صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 46

موضوع: فوری GMAT Country of Residence

Member zrahmati آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مديريت بازرگاني ، علامه طباطبايي

پیش فرض پاسخ : فوری GMAT Country of Residence

اين هم يك جواب ديگه از طرف mba.com

Dear ....,
    Thank you for your recent email. We have confirmed that Iran is listed under both "Country of Residence" and "Country of Citizenship" for candidates when creating or updating their online mba.com accounts. If you are still experiencing difficulties scheduling for your exam via the mba.com website, please contact our Pearson VUE Call Center by phone at your earliest convenience and an agent there will be able to assist you further.

If you have any further questions or inquiries, please contact us again.
    With Kind Regards,

Kristen H.
    GMAT Customer Service Representative | Pearson VUE

ApplyAbroad Hero

من چند روز پیش سری به اکانتم زدم در mba.com. مشکلی نبود. آدرسم هم ایران بود. البته موقعی که ما امتحان می دادیم (2 سال و چند ماه قبل) اسم ایران در ثبت نام نبود (به همراه کوبا و کره شمالی و ...) و مثلا آدرس خود من در انگلستان داده شد و ثبت نام هم برای امتحان به صورت تلفنی انجام دادم. اما چند روز پیش که پروفایلم را چک کردم دیدم مشکلی نیست. البته من قبلا پروفایلم را update کرده بودم (چون بعضی دانشگاه ها با پروفایل شما و بر اساس جستجوی پروفایل افراد، براتون دعوت نامه و بروشور و اینجور چیزها می فرستند)
    inactive account

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

منم اکانتم رو چک کردم هیچ مشکلی نداشت. آدرسم هم ایرانه. حتی تو سرچ سنتر ها هم ایران رو داره. چرا انقدر استرس ایجاد میکنین؟!

Junior Member Iron_man آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA-FINANCE, MMU

منم چک کردم. ایران توی لیستش هست و مشکلی نیست

Senior Member mehrabounr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing PHD

استرس کسی نمیخواد ایجاد کنه.
    میبینید که یه روز ایران نیست تو لیست و یه روز هست. جواب مسئولش رو هم که دیدید!
    دونستن و آمادگی داشتن که بد نیست. حالا اگه الان هست خب خوش به حالمون.
    ولی اگه بعدا نبود ، لااقل یهو استرش نمیگیرید و میدونید ممکنه فردا دوباره بیاد تو لیست یا اگه نیاد با یه ایمل زدن یا تلفن کردن به مرکز خاورمیانه، مشکل حل میشه.
    Sorry if you haven't received an answer from me. I don't check the forum any more. If you want to talk, find me on Linkedin or through email.
    Bear in mind I only have information about USA Business school and business PHD admissions.*Who ever says apply to top 30, say NO

Junior Member

سلام
    این مشکل با گذشت 2سال از اخرین پست هنوز پابرجاست. دفعه اول که پروفایل می خواستم بسازم ایران توی لیست نبود و دفعه ی دوم توی لیست بود ولی اگر انتخابش می کردی پیغام خطا می داد که تحریمین.
    کسی می دونه این مشکل رو چه جور باید دور بزنیم؟
    ممنون

Banned

سلام

بعضی از دوستان از طریق آدرس و آیدی خارج از کشور ثبت نام رو انجام دادن و در سنترهای نزدیک مثل امارات آزمون دادن...
    در مورد راه حل بهتر ایده ای ندارم.

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط matinking نمایش پست ها
    سلام

بعضی از دوستان از طریق آدرس و آیدی خارج از کشور ثبت نام رو انجام دادن و در سنترهای نزدیک مثل امارات آزمون دادن...
    در مورد راه حل بهتر ایده ای ندارم.

براتون آرزوی موفقیت دارم
    ممنون
    میشه بیشتر توضیح بدین. یعنی من آدرس یکی از اقوام رو توی ترکیه بدم و ترکیه رو برای residency انتخاب کنم؟! بعدش هم تابعیت ایرا ن رو انتخاب کنم.
    خب سر جلسه که باید مدرکی دال بر سکونت خارج ایران نشون بدیم چیکار کنیمش؟
    صبحی که پول رو برای یکی از شرکت های واسطه پرداهت کردم اونا هم گفتن این مشکل قبلا نبوده و دنبال چاره ان!
    ویرایش توسط amahya : July 1st, 2014 در ساعت 01:53 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط amahya نمایش پست ها
    ممنون
    میشه بیشتر توضیح بدین. یعنی من آدرس یکی از اقوام رو توی ترکیه بدم و ترکیه رو برای residency انتخاب کنم؟! بعدش هم تابعیت ایرا ن رو انتخاب کنم.
    خب سر جلسه که باید مدرکی دال بر سکونت خارج ایران نشون بدیم چیکار کنیمش؟
    صبحی که پول رو برای یکی از شرکت های واسطه پرداهت کردم اونا هم گفتن این مشکل قبلا نبوده و دنبال چاره ان!
    چیزی که خودشون در قسمت ایران گفتن این هست:

If you are living within Iran, you must schedule your appointment by phone through GMAT customer service.

If you are a citizen of Iran you must prove primary residence is outside of Iran.
    یعنی:
    1- باید از طریق تلفن اسم بنویسی.
    2- ایرانیا باید نشون بدن که مقیم کشور دیگه هستن. ممکنه بتونید برای دانشگاهی توی یک کشور خارجی مثل دبی یا تریکه اپلای کنید و از ویزای دانشجویی دانشجویی به عنوان مدرک استفاده کنید.

Junior Member

ممنون
    کسی تجربه ثبت نام با تلفن رو داره(مثل اینکه همه باید از همین راه ثبت نام کرده باشن)؟ آخه همونجور که matinking گفت با آدرس سکونت خاررج از ایران هم می شه ثبت نام کرد.
    من می خوام آدرس اقوام توی ترکیه رو برای residency بدم و آنلاین ثبت نام کنم ولی نمی دونم فرقی با ثبت نام تلفنی داره یا نه؟

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین