صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 105 , از مجموع 105

موضوع: آیا "فول فاند " زندگی دو نفر رو پوشش میدهد؟ + بهترین راهکارها برای پوشش هزینه همسر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IE

پیش فرض پاسخ : آیا "فول فاند " زندگی دو نفر رو پوشش میدهد؟ + بهترین راهکارها برای پوشش هزینه

اینکه جواب دقیقی به این سوال داد بستگی به ایالت و شهر مورد نظر داره.
    اما به غیر از شهرهای بزرگ، اگر بتونید همون اول یه ماشین بگیرید ( یا حداقل مدتی رنت کنید) و خونه رو دور تر بگیرید بسیار موثره. قیمت بنزینی که قراره برای مسافت مثلا ده مایل دورتر به هزینه هاتون اضافه بشه خیلی کمتر از اجاره بیشتر برای خونه است.
    نکته دوم آسپزی در خونه است که به طور قابل ملاحضه ای روی هزینه ها تاثیر داره.
    مثلا من توی ایالت نیویورک هستم و مالیات زیادی هم میدیم ولی فاند دانشگاه (مشروط بر عملی کردن نکات بالا) جوابگو هست، هرچند امکان پس انداز واقعا وجود نداره.

پیش فرض پاسخ : آیا "فول فاند " زندگی دو نفر رو پوشش میدهد؟ + بهترین راهکارها برای پوشش هزینه همسر

اگر صرفه جویی کنید بله میشه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا "فول فاند " زندگی دو نفر رو پوشش میدهد؟ + بهترین راهکارها برای پوشش هزینه همسر

در ایالتی که من هستم (لوئیزیانا)
    650 تا برای خونه
    100 تا بیل
    100 تا برای دوتا موبایل
    300 تا 400 تا خرج
    ماشین هم میتونین لیز کنین بعد از یه مدتی بسته به کردیت

Banned

دوستان این که برای همسر فول فاندها در اروپا مقداری پول اضافی میدن درسته؟ یا کانادا؟

سلام به دوستان.
    میخوام تو رشته علوم شناختی برا دکترا اپلای کنم. سه تا بچه هم دارم. با مشورت دوستان قصدم اینه که سال اول مجردی برم. آیا به نظرتون خوبه؟ ثانیا پول زیادی هم ندارم. میخوام بدونم با داشتن فول فاند توی یه ایالت متوسط چطوری می تونم بچه هام را پیش خودم بیارم؟ اصلا این کار ممکنه؟ نکنه باید تمام سالها دور از خونواده باشم؟
    هزینه های اصلی ام شامل اینهاست:
    ۱. مدرسه دو فرزندم
    ۲. مسکن
    ۳. خورد و خوارک

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)