صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

موضوع: ترجمه سال گذشته هنوز اعتبار داره؟

Junior Member

پیش فرض ترجمه سال گذشته هنوز اعتبار داره؟

سلام
    من مدراک و ریزنمراتم رو پارسال ترجمه کردم و دو نسخه از اونها رو دارم.
    آیا اونها هنوز هم اعتبار دارند یا باید ترجمه جدید باشه؟

یه سوال دیگه:
    اگه بخوام برای همون دانشگاهی که پارسال ریجکت شدم دوباره اپلای کنم همه مدارک و از جمله ریزنمرات دوباره لازمه یا می شه به اونها گفت که پارسال فرستادم؟

پیشاپیش خیلی ممنونم از پاسخ تون

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

پیش فرض پاسخ : ترجمه سال گذشته هنوز اعتبار داره؟

1. معمولآ پایین نسخ ترجمه شده می نویسن که تا کی valid هست ... فکر کنم 6 ماه باشه ... ! به احتمال زیاد دوباره باید ترجمه کنید ..

2. احتمال داره که نگه داشته باشند باید از خودشون سوال کنین .. اما برای اینکه یه تفاوتی حس کنن توی شما بهتره که دوباره بدین .. بالاخره باید توی این یه سال یه فرقی کرده باشین یا نه ! ... قبول دارم ریز نمراتتون دیگه تکون نخورده اما بالاخره ذهنیت اونا رو هم در نظر بگیرین ...
    من بودم همه چیز رو از اول شروع می کردم ..

موفق باشی

Junior Member leysha آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bachelor of art/ Handicrafts/Al ZAhra

[quote=Some14Myself ]
    1. معمولآ پایین نسخ ترجمه شده می نویسن که تا کی valid هست ... فکر کنم 6 ماه باشه ... ! به احتمال زیاد دوباره باید ترجمه کنید ..

کدام قسمت validation را مینویسند؟ چون من نگاه کردم ولی هیچ تاریخی را پیدا نکردم. میشه لطفن دقیق بگید.

.If it is your transcript it is valid ,but BS or Clearance no it's valid according to the date they write
    Applause dies away<br />Trophies gather dust <br />Winners are soon be forgotten<br />THINK AGAIN

من دیروز از دارالترجمه دانشجو پرسیدم گفتن تا یک سال اعتبار داره و بعدش هم می تونین بیارین پشتشو مهر کنیم! می تونین زنگ بزنین از دارالترجمتون بپرسین

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pegah57
    من دیروز از دارالترجمه دانشجو پرسیدم گفتن تا یک سال اعتبار داره و بعدش هم می تونین بیارین پشتشو مهر کنیم! می تونین زنگ بزنین از دارالترجمتون بپرسین
    من دوبار از دارالترجمه دانشجو پرسیدم به فاصله 14 روز. بار اول گفتن ترجمه مدارک تحصیلی همیشه اعتبار داره و بار دوم گفتن 1 سال اعتبار داره. به دوستم گفته بودن 6 ماه و ............... می دونید من به این نتیجه رسیدم که دارالترجمه ها بدشون نمی آد مدارک رو دوباره ترجمه کنند. اگر دقت کنید روی ترجمه مدارک تحصیلی هیچ تاریخ اعتباری نیست پس به نظر من همیشه اعتبار داره. ;D

Junior Member

ترجمه مدارک تحصیلی همیشه اعتبار داره. چون وقتی شما یک مدرک تحصیلی اخذ می کنید همیشه دارای این مدرک هستید. مثلا اگر مدرک دکترا داشته باشید همیشه دکتر هستید
    و این ارتباطی به سال اخذ آن ندارد. در مورد ترجمه و تایید مدارک تحصیلی هم همین طور است. فقط کافی است که یک بار این مدارک verify شوند و به تایید برسند.
    یعنی صحت آن مورد تایید است.و این شخص دارای این مدرک است که در سال ... اخذ شده.

Junior Member

در تایید حرف دوستان من هم میگم اعتبار داره تا همیشه.
    این حرف های دار الترجمه ها هم برای اینه که کسانی رو که اطلاع ندارن تا اونجا که جا داره سر کیسه کنند.
    همین دانشجو به من پارسال برای ترجمه ی یه برگه تلفنی یه قیمت گفت و حضوری قیمت دیگه، متاسفانه این جا هر کی هر کیه.

برای مدارکت هم اگه از دانشگاه بعد از ریجکت خواسته باشی که نگهدارن اونا نگه می دارن ولی اگه نه به احتمال زیاد میریزن دور ولی شما باز یه سوالی بکن ضرر نداره. اون دوستمون هم حرف بدی نزدند به نظر من دوباره مدارک رو بفرست و مسلما سعی کن تکمیل تر بفرستی، مثلا مقاله ای اگه تو این فاصله دادی یا مهارتی کسب کردی یا تافل و این امتحانات رو دوباره دادی ...
    Fear is the main source of superstition, and one of the main sources of cruelty. To conquer fear is the beginning of wisdom.

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

من ترجمه خود مدرک رو خبر ندارم اما پایین یه سری دیگه از مدارک حتی شناسنامه ماله من زده بود 6 ماه ..
    البته با این صحبت آزاده قاعدتآ باید ترجمه شناسنامه هم باید اعتبار داشته باشه .. چون وقتی یه بار به دنیا می آی تا آخر عمرت تاریخ تولد و پدر و مادرت ثابت هستند ..
    من در این مورد اطلاعات بیشتر و موثقی ندارم ...

Junior Member

ترجمه شناسنامه من برا 2 سال پیشه. پایینش هیچ حرفی از اعتبار نزده. به نظرتون ریسکیه اگه با همین برم پیک آپ؟ این ترجمه رو فقط دربون دم در میبینه و آیا نگه میداره؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)