صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 50

موضوع: آغاز تحصیلات حقوقی درخارج؛ انجمن تبادل نظر و بیان تجربیات دانشجویان خارج از ایران

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آغاز تحصیلات حقوقی درخارج؛ انجمن تبادل نظر و بیان تجربیات دانشجویان خارج از ا

سلام . من میخوام برای تجارت بینالملل برم آمریکا. ارشد زبان انگلیسی دارم و لیسانس حقوق میشه لطفا منو راهنمایی کنیید؟ از لطف دوستان بسیار سپاسگذارم .

Banned
    رشته و دانشگاه
    ارشد حقوق تجارت بین الملل

پیش فرض پاسخ : آغاز تحصیلات حقوقی درخارج؛ انجمن تبادل نظر و بیان تجربیات دانشجویان خارج از ا

سلام دوستان
    براي آن دسته از دوستاني كه هم اكنون در ديگر كشورها مشغول تحصيل در سطح تكميلي در رشته حقوق هستند، آرزوي موفقيت دارم و براي آن دسته از عزيزاني كه براي رفتن در تلاش هستند، دعا مي كنم زودتر حاجت شون رو بگيرن
    من دانشجوي ترم آخر ارشد تجارت بين الملل در دانشگاه تهران هستم.
    وقتي مطالب دوستان رو مي خونم، نمي دونم چه تصميمي بگيرم. علاقه م به كشورهاي انگليسي زبان هستش... ولي نمي دونم امكان پذيرش با فول فاند هستش يا نه! معدل كارشناسيم 17 و معدل ارشدم بخاطر مشغله هاي زياد كار و زندگي، حدود 15 هستش! تا كنون نه مقاله اي براي چاپ در داخل تهيه كردم و نه براي مجلات بين المللي. تنها نقطه قوتم، دانش زبان انگليسي هستش كه آيلتس 7 دارم.
    لطفا اگر چند تا كتاب بصورت پي.دي.اف داريد برام ارسال كنيد تا خودم رو محك بزنم كه آيا در توانم هستش يا نه!
    و اينكه با اين شرايطي كه دارم (و اون شرايط عالي اي كه از دانشگاه مي گيد و آرزوي منه) آيا توان پذيرش رو خواهم داشت؟
    در واقع آرزو دارم از يكي از دانشگاه هاي آمريكايي پذيرش بگيرم!
    پيشاپيش سپاس فراوان بخاطر راهنمايي هاتون

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Law, University of Fribourg, Switzerland

ای دوستانی که در نروژ,فنلاند,انگلیس,آمریکا کانادا,استرالیا,اتریش,هلند و سایر کشورها در حال تحصیل هستید و در این فروم هم حضور دارید , لطفا تجربیاتتون رو در اختیار بقیه قرار بدید استفاده از تجربیات دیگران به نظرم یکی از بزرگترین کمک ها هستش برای کسی که می خواد اقدام کنه برای تحصیل در خارج کشور

دستان من یکسری اطلاعات رو در قسمت" مباخث کلی پذیرش رشته ی حقوق" گذاشتم. امیدوارم کمک کرده باشم. آماده پاسخگویی به سوالاتتون هم هستم.
    سابكلاس٥٧٣ متاهل، لاج پرونده: ٢٨ جون، فايل نامبر:١ جولاي، مديكال: ١ آگوست، انجام مديكال: ١٣ آگوست. ،شروع ترم: ٢٤ اكتبر دانشگاه QUT،گرنت ويزا:١٦ سپتامبر٢٠١٣

به علاوه در جهت تکرار صحبتهای آقای صالحی فر باید بگم خوندن درس حقوق خیلی مشکله. یه کار کاملاً فول تایمه. اگر قصد قبولی و گرتن نمره هایی رو دارید که در آینده بتونید باهاش کار پیدا کنید باید حسابی درس بخونید. دوستی که تقاضای کتاب کردن، یه سرچ توی اینترنت بهتون کلی مقالات حقوقی معرفی میکنه. اما اگر در خوندن و فهمیدنشون مشکل دارید توصیه من اینه که خیلی سخت نگیرید. تجربه ی من در استرالیا نشون داده که از مستر به بالا دیگه شما امتحان به معنی نشستن سر جلسه ندارید، بلکه بیشتر تاکید روی نوشتن مقاله و ریسرچ هست. من master by coursework هستم ولی تقریباً هیچ امتحان جلسه ای نداریم. معمولاً امتحانات دو روز وقت دارند برای پاسخ دادن به سوالات.
    زبان، زبان و زبان. مهمترین و بزرگترین مشکل میتونه باشه مخصوصاً writing. قبل از اومدن روش وقت بذارید و بعد از وارد شدن حتماً دوره های زبان رو هم بگذرونید.
    سابكلاس٥٧٣ متاهل، لاج پرونده: ٢٨ جون، فايل نامبر:١ جولاي، مديكال: ١ آگوست، انجام مديكال: ١٣ آگوست. ،شروع ترم: ٢٤ اكتبر دانشگاه QUT،گرنت ويزا:١٦ سپتامبر٢٠١٣

سلام دوست عزیز
    من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل از دانشگاه علامه طباطبایی تهران هستم و زرومه خوبی دارم. از پست شما استنباط کردم که در امریکا مشغول تحصیل هستید. بنده قصد دارم برای ادامه تحصیلم امریکا رو انتخاب کنم اگر امکانش هست در قالبی دوستانه از دانسته های شما استفاده کنم ممنون میشم به این ادرس ایمیل بدید:

یا به هر نحوی صلاح میدونید به من کمک کنید
    متشکرم
    ویرایش توسط FanTasTic : October 15th, 2014 در ساعت 03:05 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط ebrahim_albu نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل از دانشگاه علامه طباطبایی تهران هستم و زرومه خوبی دارم. از پست شما استنباط کردم که در امریکا مشغول تحصیل هستید. بنده قصد دارم برای ادامه تحصیلم امریکا رو انتخاب کنم اگر امکانش هست در قالبی دوستانه از دانسته های شما استفاده کنم ممنون میشم به این ادرس ایمیل بدید:

یا به هر نحوی صلاح میدونید به من کمک کنید
    متشکرم
    اگر منظورتون منم بید عرض کنم خیر، من در دانشگاه QUTاسترالیا مشغول به تحصیلم. ولی کلاً باید بگم بهتره همه ی افراد اطلاعاتشون رو اینجا بذارن و حتی المقدور از زدن ایمیل خصوصی خودداری کنن. چون اینطوری خیلی ها از داشتن اطلاعات محروم میشن
    ویرایش توسط FanTasTic : October 15th, 2014 در ساعت 03:05 PM

سلام

من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل هستم لطفا دوستانی که اطلاعات دارند به سوالات من جواب بدن

1- ازمون LSAT چی هست؟ در چه مرحله ای از پذیرش انجام میشه؟ و در کجا؟
    2- بهتر هست مقطع دکتری را انتخاب کنم یا متسر (LL.M) ؟ البته نظر خودم بر مستر هست و دوست دارم با امادگی بیشتر برای دکتری اقدام کنم ولی نظرات و راهنمایی های و تجربیات شما برای من مهم هستن

ممنونم

دوستانی که در مرحله ی انتخاب رشته حقوقی هستند، من این مطلب رو که حاصل یکسال تجربه در استرالیا و زیر رو کردن دانشگاه و قوانین هست اینجا میذارم.
    من اول رشته ی تجارت رو در مقطع مستر انتخاب کرده بودم روی این حساب که شنیده بودم میشه توی شرکت ها کار کرد ولی متاسفانه اطلاعات درستی بهم نداده بودن. من اطلاع خاصی در مورد بقیه ی کشورها ندارم ولی توی استرالیا راه وکالت و کار در شرکتهای تجاری خیلی سخت و طولانیه. با خوندن مالکیت فکری در یکی از دانشگاههای ملبورن، موناش و دانشگاه تکنولوژی سیدنی، بعد از فارغ التحصیلی مستقیماً میتونید به عنوان trademark attorney یا Design attorneyرجیستر بشیم. باز هم من به دلیل اطلاعات غلط، دانشگاه خوبی رو برای این رشته انتخاب نکردم و بعد از فارغ التحصیلی مجبورم 3 واحد دیگه رو در همون دانشگاههایی که گفتم بگذرونم.
    اگر دوست دارید وکیل بشید و به عنوان وکیل کار کنید، بهتره مدارکتون رو برای law society هر ایالت در استرالیا بفرستید تا اسس بشه. معمولاً بعد از اسس از 10 تا 15 واحر درسی بهتون میدن که حدود 1/5 تا 2 سال طول میکشه ولی بعدش به عنوان solicitorیا lawyerشناخته میشید. این مدت به اضافه ی یه دوره ی شش ماهه practical legal training در مراکز آموزشی هست که شبیه کارآموزی وکالت خودمونه. فقط توجه داشته باشید که مدرکتون در هر ایالتی اسس بشه باید در دانشگاهی توی همون ایالت اون واحد ها رو بگذرونید. اما به محض تموم شدن درستون و وکیل شدن، میتونید همه جای استرالیا کار کنید. که خیلی خوب و درآمدزاست
    امیدوارم این راهنمایی که واقعاً حاصل تجربه خودمه کمکتون کنه.

Junior Member

سلام دوست می خواستم بدونم برای فرستادن مدارک به LPB اون مورد official description of the academic law subjects دقیقا چی هست و از کجا تهیه اش باید کنیم؟ ممنون

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)