صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: مرجع دانلود کتابها و جزوات درسی رشته حقوق ( E-Books and Legal Papers )

ApplyAbroad Veteran
    salehifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law PhD, Canterbury

Lightbulb مرجع دانلود کتابها و جزوات درسی رشته حقوق ( E-Books and Legal Papers )

با سلام،
    در این تاپیک مراجع ،لینکها و مقالات حقوقی که مفید و یا جالب بوده و می تواند برای کمک به دوستان موثر باشه رو در اینجا میاریم.
    بنابراین، برای اینکه همه لینک ها و منابع یک جا جمع بشه و بصورت پراکنده در سایر تاپیک ها پخش نشه، از این به بعد تمامی لینک ها و فایل ها رو در این تاپیک قرار خواهیم داد.
    دوستان لطف کنند و مختصری هم درباره فایل یا لینکی که به اشتراک میزارن توضیح بدهند.
    قوانین سایت را رعایت کنیم

ApplyAbroad Veteran
    salehifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law PhD, Canterbury

پیش فرض پاسخ : مرجع دانلود کتابها و جزوات درسی رشته حقوق ( E-Books and Legal Papers )

بچه هایی که بزودی یا در آینده عازم هستند؛
    و میخاید گوش شما با سبک و سیاق زبان محاوره حقوقی آشنا بشه توصیه می کنم این پادکست ها رو از لینک دانشگاههای ادینبورگ و یال دانلود کنید و گوش بدید؛ براساس موضوع مورد علاقه [ و البته حجم فایل] هم می تونید سخنرانی مورد نظرتون رو انتخاب کنید...

http://www.law.ed.ac.uk/blogsandpodcasts/podcasts.aspx

http://www.law.yale.edu/news/podcasts.htm

Junior Member

Wink پاسخ : مرجع دانلود کتابها و جزوات درسی رشته حقوق ( E-Books and Legal Papers )

سلام به همه دوستاناز این که فروم بچه های حقوق اینقدر غیرفعال تعجب میکنم سه کتاب به زبان انگلیسی گذاشتم واقعا عالیهالبته یکیش مقاله است بخونید و سطح زبان تخصصی تون رو هم بسنجیداگه حال کردین منو هم دعا کنید http://uplod.ir/y3ive1tuogt7/schwartz_scott.pdf.htm[Louis_Kaplow,_Steven_Shavell]_Fairness_versus_Wel(Bookos.org).pdf[Australian_Institute_of_Foreign,_Comparative_Law](Bookos.org).pdf

پیش فرض پاسخ : مرجع دانلود کتابها و جزوات درسی رشته حقوق ( E-Books and Legal Papers )

سلام خدمت همه دوستان حقوقی گل... من یک سری کتاب حقوقی PDF از انشارات معروف مثل هاروارد، کمبریج، اروارد الگار و غیره دارم که با قیمتی بسیار پایین تر از قیمت اصلی میتونم در اختیارتون قرار بدم... تعداد این کتاب ها حدود 330... فکر کنم برای دوستانی که توی این عرصه مطالعه دارند مفید باشه... یک وبلاگ هم طراحی کردم که برای شروع فکر میکنم خوب باشه... شما میتونین لیست کتاب ها، قیمت و یک سری اطلاعات دیگه رو در اونجا پیدا کنید... http://centerofbook.webs.com/
    در صورت تمایل یا به خودم پیام خصوصی بدین یا از طریق وبلاگ برام ایمیل بفرستین... با تشکر

Junior Member

درود ، کسی کتابهای ازمون LSAT دارد ؟

Member onlysat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law graduate - Tehran

سلام دوست عزیز

اول به اینجا برو :
    یه اطلاعاتی کسب کن
    دوم به اینجا که یک کتاب معتبر من پیدا کردم و راحت قابل دانلوده
    مرد دانشمندي مانند ابن سينا در هيچ دانشگاهي درس نخوانده بود؛ پيش پدر و چند آموزگار گمنام تحصيل كرده بود، اما با ذوق و شوق و همتي كه داشت در هجده سالگي همه دانشهاي روزگارش را نيك مي دانست.((از كتاب معجزه ايراني بودن))

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

اگه کسی برای آزمون ال ست منابع کامل تر و به روز تری داره خواهشا بذاره چون منابع اینترنتی که کامل نیست مگه اینکه کتابای اوریجینالو از LSAC.org بخری که قیمت هر کدوم حداقل 80 هزار تمن میشه!

ApplyAbroad Veteran
    salehifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law PhD, Canterbury

نقل قول نوشته اصلی توسط aser نمایش پست ها
    اگه کسی برای آزمون ال ست منابع کامل تر و به روز تری داره خواهشا بذاره چون منابع اینترنتی که کامل نیست مگه اینکه کتابای اوریجینالو از LSAC.org بخری که قیمت هر کدوم حداقل 80 هزار تمن میشه!
    جهت اطللاع دوستانی که میخان آزمون LSAT رو بدهند:
    مدیران محترم انجمن کتابخانه زحمت کشیدند و مجموعه ای بسیار عالی از نمونه سوالات و کتابهای کمک آموزشی لازم برای آمادگی جهت آزمون LSAT رو گردآوری کرده اند حتما مراجعه بفرمائید؛
    ویرایش توسط Olympia : September 28th, 2013 در ساعت 10:18 PM دلیل: اصلاح لینک از کار افتاده

ApplyAbroad Senior Veteran
    Olympia آواتار ها

پیام مدیریت

دوستان گرامی

جهت سهولت دسترسی به منابع مرتبط با رشته حقوق، از جمله منابع آزمون LSAT و همچنین به دلیل تصمیم مدیریت مبنی بر متمرکز نمودن منابع آزمونها، فایلهای ارسال شده در این تاپیک به انجمن حقوق در کتابخانه منتقل شدند. لطفا جهت دانلود و آپلود منابع مرتبط با این تخصص به کتابخانه،
    زیر گروه حقوق مراجعه نمایید و از این تاپیک صرفا برای درخواست منابع جدید و اطلاع رسانی به دوستان در مورد آپلود منابع مورد نیاز آنها اسفاده کنید.

با سپاس
    ویرایش توسط Olympia : September 28th, 2013 در ساعت 10:54 PM

Junior Member

دوستان من دسامبر گذشته در استانبول ازمون الست دادم و تمام جزوه های Princeton Review و ازمون های اخیر را دارم و میخوام به قیمت خیلی پایین در اختیار بقیه بذارم . هر کس احتباج داشت پیام خ بده

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین