صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14

موضوع: Fund بدون مدرك زبان

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : Fund بدون مدرك زبان

نقل قول نوشته اصلی توسط mv1365
    سلام
    در مورد پذیرش conditional سوال داشتم
    کسی میتونه توضیح بده که گرفتن فاند با شرط اینکه فلان نمره زبان رو بیاری چه شکلیه ؟
    من یکی رو دیدم از آلبرتا پذیرش گرفته به شرط اینکه نمره زبانش 90 بشه فاندش هم 20000تابود
    شکل خاصی نداره. تو نامه پذیرشش همین بند رو مینویسن. مثلا میگن به این شرط فاند میدیم که بتونی فلان نمره رو بیاری. اینجور پذیرشها برای گرفتن ویزا ایجاد مشکل میکنه. چه آمریکا چه کانادا. حتی الامکان بهتره پذیرش غیرشرطی داشته باشید
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Senior Member

به اینجا یه سر بزنید امیدوارم کمک کنه:

http://www.applyabroad.org/forum/ind...c,16269.0.html

من به يكي از دانشگاههاي ايالت نيويورك نامه ارسال كردم و در رابطه با اينكه نحوه ي انتخاب دانشجو براي دريافت فاند بر اساس نمره زبان هست يا خير گفتن كه سابقه ي علمي دانشجو و معدلش بيش از مقوله اي مثل نمره زبان مهم هست چرا كه مقوله زبان رو هم ميشه بعد از اخذ پذيرش حل كرد و اين خود نشون دهنده اينكه خود پذيرش اوليه هم نه بر اساس نمره زبان بلكه بر اساس سوابق درخشان در دوران تحصيل هست.
    رمز موفقيت اونكه وقتي همه دارن نقش همديگه رو بازي ميكنن تو با تمام وجود نقش خودت رو بازي كني!

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Maximilian نمایش پست ها
    من به يكي از دانشگاههاي ايالت نيويورك نامه ارسال كردم و در رابطه با اينكه نحوه ي انتخاب دانشجو براي دريافت فاند بر اساس نمره زبان هست يا خير گفتن كه سابقه ي علمي دانشجو و معدلش بيش از مقوله اي مثل نمره زبان مهم هست چرا كه مقوله زبان رو هم ميشه بعد از اخذ پذيرش حل كرد و اين خود نشون دهنده اينكه خود پذيرش اوليه هم نه بر اساس نمره زبان بلكه بر اساس سوابق درخشان در دوران تحصيل هست.
    تجربه ی 10ساله ی من توی این راه می گه این ها همه اش دروغه و کشک. شما تا نمره ی زبان خوب نیاری پذیرش هم بهتون نمی دن فقط پول اپلای کردنتون می پره.شما باید مینیمم رو داشته باشین حداقل
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)