صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

موضوع: Fund بدون مدرك زبان

cardano
    Guest

پیش فرض Fund بدون مدرك زبان

من پروژه اي خوب و معدل بالايي دارم ولي حالا حالا ها ممكن است نتوانم مدرك زبان بگيرم.
    آيا كسي در مورد دانشگاههايي كه با اين شرايط فاند بدهند اطلاعي داره ؟
    چه كشورهايي و چه دانشگاههايي ؟

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : Fund بدون مدرك زبان

والله من که تافل 570-580 بیشتر نمیتونم بیارم و بیشتر داشنگاههایی رو هم که میخوام اپلای کنم 600 میخوان، از الان فکرش رو میکنم که ممکنه نتونم فاند بگیرم و دوباره باید امتحان بدم و ....
    شما واقعا" بدون مدرک زبان انتظار فاند دارین؟؟ اگه دانشگاهی هم پیدا شد به ما خبر بدین!
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

Junior Member

سعی کنین مطالعه ی زبان رو حتما تو برنامه ی کاریتون بگنجونین به خصوص اگه برای امریکا و کانادا می خواهید اقدام کنین براشون نمره ی زبان بسیار مهمه ولی مواردی هم هست که ممکنه conditional پذیرش بدهند ولی بهتره از الان اینجوری زبان رو کنار نگذارین
    برای پیشنهاد دانشگاه و کشور هم بهتره رشته تون رو عنوان کنین اینطوری بهتر میشه نظر داد
    Fear is the main source of superstition, and one of the main sources of cruelty. To conquer fear is the beginning of wisdom.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cardano
    من پروژه اي خوب و معدل بالايي دارم ولي حالا حالا ها ممكن است نتوانم مدرك زبان بگيرم.
    آيا كسي در مورد دانشگاههايي كه با اين شرايط فاند بدهند اطلاعي داره ؟
    چه كشورهايي و چه دانشگاههايي ؟
    گاهی وقت ها سنگاپور به مدرک زبان گیر نمی ده و با یک مصاحبه سر و تهش را هم میاره. البته اینگار تازگی ها سخت گیر تر شدند.
    الان داشتم فکر می کردم چقدر تبلیغ سنگاپور را توی این فروم کردم. یک خبری بهشون بدم. یک چیزی بهم بدن!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    Amherst, MA

یکی دو تا از رفیقای من بدون مدرک زبان درست و حسابی (یکی که اصلا ازمون زبان نداد) تونستن از اروپا پذیرش بگیرن. البته برای فاند هنوز اقدام می کنه. در کل ولی به نظر من نداشتن زبان در حالت کلی شمارو خیلی بیشتر از اونچه که فکر می کنید محدود می کنه. اگه می تونید حتی با کلاس خصوصی رفتن و ... یه نمره متوسطی تو تاقل یا آیلتس بیارین. یا به امید این باشین که از سال دوم بهتون فاند بدن.
    با خیال تو بسر بردن اگر هست گناه <br />با خبر باش که من غرق گناهم هر شب

Junior Member

من يه سوال داشتم
    من قراره 3 آذر آزمون تافل رو بدم اگه از الان با اساتيد مكاتبه كنم و موضوع فاند رو مطرح كنم بي فايده س؟يعني واستم نمره م بياد بعد مكاتبه رو شروع كنم؟بعد دير نميشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Amherst, MA

نقل قول نوشته اصلی توسط oovee
    من يه سوال داشتم
    من قراره 3 آذر آزمون تافل رو بدم اگه از الان با اساتيد مكاتبه كنم و موضوع فاند رو مطرح كنم بي فايده س؟يعني واستم نمره م بياد بعد مكاتبه رو شروع كنم؟بعد دير نميشه؟
    فکر کنم بهتره از الان شروع کنید و به اساتید بگید که قراره آزمون زبان هم بدید. به هر حال اونا که از الان نمی خوان بهت پول بدن . تازه امتحانش که ضرر نداره.
    با خیال تو بسر بردن اگر هست گناه <br />با خبر باش که من غرق گناهم هر شب

Sonata
    Guest

گرفتن فاند بدون نمره زبان بي فايده است!!!!!!!!!!!!!!!!!! چرا نمي تونيد امتحان بدهيد؟ نمره زبان نشان دهنده پشت كار شماست به خصوص نمره GRE

Junior Member

to oovee:
    دوست من خیلی از بچه ها همون حول و حوش اپلای تافل میدن، نگران نباش تاریخ خوبیه برای امتحان تافل.
    در مورد استاد هم بهش بگو زبانت خوبه و تو رزومت هم به روان بودن زبانت اشاره کن و اگه استاد جویا شد بگو که فلان تاریخ می خوام امتحان بدم. مشکلی نیست.
    موفق باشین
    Fear is the main source of superstition, and one of the main sources of cruelty. To conquer fear is the beginning of wisdom.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    NTNU- Cybernetics

سلام
    در مورد پذیرش conditional سوال داشتم
    کسی میتونه توضیح بده که گرفتن فاند با شرط اینکه فلان نمره زبان رو بیاری چه شکلیه ؟
    من یکی رو دیدم از آلبرتا پذیرش گرفته به شرط اینکه نمره زبانش 90 بشه فاندش هم 20000تابود

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)