صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 44

موضوع: Universität Hamburg

Senior Member

پیش فرض پاسخ : University of Hamburg

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidr86 نمایش پست ها
    خوب اگر نتیجه من اومد و قبول شدم و احیانا رفتم شما رو هم در جریان همه چیزش میزارم. موفق باشید. یه پیشنهاد هم واسه شما دارم. اگر مدارکت آمادست یه ایمیل بزن بگو میتونی بفرستی براش یا نه. چون الان ۱۰ روز از ددلاین گذشته و به خاطر تعطیلی عید پاک پست همه دیر میرسه. اگر با TNT بفرستی ۲ روزه میرسه دستشون!
    متاسفانه ترم آخر کارشناسیم و هنوز مدرک زبان ندارم
    ایشالا Accept بشین و ما رو فراموش نکنین
    فکر کنم دانشگاه خیلی خوبیه رنکینگش که اینو میگه اگر چه رشته مهندسی چندان نداره

Junior Member

سلام دوستان، من میخوام برای رشته ی Intelligent Adaptive Systems این دانشگاه اپلای کنم. نمیدونم این مدرکو باید چجوری تهیه کنم:
    Description of each module's contents and the literature list used

کسی میدونه اینو میشه بصورت unofficial خودم چیزی پر کنم یا نه؟ اصلا چجوری باید باشه؟

Junior Member parisakhanum آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud_z_65 نمایش پست ها
    کاش بچه هایی که میرن اونجا بیان یک بار و کل تجربه هاشون رو برا بقیه بنویسن
    بابا میدونم سرتون شلوغه میرید اونجا اما یعنی خدایی 1 ساعت بیکار نشدید از وقتی که رفتید؟؟؟؟!!!! من دارم در به در همه دانشپاه ها رو میگردم برا رشته کامپیوتر

هامبورگ خوبه؟
    من رسما واسه دانشگاه اپلای نکردم اما با گروهی که می خوام کار کنم در ارتباطم و 3 بار مصاحبه اسکایپ باهاشون داشتم

Junior Member parisakhanum آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط choclate نمایش پست ها
    سلام،
    درسته این جزء دانشگاههایی هست که جی آر ای میخواد، چون رقابت واسش زیاده انگار.
    منم میخوام واسه این دانشگاه شانسم رو امتحان کنم.
    برای مقطع دکترا GRE می خواد؟؟؟؟؟؟ من اصلا چنین فکری نمی کنم . منبعش رو می ذارید؟

سلام.
    کسی واسه مهر اینجا قبول شده؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Leibniz Universität

پیش فرض پاسخ : Universität Hamburg

دومین شهر بزرگ آلمان هستش اما نمیدونم چرا کسی اینجا نیست انگار زیاد واس هامبورگ اپلی نمیکنن !
    اگه دلیل خاصی داره که بده لطفاً به منم بگید.
    من معدلم 16.1 فعلاً(ترم 7 هستم به 16.2 احتمالاً میرسونم)دانشگام غیر انتفاعی و تو لیست H +/- هستش.برای ارشد مهندسی عمران می خوام اپلی کنم که به زبان آلمانی هستش و از اونجایی که تو سایتش دیدم از مبتدی یعنی A1 یا A2 کلاس زبان داره فکر کنم بشه با مدرک B1 اپلی کنم که تا فروردین میگیرمش.
    با این معدلم و مدرک B1 و دانشگام،به نظرتون شانسم برای گرفتن پذیرش ارشد عمران این دانشگاه که به زبان آلمانی ارائه میشه ،چقدر هستش؟
    (البته یه نکته جالب اینه که توی سایت دااد زده که هامبورگ ارشد عمران داره ولی تو لیست رشته های داخل دانشگاش ارشد عمران وجود نداره که این صفحه هستش
    http://www.uni-hamburg.de/campuscent...=&sort=&index=
    از لینکی که تو دااد هست میرم هم میگه این صفحه page not found پس احتمال داره که یا دااد اشتباه کرده باشه یا قبلاً ارشد عمران داشتن الان ندارن؟یا هنوزم دارن من نتونستم پیدا کنم؟؟
    ویرایش توسط civil_boy : August 24th, 2014 در ساعت 03:27 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering and Management (IEM), FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط civil_boy نمایش پست ها
    دومین شهر بزرگ آلمان هستش اما نمیدونم چرا کسی اینجا نیست انگار زیاد واس هامبورگ اپلی نمیکنن !
    اگه دلیل خاصی داره که بده لطفاً به منم بگید.
    من معدلم 16.1 فعلاً(ترم 7 هستم به 16.2 احتمالاً میرسونم)دانشگام غیر انتفاعی و تو لیست H +/- هستش.برای ارشد مهندسی عمران می خوام اپلی کنم که به زبان آلمانی هستش و از اونجایی که تو سایتش دیدم از مبتدی یعنی A1 یا A2 کلاس زبان داره فکر کنم بشه با مدرک B1 اپلی کنم که تا فروردین میگیرمش.
    با این معدلم و مدرک B1 و دانشگام،به نظرتون شانسم برای گرفتن پذیرش ارشد عمران این دانشگاه که به زبان آلمانی ارائه میشه ،چقدر هستش؟
    (البته یه نکته جالب اینه که توی سایت دااد زده که هامبورگ ارشد عمران داره ولی تو لیست رشته های داخل دانشگاش ارشد عمران وجود نداره که این صفحه هستش
    http://www.uni-hamburg.de/campuscent...=&sort=&index=
    از لینکی که تو دااد هست میرم هم میگه این صفحه page not found پس احتمال داره که یا دااد اشتباه کرده باشه یا قبلاً ارشد عمران داشتن الان ندارن؟یا هنوزم دارن من نتونستم پیدا کنم؟؟
    نه دوست عزيز، اگر توی سایت خود دانشگاه رشته رو پیدا نکردی، پس قطعا وجود نداره این رشته توی این دانشگاه، سایت داد از این اشتباه ها میکنه.
    موفق باشی.

با سلام

میخواستم بدونم کدوم یکی از خوابگاهای این یونی بهتره؟ و اینکه کلا تایم رزرو حدودا چقدره؟

Junior Member

دوستان ی سوالی داشتم میشه بدون مدرک بی 1 اقدام کرد برا ارشد.چون با توجه ب این لینک میشه بدون مدرک زبان آلمانی هم اقدام کرد.آیا درسته؟؟

و نوشته ک برای کسانی ک دانشجویان دانشگاه هامبورگ هستن و شماره دانشجوییی دارن دوره های زبان مجانیه
    These courses are free of charge for students of Universität Hamburg able to provide current and valid student ID.
    ویرایش توسط Tirgan : October 6th, 2014 در ساعت 12:36 PM

Junior Member

سلام میدونم دیر شده ولی ممکنه جواب من به بقیه کمک کنه، این جزییات تایید شده ی وزارت علوم برای رشته ی تحصیلی شماست می تونید اون رو به صورت PDF از اینترنت دانلود و به صورت غیر رسمی ترجمه کنید و بفرستید.

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین