صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 50

موضوع: آغاز تحصیلات حقوقی درخارج؛ انجمن تبادل نظر و بیان تجربیات دانشجویان خارج از ایران

ApplyAbroad Veteran
    salehifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law PhD, Canterbury

پیش فرض پاسخ : آغاز تحصیلات حقوقی درخارج؛ انجمن تبادل نظر و بیان تجربیات دانشجویان خارج از ا

نقل قول نوشته اصلی توسط rinarina نمایش پست ها
    سلام دوست می خواستم بدونم برای فرستادن مدارک به LPB اون مورد official description of the academic law subjects دقیقا چی هست و از کجا تهیه اش باید کنیم؟ ممنون
    سلام، ال پی بی
    چی هست؟ سوال شما اصلا در مورد چه موضوعی هست؟
    اگر یه نهاد آموزشی خواسته به نظرم منظورش اینه که لیست مواد درسی رشته حقوق رو ارائه بدید. در صورتی که ریز نمرات را قبلا تحویل داده باشید، این درخواست نباید محلی از اعراب داشته باشه. بهتره به شخصی که این درخواست رو کرده بگید که ریز نمرات حاوی کورس دیسکریپشن هم هست.
    معمولا منظور از کورس دیسکریپشن یا سابجت دیسکریپشن در این موارد لیست دروس به همراه توضیح تعداد واحد مربوطه است. که در صورت ارائه ریز نمرات، ریز نمرات همون کار رو می کنن. گاهی به معنای خاص تر کلمه، منظورشون توضیح دادن اینه که فلان ماده درسی (مثلا اصول فقه) چی هست؟ به چی می پردازه؟ ...
    امیدوارم جواب سوال شما را داده باشم.
    ویرایش توسط salehifar : January 30th, 2015 در ساعت 10:47 AM
    قوانین سایت را رعایت کنیم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آغاز تحصیلات حقوقی درخارج؛ انجمن تبادل نظر و بیان تجربیات دانشجویان خارج از ا

سلام دوست عزیز ھمون legal profession board منظورم بود و برای assess نمرھام میڅوام اگہ بڅوایم ھمچین describtion تہیہ کنیم از چہ نھادی تو ایران باید بگیرم ؟ متشکر از پاسڅاتون
    ریز نمراتو قبلا فرستادم ولی describtion رو نمیدونم چہ جوری و از کجا باید گیر بیارم ؟؟
    ویرایش توسط rinarina : January 31st, 2015 در ساعت 07:18 AM

ApplyAbroad Veteran
    salehifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law PhD, Canterbury

سلام دوست عزیز ہمون legal profession board منظورم بود و برای assess نمرھام میڅوام اگہ بڅوایم ھمچین describtion تہیہ کنیم از چہ نھادی تو ایران باید بگیرم ؟ متشکر از پاسڅاتون
    Sorry people,
    My laptop has just perished. So, I have to answer all your questions in English from now on (as Pingilish font is considered to be in breach of the rules of this website).
    In terms of an authority that would supply you with a course description as such, alas I am not aware of any. To the best of my knowledge, there is no institution in charge of issuing course descriptions. Just make sure that course description i.e. explanation of the courses is what they really want you to hand in. If this is the case, then I do not see anything wrong with preparing this description yourself. You can write it down either in English (that does not need any further action) or in Persian, and then ask a translator to translate it for you in English. Even though, the translator would seal it, yet it is not an official document. However, it might give a better impression. That is just my opinion
    I hope that helps
    ویرایش توسط salehifar : February 6th, 2015 در ساعت 11:51 AM
    قوانین سایت را رعایت کنیم

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Law, University of Fribourg, Switzerland

من امروز از University of Groningen هلند پذیرش گرفتم در رشته ی International economic and commercial law. خیلی خوشحالم خواستم اینجا هم بگم

تاریخ درخواست پذیرش : 18 اکتبر 2014
    تاریخ پذیرش : 10 فبریه 2015
    فعلا بدون بورسیه تحصیلی

سلام دوست عزیز ھمون legal profession board منظورم بود و برای assess نمرھام میڅوام اگہ بڅوایم ھمچین describtion تہیہ کنیم از چہ نھادی تو ایران باید بگیرم ؟ متشکر از پاسڅاتون
    ریز نمراتو قبلا فرستادم ولی describtion رو نمیدونم چہ جوری و از کجا باید گیر بیارم ؟؟
    سلام دوست عزیز. از دانشگاهتون میتونید بگیرید ولی معمولاً دانشگاهها به سختی این مدرک رو میدن. من یه نسخه از سایت داشگاه شهید بهشتی پیدا کردم.
    سابكلاس٥٧٣ متاهل، لاج پرونده: ٢٨ جون، فايل نامبر:١ جولاي، مديكال: ١ آگوست، انجام مديكال: ١٣ آگوست. ،شروع ترم: ٢٤ اكتبر دانشگاه QUT،گرنت ويزا:١٦ سپتامبر٢٠١٣

Junior Member

سلام من می خوام برای فوق لیسانس حقوقم فول فاند بگیرم میشه بگید در همون امریکا بعد از فارغالتحصیلی میشه بمونم اونجا ؟ اصلا حقوق چطوره توی امریکا ؟ من اطلاعات زیادی ندارم میشه راهنمایی کنید البته به فرایند پذیرش LSAT و اینا می دونم چیه فقط بگید حقوق اونجا چطوره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Law, University of Fribourg, Switzerland

نقل قول نوشته اصلی توسط DDDE نمایش پست ها
    سلام من می خوام برای فوق لیسانس حقوقم فول فاند بگیرم میشه بگید در همون امریکا بعد از فارغالتحصیلی میشه بمونم اونجا ؟ اصلا حقوق چطوره توی امریکا ؟ من اطلاعات زیادی ندارم میشه راهنمایی کنید البته به فرایند پذیرش LSAT و اینا می دونم چیه فقط بگید حقوق اونجا چطوره؟
    به سوالاتتون در این تاپیک پاسخ داده شده.

http://www.applyabroad.org/forum/sho...82%D9%88%D9%82

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آغاز تحصیلات حقوقی درخارج؛ انجمن تبادل نظر و بیان تجربیات دانشجویان خارج از ایران

با سلام دوستان گرامی
    از دوستان کسی دانشجوی حقوق در مقطع فوق در دانشگاههای فرانسه هست تا اطلاعات کلی راجب گرایشها حقوق در دانشگاههای فرانسه و گرفتن پذیرش و فاند من رو راهنمایی کنه>
    با تشکر

Junior Member

Post پاسخ : آغاز تحصیلات حقوقی درخارج؛ انجمن تبادل نظر و بیان تجربیات دانشجویان خارج از ایران

سلام و عرض ادب خدمت دوستان . بنده 41 سال سن دارم و کارشناس مترجمی زبان و ارشد آموزش زبان دارم و البته کارشناسی حقوق از دانشگاه آزاد با معدل 18.94 به مدت 19 ساله که زبان انگلیسی در مقطع آیلتس و تافل درس میدم الانم پشت آزمون وکالت هستم.و میخوام اگه بشه با گرفتن بورس یا فاند بتونم ارشد یا دکتری رو در یکی از دانشگاههای انگلیسی زبان در کانادا بخونم. اگر دوستان کسی میتونه منو راهنمایی کنه ممنون میشم
    البته اگر سوالی در حیطه زبان دارید کاملا" در خدمتم

پیش فرض پاسخ : آغاز تحصیلات حقوقی درخارج؛ انجمن تبادل نظر و بیان تجربیات دانشجویان خارج از ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin441 نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت دوستان . بنده 41 سال سن دارم و کارشناس مترجمی زبان و ارشد آموزش زبان دارم و البته کارشناسی حقوق از دانشگاه آزاد با معدل 18.94 به مدت 19 ساله که زبان انگلیسی در مقطع آیلتس و تافل درس میدم الانم پشت آزمون وکالت هستم.و میخوام اگه بشه با گرفتن بورس یا فاند بتونم ارشد یا دکتری رو در یکی از دانشگاههای انگلیسی زبان در کانادا بخونم. اگر دوستان کسی میتونه منو راهنمایی کنه ممنون میشم
    البته اگر سوالی در حیطه زبان دارید کاملا" در خدمتم
    سلام
    بنظر من اگه قصد تحصیل در کانادا رو دارید هر چه سریعتر اقدام کنید. فکر نمیکنم پروانه وکالت داشتن یا نداشتن شما در ایران خیلی تاثیری داشته باشه. البته از جهت تقویت کردن رزومه شما مهمه ولی برای کار و درس خوندن تو کانادا هیچ تاثیری نداره. من پیشنهاد میکنم با نوشتن مقاله و انجام کار مرتبط در رشته حقوق رزومه تان را تقویت کنید و مهارتهایی که اینجا هم قابل استفاده است را به دست بیاورید.

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)