صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 46

موضوع: فوری GMAT Country of Residence

Senior Member mehrabounr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing PHD

پیش فرض فوری GMAT Country of Residence

دردسری درست کرده این جیمک
    بچه هایی که تازه میخوان ثبت نام کنن یا اونهایی که پروفایل داشتن تو MBA.com تازگیها سر زدید به سایت؟

بهتون میگه که اطلاعات پروفایلتون رو آپدیت کنید. Country of Residence رو دوباره باید وارد کنید که تو لیستش ایران رو نداره.

به نظرتون این قضیه تو کوتاه مدت رفع میشه یا دوباره تصمیم گرفتن که کلا ایران رو حذف کنن؟

اون دوستانی که 2-3 سال پیش جیمت دادن، وقتی ایران تو لیست نبود، چی کار میکردن؟ یه کشور دیگه رو انتخاب میکردن؟
    یادمه قدیما توی یکی از تاپیکها یه چیزهایی در این مورد بود. هرکسی تاپیکش رو پیدا کرد، لطفا لینکش رو بذاره

این قضیه حذف ایران، به جز اینکه نامه نمیاد دم خونه، عواقب دیگه ای هم داره یا نه؟
    کسی میدونه یا ایمیل زده به جیمک یا از قدیم یادشه، بگید که چجوری میشه
    Sorry if you haven't received an answer from me. I don't check the forum any more. If you want to talk, find me on Linkedin or through email.
    Bear in mind I only have information about USA Business school and business PHD admissions.*Who ever says apply to top 30, say NO

رشته و دانشگاه
    Marketing PHD

پیش فرض پاسخ : فوری GMAT Country of Residence

میخوام خواهش کنم، از همه کسایی که میخوان جیمت بدن و نمیخوان بدن،

برید توی سایت MBA.com توی قسمت Contact us و به GMAT Information - Europe,Middle east,Africa پیغام بزنید و درخواست کنید که ایران رو به لیستش برگردونه

هر چی تعداد درخواستها بیشتر بشه، نظرشون رو بیشتر جلب میکنه. پس خواهشا 2 دقیقه وقت بذارید واین کار رو بکنید.

من لینک صفحه کانتکت رو هم گذاشتم.
    Sorry if you haven't received an answer from me. I don't check the forum any more. If you want to talk, find me on Linkedin or through email.
    Bear in mind I only have information about USA Business school and business PHD admissions.*Who ever says apply to top 30, say NO

سلام
    ببین این که کدوم کشور زندگی می کنی اسم ایران رو فکر کنم داشت البته من واسه خودم ثبت نام نکردم یکی دیگه ثبت نام کرد.
    اما امتحان ایران نداشت دیگه
    البته می شه بزنی ترکیه ، یا امارات یا دوبی یا هر کشوری که بخوایی امتحان بدی
    یک ادرس از اونجا بزنی
    اما اینکه کجا زندگی می کنه شاید مشکل زا باشه بگن که دروغ گفتی؟؟؟؟؟؟
    درضمن متن پتیشن بنویس بزار که همه همون رو بنویسن این طوری دوستان حوصلشون نمی شه که بشینن و اعتراض بنویسن
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.

Member zrahmati آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مديريت بازرگاني ، علامه طباطبايي

سلام دوستان
    هفته پيش من هم رفته بودم تاريخ هاي امتحان رو چك كنم همين مشكل برام پيش اومد و ديروز يه درخواست دادم كه اگه ميشه اسم ايران رو حذف نكنن !!!! (از اونجايي كه بچه هاي mba.com به شدت حرف گوش كن هستن ) يه ايميلي بهم زدن كه متنش رو ميزارم
    Dear ....,
    Thank you for contacting Pearson VUE. Iran is still listed as an option for candidates to submit as their Country of Citizenship. If you are experiencing difficulties creating an account via the mba.com website, please contact our Pearson VUE Call Center by phone and an agent there will be able to assist you further with regards to this matter.
    Please contact us at one of the numbers at the link below:
    https://www.mba.com/service/contact-us.aspx
    If you have any further questions or inquiries, please contact us again.
    With Kind Regards,

Kristen H.
    GMAT Customer Service Representative | Pearson VUE
    Asia-Pacific Region
    Telephone: 6038318 9961
    In India: +91 120-439-7830

بعد من دوباره رفتم تو سايت چك كردم و ديدم درست شده و اسم ايران رو مجددا وارد ليست country of residence كردن
    فكر كنم بخير گذشت....

