صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 46

موضوع: فوری GMAT Country of Residence

پیش فرض پاسخ : فوری GMAT Country of Residence

من به pearson uva که برگذارکننده gmat هست ایمل زدم و این جواب را دادن:

It is not correct that Iranians cannot take the GMAT however the policy for an Iranian citizen taking a GMAT can only test outside their country of citizenship and along with their valid Iranian passport provide confirmation of residency.

If this cannot be presented on the day of your exam you will not be able to test.

جالب هست جمله اولی ایراد گرامری داره

Senior Member Gclub آواتار ها

بابا چرا ابنقده شلوغش می کنید
    برو آنکارا امتحان بده... آدرس اقوامت رو توی ترکیه بده بگو اونجا زندگی می کنم...

منم خدود یه ماه پیش برا شهریور رجیستر کردم استانبول و اونموقع ایران بود و مشکلی نداشتم
    ولی دیروز که رفتم یه چکی بکنم دیدم ک میبره منو به صفحه ای که باید country of residence خودمو دوباره انتخاب کنم ک ایران تو لیستشون نبود!
    اگرم بخام ریپورت نمره انجام بدم همین فرایند تکرار میشه
    یه نامه زدم بهشون ک هنوز جواب ندادن
    ب نظرتون مشکلی در روز امتحانم پیش میاد مثلا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shahmnb نمایش پست ها
    منم خدود یه ماه پیش برا شهریور رجیستر کردم استانبول و اونموقع ایران بود و مشکلی نداشتم
    ولی دیروز که رفتم یه چکی بکنم دیدم ک میبره منو به صفحه ای که باید country of residence خودمو دوباره انتخاب کنم ک ایران تو لیستشون نبود!
    اگرم بخام ریپورت نمره انجام بدم همین فرایند تکرار میشه
    یه نامه زدم بهشون ک هنوز جواب ندادن
    ب نظرتون مشکلی در روز امتحانم پیش میاد مثلا؟
    با سلام قانون رسمیشون این هست که ایرانیا باید نشون بدن که مقیم ایران نیستن تا اجازه داشته باشن امتحان بدن. چیزی که در عمل اتفاق افتاده این هست که تا الان به کسی از بچه های سایت گیر ندادن.
    احتمالا به این دلیل که بررسی محل اقامت را تست سنتر ترکیه یا دوبی باید انجام بده و ظاهرا کارمندای اونجا این چیزا براشون مهم نیست یا خبر ندارن. شما هم زیاد پیگیر نباش یک موقع اینا تازه به این فکر میوفتن که یک بخشنامه ای چیزی به سنترهاشون بدن و از این به بعد مشکل میشه.

خیلی ممنون از جوابتون
    فقط الام من بباید کشور مقیم را انتخاب کنم برای ریپورت نمره و بقیه چیزا، به نظرتون کجا را انتخاب کنم؟
    فامیل زیاد تو کانادا داریم

Junior Member

سلام دوستان
    متاسفانه از تاریخ اول جولای سال جاری ایرانیان حق شرکت در آزمون جیمت را ندارند. خود من چند روز پیش که برای امتحان به سنتر استانبول رفته بودم، مسئول سنتر بعد از دریافت پاسپورت من یک برگه به من داد و بهم گفت که به خاطر تحریم امریکا حق شرکت در آزمون رو ندارم. این در حالیست که چند ماه پیش خودم در همون سنتر امتحان داده بودم.
    تصویر برگه ای که مسئول سنتر به من داد رو براتون پیوست کردم. دوستانی که هنوز ثبت نام نکردند فعلا دست نگه دارند چون در صورت عدم دادن امتحان بدلیل تحریم، مبلغ ثبت نام به شما بازگردانده نمیشود.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhakimi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    متاسفانه از تاریخ اول جولای سال جاری ایرانیان حق شرکت در آزمون جیمت را ندارند. خود من چند روز پیش که برای امتحان به سنتر استانبول رفته بودم، مسئول سنتر بعد از دریافت پاسپورت من یک برگه به من داد و بهم گفت که به خاطر تحریم امریکا حق شرکت در آزمون رو ندارم. این در حالیست که چند ماه پیش خودم در همون سنتر امتحان داده بودم.
    تصویر برگه ای که مسئول سنتر به من داد رو براتون پیوست کردم. دوستانی که هنوز ثبت نام نکردند فعلا دست نگه دارند چون در صورت عدم دادن امتحان بدلیل تحریم، مبلغ ثبت نام به شما بازگردانده نمیشود.
    سلام به همه
    من همین الان با یکی از افراد مسئول جی مک تو آمریکا بصورت آنلاین چت کردم و اون گفت:
    Our records show that Iran is not on the sanctioned country list and Iranian candidates are required to present their valid passport on the day of their exam.
    As long as you present the correct required ID that meets the requirements as listed per the ID policy, you should not experience any issues when attending your exam appointment.
    یعنی تست سنتر استانبول بی خودی گیر داده و حق چنین کاری نداره. و گفتم شما به تست سنتر ایمیل بزنید و مسئله را برایشون توضیح بدید که گفت من این کار نمی کنم و این مشکل را با gmatcandidateservicesemea@pearson.com در میان بزارید. همه میل بزنند و بگن این قضیه رو. همه همه

نقل قول نوشته اصلی توسط zrahmati نمایش پست ها
    سلام دوستان
    هفته پيش من هم رفته بودم تاريخ هاي امتحان رو چك كنم همين مشكل برام پيش اومد و ديروز يه درخواست دادم كه اگه ميشه اسم ايران رو حذف نكنن !!!! (از اونجايي كه بچه هاي mba.com به شدت حرف گوش كن هستن ) يه ايميلي بهم زدن كه متنش رو ميزارم
    Dear ....,
    Thank you for contacting Pearson VUE. Iran is still listed as an option for candidates to submit as their Country of Citizenship. If you are experiencing difficulties creating an account via the mba.com website, please contact our Pearson VUE Call Center by phone and an agent there will be able to assist you further with regards to this matter.
    Please contact us at one of the numbers at the link below:
    https://www.mba.com/service/contact-us.aspx
    If you have any further questions or inquiries, please contact us again.
    With Kind Regards,

Kristen H.
    GMAT Customer Service Representative | Pearson VUE
    Asia-Pacific Region
    Telephone: 6038318 9961
    In India: +91 120-439-7830

بعد من دوباره رفتم تو سايت چك كردم و ديدم درست شده و اسم ايران رو مجددا وارد ليست country of residence كردن
    فكر كنم بخير گذشت....

اینکه ایران تو لیست باشه یا نه مهم نیست . چند روز پیش امتحان داشتم و هیچ مشکلی تو پروفایلم هم نبود وقتی رفتم سر جلسه امتحان بهم گفتند ایران تحریمه و پاسپورت ایرانی رو قبول نمیکنن. باید پاسپورت یا مقیم کشور دیگه ای میبودی تا بتونی امتحان بدی ! . قبل از رفتن حتما با سنترتون چک کنید تلفنی.

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramnazari نمایش پست ها
    اینکه ایران تو لیست باشه یا نه مهم نیست . چند روز پیش امتحان داشتم و هیچ مشکلی تو پروفایلم هم نبود وقتی رفتم سر جلسه امتحان بهم گفتند ایران تحریمه و پاسپورت ایرانی رو قبول نمیکنن. باید پاسپورت یا مقیم کشور دیگه ای میبودی تا بتونی امتحان بدی ! . قبل از رفتن حتما با سنترتون چک کنید تلفنی.
    قانونش این هست که شهروندان ایران میتونن امتحان بدن به شرطی که بتونن نشون بدن محل زندگیشون کشور دیگس مثلا permanent residence از کانادا باشن یا گرین کارت آمریکا داشته باشند.

این قانون همیشه بود ولی در حوضه امتحانی عملا اجرا نمیشد. ولی انقدر ایمیل زدن بچه ها و سوال کردن که احتمالا اینها به صرافت افتادن و به حوضه های امتحانی گفتن که این قانون را حتما رعایت کنند.
    خب به نظرم بریم gre بخونیم تا تحریم نشده

نقل قول نوشته اصلی توسط solidsnake نمایش پست ها
    قانونش این هست که شهروندان ایران میتونن امتحان بدن به شرطی که بتونن نشون بدن محل زندگیشون کشور دیگس مثلا permanent residence از کانادا باشن یا گرین کارت آمریکا داشته باشند.

این قانون همیشه بود ولی در حوضه امتحانی عملا اجرا نمیشد. ولی انقدر ایمیل زدن بچه ها و سوال کردن که احتمالا اینها به صرافت افتادن و به حوضه های امتحانی گفتن که این قانون را حتما رعایت کنند.
    خب به نظرم بریم gre بخونیم تا تحریم نشده
    سلام،
    دوست عزیز لطفا زود تسلیم نشید، چون یه بار چندسال پیش همین قضیه بوده و حل شده. لطفا دوستان هر چند روز ایمیل های متعدد بزنند.
    در مورد جی آر ای خدمت شما عرض کنم که ما داریم برای بیزنس اسکول اقدام می کنیم نه اینجنرینگ، یعنی وربال بالا می خواد یعنی 160 یا لااقل 155 به بالا. حتی بد تر از اون که بعضی ها نمی آن به پرسنتیل نگاه کنن و با قانون مضحک ای تی اس می آن معادل می کنن با جی مت که اون وقت خیلی پایین می آد.
    لطفا به ایمیل زدن و تلفن زدن ادامه بدید تا حق طبیعیمون را بگیرم.

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین