صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 24

موضوع: گرفتن کمک هزینه برای مقطع دکتری در رشته مهندسی کشاورزی و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن کمک هزینه برای مقطع دکتری در رشته مهندسی کشاورزی و مسائل مرتبط

سلام . من فوق لیسانس بیماری شناسی گیاهی(گیاهپزشکی) دارم. معدل ارشدم 18/87. مقاله ISI دارم . رتبه 2 ارشد و ترجمه کتاب و سابقه تدریس در رزومم هم دارم. اما مدرک زبان هنوز نگرفتم. بنظرتون شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا و اروپا را دارم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

Senior Member kran آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گرفتن کمک هزینه برای مقطع دکتری در رشته مهندسی کشاورزی و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط poonam نمایش پست ها
    سلام . من فوق لیسانس بیماری شناسی گیاهی(گیاهپزشکی) دارم. معدل ارشدم 18/87. مقاله ISI دارم . رتبه 2 ارشد و ترجمه کتاب و سابقه تدریس در رزومم هم دارم. اما مدرک زبان هنوز نگرفتم. بنظرتون شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا و اروپا را دارم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

دروود دوست گرامی

بله شما شانس دارید. چون رزومه اکادمیک شما مناسب است. اما نباید فراموش کرد که اصلیترین عامل برای پذیرش و فاند نمره زبانه و تا زمانی که شما این نمره رو نداشته باشین نمیشه شانس شما رو بررسی کرد.
    در مورد معدل کارشناسی بسیار مهمتر از ارشد است. اگه نمره معدل کارشناسی شما هم به خوبیه ارشدتتون است نگران نباشید دانشگاه خوبی میشه پذیرش گرفت.
    به طور کلی فاکتورهای زیر به ترتیب اهمیت هستند.
    نمره زبان
    معدل
    مقاله
    توصیه نامه از استاد.
    رتبه های المپیادی یا هر درجه علمی
    سابقه تدریس
    .
    .
    .
    با ارزوی موفقیت.

Junior Member

ممنونم که جواب دادید. معدل لیسانسم 15/01 هست و تمام نگرانیمم بابت زبانه. البته سطح عمومی زبانم خوبه. من بخوام با اساتید مکاتبه کنم شروعش از چه زمانی خوب هستش؟
    باز هم ممنونم

Junior Member

سلام
    من رشته ام علوم و تکنولوژی بذر هست میخواهم بدونم کسی میتونه راهناییم کنه که آیا تو آمریکا اوضاع این گرایش چطور؟
    شانس گرفتن فاند دارم تو این گرایش؟
    درضمن نمره gre چقدر برای رشته های کشاورزی مهمه؟ نمره gre من شده 283
    دانشگاههای مد نظرم اوهایو و میشیگان و .... هست
    Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Environmental Science/Soil Science

سلام دوستان

من کارشناس ارشد خاک شناسی هستم. معدل لیسانسم 15.54 و معدل دوره ارشد 18. موضوع پایان نامه ام در ارتباط با محیط زیست ( آلودگی آب های زیر زمینی و راه حل هست). یک مقاله ISI، دو مقاله علمی پژوهشی، یک مقاله کنفرانس بین المللی ( برگزار شده در ایران) و دو مقاله همایش ملی دارم. دارم واسه امتحان تافل سال آینده آماده میشم و با توجه با سطح زبانی که دارم فکر میکنم نمره ای بین 100 تا 110 میتونم بیارم. به نظرتون با داشتن چندین ماه سابقه ی کار مرتبط من چقدر شانس پذیرش از دانشگاه های کانادا، آمریکا یا اروپا رو دارم؟؟ البته به همراه فول فاند. مقصدم کشور مشخصی نیست چون پیدا کردن یک فاند کامل برای تعیین مقصدم اصلی ترین فاکتور هست.
    لطفا دوستان راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    میخواستم بدونم کسی از دوستان فرومی رو میشناسید که این اواخر برای آمریکا در رشته علوم کامپیوتر اپلای گرفته باشه؟شدیدا نیاز به راهنمایی دارم
    کلی فروم رو گشتم ولی پیدا نکردم و نمیدونستم که بهترین مکان برای مطرح کردن این سوالم کجاست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Environmental Science/Soil Science

سلام دوستان.
    من کارشناس ارشد رشته ی خاک شناسی هستم. معدل لیسانسم 15.54 و دوره ارشد 18. موضوع پایان نامه ام در رابطه با محیط زیست ( آلودگی آب های زیر زمینی و راه حل آن ) می باشد. برای دکتری قصدم اینه که توی رشته های مربوط به محیط زیست فعالیت کنم. یک مقاله ISI، دو مقاله علمی پژوهشی، یک مقاله کنفرانس بین المللی (برگزار شده در ایران)، دو مقاله همایش ملی دارم. با چندین ماه سابقه کار مرتبط با زمینه ی تحصیلی. برای تافل سال آینده دارم آماده میشم و مطمئن هستم که میتونم نمره ی بین 100 تا 110 رو کسب کنم. در ضمن تصمیم به یادگیری زبان فرانسه هم دارم. به نظرتون شانس من برای اخذ پذیرش در دوره دکتری به همراه فول فاند در کشورهای اروپایی، کانادا و آمریکا چطوره؟؟ گرفتن کمک هزینه برای من تنها فاکتور تعیین کننده کشور مقصد می باشد. برای کجا اقدام کنم که بالاترین شانس رو برای اخذ پذیرش به همراه فول فاند داشته باشم؟؟
    دوستانی که اطلاعات دارند لطفا راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Roostaei نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من کارشناس ارشد رشته ی خاک شناسی هستم. معدل لیسانسم 15.54 و دوره ارشد 18. موضوع پایان نامه ام در رابطه با محیط زیست ( آلودگی آب های زیر زمینی و راه حل آن ) می باشد. برای دکتری قصدم اینه که توی رشته های مربوط به محیط زیست فعالیت کنم. یک مقاله ISI، دو مقاله علمی پژوهشی، یک مقاله کنفرانس بین المللی (برگزار شده در ایران)، دو مقاله همایش ملی دارم. با چندین ماه سابقه کار مرتبط با زمینه ی تحصیلی. برای تافل سال آینده دارم آماده میشم و مطمئن هستم که میتونم نمره ی بین 100 تا 110 رو کسب کنم. در ضمن تصمیم به یادگیری زبان فرانسه هم دارم. به نظرتون شانس من برای اخذ پذیرش در دوره دکتری به همراه فول فاند در کشورهای اروپایی، کانادا و آمریکا چطوره؟؟ گرفتن کمک هزینه برای من تنها فاکتور تعیین کننده کشور مقصد می باشد. برای کجا اقدام کنم که بالاترین شانس رو برای اخذ پذیرش به همراه فول فاند داشته باشم؟؟
    دوستانی که اطلاعات دارند لطفا راهنمایی کنید.
    دوست عزیز اگر شما بتونین اون نمره زبانی رو که نقل کردید کسب کنین شانس بسیار بالای دارید برای پذیرش همرا با فاند. ولی اساسا چون شما نمره زبانتون هنوز مشخص نیست خوب یک مقدار سخته حدس زدن. در ضمن شما برای آمریکا نیاز به GRE دارید. که برای نمره بالای 100 جی ار ای بالای 310 میتونه شما را بسیار امیدوار به پذیرش از top 20 بکنه.

روز خوش

v

نقل قول نوشته اصلی توسط nasim100 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم بدونم کسی از دوستان فرومی رو میشناسید که این اواخر برای آمریکا در رشته علوم کامپیوتر اپلای گرفته باشه؟شدیدا نیاز به راهنمایی دارم
    کلی فروم رو گشتم ولی پیدا نکردم و نمیدونستم که بهترین مکان برای مطرح کردن این سوالم کجاست
    این دوستان از آمریک و کانادا پذیرش گرفتن.

jamal_z
    ILU
    tor1992

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    این دوستان از آمریک و کانادا پذیرش گرفتن.

jamal_z
    ILU
    tor1992
    روی اسامی ک کلیک میکنم صفحه not found رو باز میکنه

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)