور رو مد نظر قرار دادم. مسلما تهیه یه بانک اطلاعاتی برای دانشگاه های کانادا به نسبت این فایل اصلا زمانی نمیبره، پس با داشتن این فایل حتی اگر قصد اقدام برای غیر us رو هم داشتین، دستتون خیلی جلوتره.

من از روی رنکینگ usnews در سال 2011 شروع کردم و دونه دونه دانشگاه ها رو گشتم تا رسیدم به انتهای اون لیست. هر دانشگاهی که در زمینه قدرت استادی رو نداشت و یا فقط یه استاد پیر یا خیلی غیر مرتبط داشت (این مورد خیلی خیلی کم بود) توی همین فایل pdf کنارش یه نوت گذاشتم. بقیه دانشگاه ها رو توی فایل excel آوردم. فرمت اطلاعات هم به نظرم خیلی جالب و به درد بخوره. فایل اکسل اینجوری چیده شده:

ستون 1: رنک دانشگاه بر اساس همون رنکینگ که گفتم.
    ستون 2: اسم دانشگاه (هایپرلینک)
    ستون 3: دانشکده یا گروه برق (هایپرلینک)
    ستون 4: گروه قدرت و یا اسامی اساتید مربوط به قدرت و یا اساتید به تفکیک research interest (هایپرلینک) (اگه تو سایت موجود بوده)
    ستون 5: اسم استاد (هایپرلینک)
    ستون 6: مرتبه علمی استاد
    ستون 7: اگه عضو خفن ieee بوده یا کلا توضیحات خاص
    ستون 8: علایق تحقیقاتی: این مورد رو سعی کردم خیلی دقت کنم. ممکنه تو صفحه یه استاد تو سایت دانشگاه این توضیحات خیلی مختصر باشه، اما تو homepage خودش کاملتر باشه.
    ستون 9: درسای یه استاد. این مورد توی نوشتن متن ایمیل به اساتید کمک می کنه و به درد TA گرفتن میخوره.
    ستون 10: آزمایشگاه استاد (هایپرلینک)
    ستون 11: ایمیل
    ستون 12: سالی که پی اچ دی گرفته. اینجوری میشه فهمید چقدر جوون یا پیره.
    ستون 13: nationality های خاص. مثلا من شنیدم که هندی ها و چینی ها سخت گیرن. چینی ها هم که عمدتا دانشحوی چینی رو بهتر میگیرن.
    ستون 14: تایم زون. اینچوری میتونین تایم ای میل زدنتون رو تنظیم کنین.
    ستون 15 و 16: اطلاعات اضافی! میتونین تاریخ ایمیل زدن و جواب استادها رو اینجا بنویسین تا یه اورویو کلی از کارتون داشته باشین.
    ستون 17: لینک صفحه اپلای اون دانشگاه یا دانشکده.
    بقیه ستون ها هم مشخصن.
    چند نکته:

1. من این فایل ها رو پارسال تهیه کردم، بنابراین بهتره برای امسال آپدیت بشه. تو همین دانشگاهی که ایشالا خودم میرم (uncc)، دو تا استاد سال 2011 اومده بودن که زمانی که من میگشتم پیداشون نکردم، یعنی تو سایت هنوز نبودن، اما از دوستای خودم داره میاد همین دانشگاه و استادش یکی از همیناس. به هر حال من سایت هر دانشگاه رو به دقت گشتم اما پارسال گشتم. خلاصه که نیاز به آپدیت دارد :دی

2. دوست دارم برای کمک به بچه های فروم این فایل رو همیشه به روز نگه دارم و تو این کار به کمک شما عزیزان نیاز دارم. هر گونه تغییری در این فایل رو میتونین به من پیغام بدین تا لحاظ کنم.

3. داشتن این فایل میتونه حداقل 2 ماه تو کار شما صرفه جویی کنه. پس با کمک به آپدیت کردن این فایل، میتونین به بقیه دوستان هم این 2 ماه رو کمک کنین.

سلام به همه
    دوستان کسی فایل آپدیت شده قدرت مخصوصادر زمینه های انرژی ها تجدید پذیر و پایداری شبکه و الکترونیک قدرت نداره؟
    اگه دارید لطفا آپ کنید
    متشکرم

Junior Member

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان میخواستم بپرسم که برای اپلای کردن آیا در گرایش قدرت پتانسیل لازم برای اپلای وجود داره؟؟ یا بهتره من برای ارشد سمت گرایش دیگه ای برم ؟؟ در ضمن من دانشجوی ترم ۶ دانشگاه علم و صنعت در گرایش قدرت هستم....

Junior Member

چرا واسه برق قدرت نیست؟؟؟

Junior Member

من لیسانسم الکترونیک بوده, و ارشدم کنترل که در زمینه تخمین حالت سیستم قدرت کار کردم و به SMART GRID و MICRO GRID علاقه دارم. اگر بخوام برای آمریکا اقدام کنم, شانسش هست بتونم یه جای خوب پیدا کنم تو این دوتا زمینه. فوقم دانشگاه شیراز بوده و معدلم 16/70 1 مقاله ISI در حال سابمیت دارم و دوتا مقاله کنفرانس داخلی.

Junior Member

سلام
    از دوستان كسي اطلاعات در مورد اساتيد برق گرايش قدرت(ايميل و زمينه كاري و لينك دانشكده) از دانشگاههاي اروپا دارد؟
    اگر داريد لطفاً به اشتراك بگذاريد.
    با تشكر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)