رشته و دانشگاه
    Marketing PHD

نقل قول نوشته اصلی توسط zrahmati نمایش پست ها
    سلام دوستان
    هفته پيش من هم رفته بودم تاريخ هاي امتحان رو چك كنم همين مشكل برام پيش اومد و ديروز يه درخواست دادم كه اگه ميشه اسم ايران رو حذف نكنن !!!! (از اونجايي كه بچه هاي mba.com به شدت حرف گوش كن هستن ) يه ايميلي بهم زدن كه متنش رو ميزارم
    Dear ....,
    Thank you for contacting Pearson VUE. Iran is still listed as an option for candidates to submit as their Country of Citizenship. If you are experiencing difficulties creating an account via the mba.com website, please contact our Pearson VUE Call Center by phone and an agent there will be able to assist you further with regards to this matter.
    Please contact us at one of the numbers at the link below:
    https://www.mba.com/service/contact-us.aspx
    If you have any further questions or inquiries, please contact us again.
    With Kind Regards,

Kristen H.
    GMAT Customer Service Representative | Pearson VUE
    Asia-Pacific Region
    Telephone: 6038318 9961
    In India: +91 120-439-7830

بعد من دوباره رفتم تو سايت چك كردم و ديدم درست شده و اسم ايران رو مجددا وارد ليست country of residence كردن
    فكر كنم بخير گذشت....
    کشور محل سکونت، قبلا ایران بود. من دیروز چک کردم و نبود و بهم پیغام داد که پروفایل رو آپدیت کن.
    کشور ایران رو که کلا نداشت
    به آدرسی که داده بودم هم ایراد گرفته بود چون توش ایران نوشته بودم.
    ولی الان هست!!!

سیستمشون مشکل داره شاید؟
    شایدم اول خواستن حذف کنن و بعد نظرشون عوض شده؟!
    ما که نفهمیدیم.جواب من رو هم ندادن هنوز.
    امیدوارم حذف نشه و دردسر واسمون درست نکنن.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrabounr نمایش پست ها
    کشور محل سکونت، قبلا ایران بود. من دیروز چک کردم و نبود و بهم پیغام داد که پروفایل رو آپدیت کن.
    کشور ایران رو که کلا نداشت
    به آدرسی که داده بودم هم ایراد گرفته بود چون توش ایران نوشته بودم.
    ولی الان هست!!!

سیستمشون مشکل داره شاید؟
    شایدم اول خواستن حذف کنن و بعد نظرشون عوض شده؟!
    ما که نفهمیدیم.جواب من رو هم ندادن هنوز.
    امیدوارم حذف نشه و دردسر واسمون درست نکنن.
    اگه صفحات اوليه تاپيك زير رو يه نگاه بندازين ميبينين كه قبلا هم همين مشكل بود و بچه ها (اگه اشتباه نكنم) به اين دليل نميتونستن از طريق اينترنت ثبت نام كنن و با تلفن و فكس ثبت نام مي كردن
    تا سال 2011 يا شايدم يه كم قبل تر كه اسم ايران هم وارد ليست شد و بچه ها الان خودشون اگه كارت اعتباري داشته باشن ميتونن ثبت نام كنن
    http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?289-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%B1%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%AE-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-GMAT-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%D9%85%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF-!
    دوباره كه اسم ايران رو حذف كردن فكر ميكنم اين مشكل مجددا به وجود ميومد اما خوب خيلي دردسر ساز نبود
    مسئله اي كه به نظر من خيلي اهميت داره اينه كه (اگه دوستاني كه قبلا GRE امتحان داده بودن يادشون باشه)، ايران آزمون GRE برگزار نميكرد و بچه ها همين مشكلات GMAT رو داشتن تا اينكه يه سري عوامل دست به دست هم داد و سازمان مربوطه اين آزمون رو در ايران هم برگزار كرد و كار خيلي ها رو راحت كرد
    به نظر من حالا نوبت بچه هايي هست كه مي خوان آزمون gmat بدن . درسته كه تعداد كسايي كه از ايران تو آزمون شركت ميكنن به اندازه تعداد بچه هايي كه GRE ميدن نيست اما اين ديگه دليل نميشه كه اسم ايران رو هم از ليستشون حذف كنن
    مگه در كل سازمان GMAC چه گلي به سر ما زده كه هم بايد حرص درس خوندن رو بخوريم هم ثبت نام هم مسافرت براي شركت در آزمون؟؟!!!!
    به نظر من با اينكه الان به نظر مشكل حل شد و اسم ايران برگشت تو ليست اما هر كسي به اندازه سهم خودش يه درخواست بده كه اين سازمان هم بفهمه براي ما مهمه كه اين آزمون تو كشور ما هم برگزار بشه مگه ايران از ابوظبي و ارمنستان و ... چيش كمتره كه ما بايد اينهمه اذيت بشيم ؟؟!!!!

رشته و دانشگاه
    Marketing PHD

من جواب این مسئول رو نمیفهمم. میشه شما بخونید بگید منظورش چیه:

این پیغام من بهشون (گفتم بزرگش کنم شاید جدی گرفتن و جواب دادن) :

I'm asking this question on behalf of GMATCLUB in IRAN. You have removed IRAN from your list of countries.
    GMAT is not being held in Iran and we have to go to another country to take it. So we already have to go through a hard and very expensive process to take the exam.
    Now you've totally removed our country from your list.

What should we do?
    How should we change our profiles in the website?
    What are the ramifications of this action for students from Iran?
    Is this a permanent situation?
    ....

جواب مسئولش که امروز برام ایمیل زده اینه:

Dear ....
    Thank you for contacting GMAC Candidate Services EMEA.

The reason your country is not available for selection is due to there being no testing center in Iran. So we can still allow you to test and make sure we have the correct information, we store your residency address internally and we use our address in your profile.

So I am able to change the details in your account I will require you to confirm the following information:

Email Address,
    Postal Address including the Postcode
    And
    D.O.B. (Date of birth)

Should you have any further questions, please don't hesitate to contact us by either calling one of the numbers below or by sending an email to: GMATCandidateServicesEMEA@pearson.com

Kind Regards

Chris VanHecke
    GMAT Candidate Services EMEA
    یه جورایی انگار از زیر جواب درست در رفته.
    بعد این چیزی که گفته یعنی چی؟
    من این رو برداشت کردم که ایران زا لیست حذف شده و اینها آدرس خودشون رو تو پروفایل میذارن. حالا شما خواستی زنگ بزن بگو ما یه جایی مینویسیم که شما ایرانی هستین که اطلاعاتتون درست باشه.
    درست فهمیدم؟یا اشتباه برداشت میکنم؟

رشته و دانشگاه

فكر كنم خودش هم نفهميده چي گفته ...
    اولا country of residence چه ربطي داره به test center؟ اگه يك كشوري توش test center نباشه يعني Residence تو اون كشور قبول نيست كه شما حذفش كردي؟؟!!! (آگه خودشون يه بار CR امتحان بدن بد نميشه به خدا....)
    بعدم خوب چه درديه كه شما ايران رو از ليستت حذف كني و فرد بره يه آدرس غلط وارد كنه و بعد به تو زنگ يا فكس يا ايميل بزنه تا تو تو فرمش بنويسي كه آدرس دقيق اين فرد كجا بوده؟!!
    خوب همون سيستم قبلي چه اشكالي داشت مگه ؟؟!!
    بهر حال با وجود جواب احمقانه اي كه دادن ( و به نوعي فهميدن كه اشتباه مضحكي كردن) دوباره ايران رو به ليست اضافه كردن

رشته و دانشگاه
    Marketing PHD

توجه
    دقت کنید.این جوابی هست که امروز برام نوشتن. اگه براتون مشکلی پیش اومد این کار رو بکنید و به این شخص ایمیل بزنید:

این چیزی بود که بار دوم دوباره ازشون پرسیدم.(یه قسمتایی رو پاک کردم چون اطلاعات خصوصیم بود):
    Chris,

Thanks for responding to my email. I still have a problem.

Last year, even though we had no center here, IRAN was in the list of countries .
    I took GMAT ***** Dubai and i received a letter with the same profile and address at my home.
    We always use closest test centers like U.A.E or turkey or Azerbaijan or Armenia.
    I know Iran has no test center for this exam.

But yesterday i checked the website to schedule a new appointment, and i got a warning "to change my profile" and Iran was not in your list. (which by the way i checked it again today and it was in the list)

Also, 2 weeks ago i got a few reports about this same problem.

If it's not a decision that GMAC has made about removing Iran, Could you check the website for us? Maybe it's a technical error on your servers? or something like that.

It would put our minds at ease if you could check it for us.
    Thank you

جواب همون مسئول:

Dear ****,
    Thank you for your email.

GMAC are responsible for removing your country from the website and it will not be added until certain issues have been resolved. What candidates will be required to do is send the following information to this email address.

Full Name:
    Email Address,
    Postal Address including the Postcode
    And
    D.O.B. (Date of birth
    )

Should you have any further questions, please don't hesitate to contact us by either calling one of the numbers below or by sending an email to: GMATCandidateServicesEMEA@pearson.com

Kind Regards

Chris VanHecke
    Pearson VUE
    Europe, Middle East and Africa
    Email GMATCandidateServicesEMEA@pearson.com
    Main +44 (0) 161 855 7219
    Fax +44 (0) 161 855 7301

من نمیدونم که آیا دوباره ایران حذف شد امروز یا نه.نرفتم چک کنم ولی با جواب ایشون یعنی ایران حذف شده و درست هم نیمشه به این زودیها.
    فقط نمیدونم آیا واقعا باید اطلاعات رو ب ایشون ایمیل کنیم یا نه؟ چون همه جای دنیا میگن اطلاعات خصوصیتون رو به هیچکس ندید. حالا میخوام یه ایمیل بزنم به دفتر اصلی GMAC از اونا بپرسم که آیا این شخص Chris مسئول هست و درسته که بهش اطلاعات رو بدیم یا نه.

شما هم همین الان برید توی سایت MBA.com توی قسمت Contact us درخواست بدید که ایران رو بگردونن. هرکس نکنه به خودش خیانت کرده.
    میبینید که هر 2 ایمیل من رو تو 24 ساعت پاسخ دادن.یعنی پیگیری جدی میشه. برید ایمیل بزنید و اعتراض کنید که حداقل ببیینن چقدر درخواست زیاده شاید آدم بشن و مارو هم جز ملت دنیا حساب کنن.
    یه ایمیل زدن هم همش 2 دقیقه وقت میگیره. (هرکی نزنه نامرده)

رشته و دانشگاه

سلام
    من نميدونم چرا بهmehrabounr يه جواب ميدن به من يه جواب ديگه!!!
    الان به من اين پاسخ رو دادن :
    Dear ...,

Thank you for contacting GMAC Candidate Services EMEA.

Please check this again as I believe this error has been corrected.

Kind Regards
    Chris VanHecke

Pearson VUE
    قبل از مطمئن شدن براي هيچ كس هيچ نوع اطلاعات شخصي نفرستين
    فعلا كه اسم ايران تو ليستشون هست من چك كردم
    خودشم كه تو جوابش گفته ...

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین