صفحه 10 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 105

موضوع: آیا "فول فاند " زندگی دو نفر رو پوشش میدهد؟ + بهترین راهکارها برای پوشش هزینه همسر

پیش فرض پاسخ : آیا "فول فاند " زندگی دو نفر رو پوشش میدهد؟ + بهترین راهکارها برای پوشش هزینه

نقل قول نوشته اصلی توسط tuliu نمایش پست ها
    سلام دوستان، من اکثرا دیدم که F1 آقا و F2خانم هستند ولی مسئله من برعکسه. آقایی که ف2 هست هیچ جوری امکان کار نداره؟ اگه سرمایه کافی داشته باشه چه جوری می تونه اونجا ازش استفاده کنه؟ ممنوننن
    این دقیقا سوال من هم هست. آقایی که f2 باشه چه شرایطی خواهد داشت تو امریکا؟

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آیا "فول فاند " زندگی دو نفر رو پوشش میدهد؟ + بهترین راهکارها برای پوشش هزینه

نقل قول نوشته اصلی توسط manelzzz نمایش پست ها
    این دقیقا سوال من هم هست. آقایی که f2 باشه چه شرایطی خواهد داشت تو امریکا؟
    فرقی نداره دوست من، آقا یا خانم... F-2 در مصاحبه نباید حرفی از ادامه تحصیل / کار بزنه... وقتی رسید اونجا میتونه، برای پذیرش اقدام کنه و ویزاش رو به F-1 تغییر بده یا اینکه اگر بتونه اسپانسر کاری پیدا کنه، ویزاش رو به ویزای کار تبدیل کنه....
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    جامعه شناسی دانشگاه تهران

سلام به همه خسته نباشید میگم به خصوص به خانم شریفی نازنین که به خیلی از سوالاتم جواب دادن.
    من یه پسر 5 ساله دارم که تا رسیدنمون 7 سالش میشه. فقط من امید دارم واسه فاند، کسی میدونه که هزینه تحصیل بچه ها چجوریه؟ مدارس رایگانن؟ ممنون

Junior Member faranefr آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط abootorabi نمایش پست ها
    سلام به همه خسته نباشید میگم به خصوص به خانم شریفی نازنین که به خیلی از سوالاتم جواب دادن.
    من یه پسر 5 ساله دارم که تا رسیدنمون 7 سالش میشه. فقط من امید دارم واسه فاند، کسی میدونه که هزینه تحصیل بچه ها چجوریه؟ مدارس رایگانن؟ ممنون
    مدرسه اگه دولتي باشه بله رايگان هست و پولي از شما گرفته نميشود ولي اينكه بچه شما به چه مدرسه اي برود به اين بستگي دارد كه خانه شما در كجا باشد و اگر خانه شما در منطقه اي باشد كه مدرسه هاي آن خوب باشد و به اصطلاح ١٠ از ١٠ باشند كه مشكلي نداريد وگرنه ميتوانيد كودكتان را به مدرسه خصوصي بفرستيد كه از چند هزار دلار در سال تا چند ده هزار دلار هزينه دارند. ولي به هرحال خرجهاي ديگر همانند كتاب و وسايل مدرسه رايگان نيستند و شما بايد هزينه هاش رو بپردازيد ولي نگران نباشيد انواع فروشگاهها با انواع كيفيت و قيمت براي اين منظور وجود دارن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا "فول فاند " زندگی دو نفر رو کاور میکنه؟

سلام دوستان عزیز.
    فول فاند برای هر شهری ک زندگی میکنی اگه صرفه جویی کنی کافی هست بنطرم ولی ماکه دانشجوییم و سرکار نمیتونیم بریم ماهی 1000دلار اضاف رو از کجا بیاریم؟ وقعا پول زیادیه

Junior Member

سلام به همگی به خصوص خانم شریفی
    بنده هم یه دختر 3 ساله دارم و احتمالا در زمان 5 سالگی میایم امریکا. آیا تا زمان مدرسه برای اینکه مشکل زبان و اینها نداشته باشه جایی برای یادگیری زبان برای بچه ها وجود داره؟ مثلا در دانشگاه ها یا خوابگاهها و نمی دونم یه چنین جاهایی با هزینه کم!!!
    همچنین با توجه به پاسخ شما به دوستمون در مورد زمان مدرسته رفتن که در آمریکا 7 سالگی هست آیا مثل ایران باید در 6 سالگی بره کودکستان و بعد بره ابتدایی یا اینکه نه اینگونه نیست؟
    یه سوال دیگه اینکه مثلا در ایران میکن بچه باید شش ماه اول باشه یعنی قبل از 1 مهر ماه سال تحصیلی تا وارد مدرسه بشه. در آمریکا هم چنین قانونی هست و اگر هست تاریخ اونجا به چه صورت هست چون دختر من 11 شهریور ه؟ ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    من متاهلم و برای دانشگاه بوستون از استاد جواب گرفتم. می خواستم بپرسم با توجه به اینکه بوستون ایالت گرونیه و من هر چی میگردم حتی استودیو زیر ماهی 1000 دلار پیدا نمی کنم، منطقی هست که به این دانشگاه امیدوار باشم؟ فاندی که میدن سالی 30000 تاست که فکر نکنم بشه باهاش ماهی 1000-1200 دلار کرایه خونه داد. یعنی دو نفره نمیشه با این پول زندگی کرد به هیچ وجه تو این ایالت؟
    ممنون می شم اگر جواب بدین

ApplyAbroad Veteran

من راجع به بوستن اطلاعی ندارم ولی اینجا که استودیوهای به نسبت دور از دانشگاه هستن 850-900 دلار، راحت میشه مخارج زندگی نرمال دو نفره رو با 1500-600 تا پوشش داد و حتی میتونید مقداری پس انداز هم داشته باشید. به سبک زندگی خودتون هم خیلی بستگی داره. و از همه مهمتر اینکه چقدر بخواید خارج از خونه بخورید.آشپزی کردن خیلی از مخارجتون کم میکنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط haley نمایش پست ها
    من راجع به بوستن اطلاعی ندارم ولی اینجا که استودیوهای به نسبت دور از دانشگاه هستن 850-900 دلار، راحت میشه مخارج زندگی نرمال دو نفره رو با 1500-600 تا پوشش داد و حتی میتونید مقداری پس انداز هم داشته باشید. به سبک زندگی خودتون هم خیلی بستگی داره. و از همه مهمتر اینکه چقدر بخواید خارج از خونه بخورید.آشپزی کردن خیلی از مخارجتون کم میکنه.
    خیلی ممنونم، ببخشید میتونم بپرسم ایالتی که شما هستید جای گرونی محسوب می شه؟ یعنی مبلغ 1600-1500 تا برای ایالت های گرونم صدق میکنه؟

و یه سوال دیگه، من تا جایی که نگاه کردم اکثرا استودیو ها رو به couple ها نمیدن، به تک نفر میدن. اما هزینه یک خوابه 1700 به بالاست که خیلی زیاده. میخواستم ببینم برداشتم اشتباهه؟ استودیو به دو نفر میدن؟

هر چند مخارج کاملا بستگی به سبک زندگی شما داره، ولی من که تو نیویورک (منطقه ی دانتاون بروکلین نزدیک به منهتن) هستم با 2500 دلار فاند در ماه (30000 در سال) برای دو نفر کافیه(ولی انتظار پس انداز نداشته باشید)... 1400 تا یه خونه ی یخوابه... 600 تا هم خورد و خوراک. (فکر نکنم بوستون از نیویورک گرونتر باشه... من ماهی 400 دلار مالیات میدم)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)