نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: افتتاح حساب در استانبول

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

Question افتتاح حساب در استانبول

سلام دوستان،

من یک هفته در استانبول خواهم بود. می خواستم بپرسم آیا امکان اینکه در یکی از بانک های ترکیه ای حساب باز کنم وجود داره؟
    اگه وجود داره، شرایطش چیه و با توجه به اینکه من در آینده ی نزدیک می خوام برای تحصیل خارج از کشور اقدام کنم، آیا اصلا این کار به درد می خوره؟

ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : افتتاح حساب در استانبول

منتظر راهنمایی دوستان هستم.

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط Warrior نمایش پست ها
    منتظر راهنمایی دوستان هستم.
    دوست عزیز
    طبق قوانین کلیه کشورها، تنها افرادی که دارای اجازه اقامت و نشانی سکونت در کشوری می باشند میتوانند حساب افتتاح کنند. مثلا اقامت کاری، دانشجویی، دایم و تبعیت.
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

Junior Member

سلام وقت بخير دوستان

اگه تو ترکیه اقامت ندارین بهترین راه افتتاح حساب توسط یک شخص مقیم و سپس تسلیم کارت بانکی توسط او به شما می باشد.

برای افتتاح حساب در ترکیه داشتن شماره مالیاتی و دفترچه اقامت کافی هستش. البته از سال گذشته از خارجیها شماره مالیاتی نمی خوان. ظرف یک هفته پس از افتتاح حساب کارت بانکی صادر می شه که یا ویزا هست و یا مسترکارت.

ایش بانک: این بانک نیز از جمله بانکهای بزرگ ترکیه است. اکثر ایرانیا تو این بانک حساب دارن. از نظر تعداد شعبه رتبه اول رو تو ترکیه داره. حواله به خارج از طریق این بانک به راحتی انجام میشه.

بانک خلق: این بانک ارتباطات بین المللی خوبی داره ولی از دارنده حساب ماهانه ۱۵ لیر کارمزد کم می کنه.
    بانکهای سرمایه گذاری: شعب سیتی بانک آمریکا و آق بانک سبدهای سرمایه گذاری پیشنهاد می کنن که به صورت کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت هستش. البته اول کار و موقع افتتاح حساب پرسشنامه ای می دن تا میزان ریسک پذیری مشتری رو ارزیابی کنن و بسته به درجه ریسک پذیری سبد سهام و یا سایر ابزار مالی رو پیشنهاد می کنن.
    گارانتی بانک: این بانک با مانده صفر هم حساب باز می کنه و مستر کارت می ده.

Junior Member

سلام
    من هفته گذشته استانبول بودم و مراجعه کردم به چند تا بانک.
    میگفتند که شما باید 6 ماه در ترکیه اقامت داشته باشید تا بشه حساب باز کرد.
    مخصوصا به ایرانی ها سخت می گیرند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)