صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 69

موضوع: نتایج درخواست ویزا، شرایط و مدارک تحویلی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزا، شرایط و مدارک تحویلی

من امروز تماس داشتم با سفارت .. گفتن سایت اکتیو نیست

Junior Member

با سلام
    امکانش هست من رو راهنمایی کنین:

سفارت اسپانیا سه هفتست که بهم گفته ویزام مثبته، می خوام بدونم تا کی وقت دارم که برم ویزا رو بزنن تو پاسم؟
    می شه دو سه ماه طولش داد؟ و اینکه با رزو بلیط ، ویزا صادر می کنن یا باید اصل بلیط رو ببرم؟و اینکه الان یه بلیط بگیرم واسه سه ماه دیگه اونا قبول می کنن یا اینکه باید زمان پروازت به زمان صدور ویزات نزدیک باشه؟
    در ضمن ویزای من اقامت کاریه و تو سایت استعلام ویزا اینطور زذه:

Fecha prevista de entrada en el espacio Schengen
    25/03/2016
    Fecha prevista de salida del espacio Schengen
    07/07/2016

من می خوام آخر تابستان برم، آیا باید درخواست تمدید بدم؟ یا همین طور بزارم اون موقع برم ؟
    چون حقیقتش من از یه دانشگاه آمریکا بورس گرفتم و دو ماه دیگه وقت سفارت آمریکا دارم در دبی،بهم گفتن اگه این ویزای کاری تو پاسم باشه واسه ویزای تحصیلی آمریکا به مشکل می خورم
    می خوام اول منتظر ویزای آمریکام بمونم بعد اگه نشد، برم اسپانیا. اصلا به نظرتون این کار رو کنم یا برم اسپانیا و اونجا کارم رو شروع کنم و منتظر آمریکا بمونم تا کلیرنس شم؟
    ممکنه راهنماییم بفرمایید
    سپاس

Junior Member

دوستان من 20روز پیش مدارک و تحویل سفارت دادم و مصاحبه دوم هم رفتم با وجود 250 میلیون سپرده بانکی پدرم و خودم گفتن کافی نیس برای 1سال زندگی الان وقت دادن که باز مدرک ببرم به نظرتون اگر مدرک ببرم ریجکت میشم؟ اگر برادرم از آمریکا نامه ساپورت بده چی؟تازه پول خوابگاهم دادم

Member soheil_r7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Process Control & CFD - FI

نقل قول نوشته اصلی توسط haassttii نمایش پست ها
    دوستان من 20روز پیش مدارک و تحویل سفارت دادم و مصاحبه دوم هم رفتم با وجود 250 میلیون سپرده بانکی پدرم و خودم گفتن کافی نیس برای 1سال زندگی الان وقت دادن که باز مدرک ببرم به نظرتون اگر مدرک ببرم ریجکت میشم؟ اگر برادرم از آمریکا نامه ساپورت بده چی؟تازه پول خوابگاهم دادم
    مطمئنید که فقط به اون مدرکتون که مقدار پوله، گیر دادند و گفتند ۲۵۰ میلیون برای یکسال کافی نیست؟!! خرج یکسال در اسپانیا در خوش‌گذرون‌ترین حالت دیگه از ۱۰۰۰-۱۲۰۰ یورو بیش‌تر نمیشه برای زندگی دانشجویی. تازه شهرهایی مثل بارسلونا و مادرید عزیزمون گرونتره؛ بقیه حتی کمتر.
    اینکه گفتن مدرک ببرید، نقص مدرک داشتید و بهتون فرصت تکمیل دادند، دلیلی بر ریجکتی نیست این مورد. حالا اون مدرک/مدارک چی هست رو نمی‌دونم؛ شما هم باید گواهی تمکن مالی داشته باشید؛ به معنی همون سپرده که در حد ۳۰-۴۰-۵۰-۶۰ میلیون هم کفایت می‌کنه. و هم یک گردش حساب بانکی در حد ۶ ماهه که نشون بده ردوبدل شدن پول در حساب پدرتون منطقیه. تا زمان صدور ویزا هم نباید تغییرات چشم‌گیری داشته باشه چون گویا استعلام می‌گیرند.
    ناامید نباشید و مدارکتون رو چک کنید که کم و کسری نداشته باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_r7 نمایش پست ها
    مطمئنید که فقط به اون مدرکتون که مقدار پوله، گیر دادند و گفتند ۲۵۰ میلیون برای یکسال کافی نیست؟!! خرج یکسال در اسپانیا در خوش‌گذرون‌ترین حالت دیگه از ۱۰۰۰-۱۲۰۰ یورو بیش‌تر نمیشه برای زندگی دانشجویی. تازه شهرهایی مثل بارسلونا و مادرید عزیزمون گرونتره؛ بقیه حتی کمتر.
    اینکه گفتن مدرک ببرید، نقص مدرک داشتید و بهتون فرصت تکمیل دادند، دلیلی بر ریجکتی نیست این مورد. حالا اون مدرک/مدارک چی هست رو نمی‌دونم؛ شما هم باید گواهی تمکن مالی داشته باشید؛ به معنی همون سپرده که در حد ۳۰-۴۰-۵۰-۶۰ میلیون هم کفایت می‌کنه. و هم یک گردش حساب بانکی در حد ۶ ماهه که نشون بده ردوبدل شدن پول در حساب پدرتون منطقیه. تا زمان صدور ویزا هم نباید تغییرات چشم‌گیری داشته باشه چون گویا استعلام می‌گیرند.
    ناامید نباشید و مدارکتون رو چک کنید که کم و کسری نداشته باشه.
    یکی از ایرادهایی هم که گرفتن این بود که چرا چند ماه پیش 80میلیون یک جا به حساب وار کردید که گفتم از حساب دیگه منتقل شده گفتن پرینت اون حساب رو بیار که امروز میخوام ببرم حتی یک گردش حساب دیگه هم پدرم آماده کردن که گردشاش خیلی زیلد با مبالغ بالاست و پیشتر از یک ساله که این حساب رو داره دیگه نمیدونم چیکار کنم واقعا

Junior Member

از اینکه 2میلیون پول خوابگام دادم که برام امتیاز مثبت باشه دلم میسوزه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sami1000 نمایش پست ها
    با سلام
    امکانش هست من رو راهنمایی کنین:

سفارت اسپانیا سه هفتست که بهم گفته ویزام مثبته، می خوام بدونم تا کی وقت دارم که برم ویزا رو بزنن تو پاسم؟
    می شه دو سه ماه طولش داد؟ و اینکه با رزو بلیط ، ویزا صادر می کنن یا باید اصل بلیط رو ببرم؟و اینکه الان یه بلیط بگیرم واسه سه ماه دیگه اونا قبول می کنن یا اینکه باید زمان پروازت به زمان صدور ویزات نزدیک باشه؟
    در ضمن ویزای من اقامت کاریه و تو سایت استعلام ویزا اینطور زذه:

Fecha prevista de entrada en el espacio Schengen
    25/03/2016
    Fecha prevista de salida del espacio Schengen
    07/07/2016

من می خوام آخر تابستان برم، آیا باید درخواست تمدید بدم؟ یا همین طور بزارم اون موقع برم ؟
    چون حقیقتش من از یه دانشگاه آمریکا بورس گرفتم و دو ماه دیگه وقت سفارت آمریکا دارم در دبی،بهم گفتن اگه این ویزای کاری تو پاسم باشه واسه ویزای تحصیلی آمریکا به مشکل می خورم
    می خوام اول منتظر ویزای آمریکام بمونم بعد اگه نشد، برم اسپانیا. اصلا به نظرتون این کار رو کنم یا برم اسپانیا و اونجا کارم رو شروع کنم و منتظر آمریکا بمونم تا کلیرنس شم؟
    ممکنه راهنماییم بفرمایید
    سپاس

از اونجا که وضعیت کار به شدت در اسپانیا بد هست من اگر جای شما بودم حتما آمریکا اولویتم میشد!!!فرصت های اونجا خیلی بیشتره

Member soheil_r7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Process Control & CFD - FI

نقل قول نوشته اصلی توسط haassttii نمایش پست ها
    یکی از ایرادهایی هم که گرفتن این بود که چرا چند ماه پیش 80میلیون یک جا به حساب وار کردید که گفتم از حساب دیگه منتقل شده گفتن پرینت اون حساب رو بیار که امروز میخوام ببرم حتی یک گردش حساب دیگه هم پدرم آماده کردن که گردشاش خیلی زیلد با مبالغ بالاست و پیشتر از یک ساله که این حساب رو داره دیگه نمیدونم چیکار کنم واقعا
    بله خب؛ طبیعیه که به اون‌طور افزایش پول در حساب مشکوک می‌شن؛ بهتر بود در چند مقطع مختلف اون پول رو انتقال میدادید تا جلب توجه نکنه. ولی خب پرینت اون حساب رو هم ببرید مشکلتون رفع میشه. عادی رفتار کنید و بدون استرس. کار خلافی نکردید و مدارکتون کامله. امیداور باشید. :]
    شما برای محل اقامت خوابگاه گرفتید؟؟ می‌تونم بپرسم کدوم دانشگاه؟

نگران نباشید. به هر حال اون پول یه دلیلی داشته. دلیل و سندش رو ترجمه کنید و ببرید.

این مشکل برای مبالغ ۱۰، ۱۵ میلیون هم هست متاسفانه، چیزی که معمولا سندی هم نداره.

من مدارک رو ترجمه کردم بردم، حتی بررسی هم نکرد که بگه کافیه یا نه! همین طور مث نون ازم گرفت گذاشت تو مدارک.

شما هم از تجربتون بنویسید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط snima نمایش پست ها
    نگران نباشید. به هر حال اون پول یه دلیلی داشته. دلیل و سندش رو ترجمه کنید و ببرید.

این مشکل برای مبالغ ۱۰، ۱۵ میلیون هم هست متاسفانه، چیزی که معمولا سندی هم نداره.

من مدارک رو ترجمه کردم بردم، حتی بررسی هم نکرد که بگه کافیه یا نه! همین طور مث نون ازم گرفت گذاشت تو مدارک.

شما هم از تجربتون بنویسید.
    دقيقا براي منم فقط گرفت و كلي هم غر زد چرا كامل نكردي اون روز گفنم اون موقع كسي از من ايراد نگرفت بعدا به من گفتن !!ولي خدا كنه حداقل نگاه كنن چون خيلي دوندگي كردم در صورتي كه يه پسري اون روز مثل من دانشجويي اومده بود ٣٠ ميليون آخرين بار وارد حسابش شده بود اصن گير ندادن بهش ميگفت حتي نگاهم نكردن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)