صفحه 6 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 69

موضوع: نتایج درخواست ویزا، شرایط و مدارک تحویلی

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزا، شرایط و مدارک تحویلی

نقل قول نوشته اصلی توسط haassttii نمایش پست ها
    نه چه سایتی؟؟؟؟
    sutramiteconsular.maec.es

از روی رسیدی که دادن اطلاعات رو وارد کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط snima نمایش پست ها
    sutramiteconsular.maec.es

از روی رسیدی که دادن اطلاعات رو وارد کنید.
    هنوز پندینگ زده!!33روز شده چرا جواب نمیدن به نظرتون اگر میخواستن ریجکت کنن زودتر میگفتن؟؟

هنوز پندینگ زده!!33روز شده چرا جواب نمیدن به نظرتون اگر میخواستن ریجکت کنن زودتر میگفتن؟؟
    فکر کنم ادامه بحث رو اینجا باشیم بهتره و نظم بیشتری داره. http://www.applyabroad.org/forum/sho...%D8%A7/page366

الان یک هفته شده از کامل کردن مدارک، خیلی نگران نباشید. می‌خواهید فردا تماس بگیرید ببینیم چی‌ می‌گن. به ما هم خبر بدید

Junior Member

فکر کنم ادامه بحث رو اینجا باشیم بهتره و نظم بیشتری داره. http://www.applyabroad.org/forum/sho...%D8%A7/page366

الان یک هفته شده از کامل کردن مدارک، خیلی نگران نباشید. می‌خواهید فردا تماس بگیرید ببینیم چی‌ می‌گن. به ما هم خبر بدید
    من امروز تماس گرفتم گفتن مثبته ولی تا نرم اونجا باورم نمیشه!!!!واقعا خوشحااالم شما چی؟؟؟

من امروز تماس گرفتم گفتن مثبته ولی تا نرم اونجا باورم نمیشه!!!!واقعا خوشحااالم شما چی؟؟؟
    خیلی عالی شیرینی فراموش نشه
    من هم تماس گرفتم خیلی نمی‌دونستن و گفتن از قسمت ویزا حضوری بپرسید. متاسفانه من تهران نیستم و امکانش نیست حضوری برم.

Junior Member

خیلی عالی شیرینی فراموش نشه
    من هم تماس گرفتم خیلی نمی‌دونستن و گفتن از قسمت ویزا حضوری بپرسید. متاسفانه من تهران نیستم و امکانش نیست حضوری برم.
    به نظرم فردا باز زنگ بزنین!اگر کاری از دست من بر میاد بگین من فردا میخوام برم سفارت که حضوری بپرسم باز.

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

سلام و تبریک

چه مدارکی رو به سفارت ارایه دادید؟. تا اونجا که من فهمیدم گواهی عدم سو پیشینه, گواهی سلامت و نامه پذیرش دانشگاه بایستی به اسپانیایی باشد. ایا کپی نامه پذیرش هم قبول است؟. نیاز به ترجمه مدرک دیگری به زبان اسپانیایی است یا ترجمه انکلیسی سایر مدارک مورد نیاز احتمالی کافیست؟.
    معاویه: قوی تر از ذوالفقار علی سراغ داری؟
    عمرو بن عاص: آری، جهل مردم!

Post پاسخ : نتایج درخواست ویزا، شرایط و مدارک تحویلی

سلام
    آفیسر سفارت اسپانیا در روز مصاحبه به من گفت که 20 روز بعد از مصاحبه برای دریافت نتیجه بصورت حضوری مراجعه کنید. حتی گفته است که نیازی نیست بعد از 15 روز به سایت sutramiteconsular.maec.es جهت مشاهده نتیجه مراجعه کنید. اما بعد از حدود 8 روز که این سایت را بررسی کردم وضعیت پرونده من RESUELTO است.
    چونکه ساکن تهران نیستم، میتونم به سفارت مراجعه کرده و نتیجه را زودتر از 20 روزی که آفیسر گفته است دریافت کنم؟

ممنونم اگر پاسخ سوال بنده را بدهید.
    ویرایش توسط science2016 : May 29th, 2018 در ساعت 05:30 PM

سلام
    1.ببخشید مدارکی که باید برای ویزای سفارت به اسپانیایی ترجمه بشه چیا هست؟
    2. آیا لازمه رزومه و نامه های ریکامند و مدارکی مثل آبلتس و sop ,certificate ها هم به اسپانیایی ترجمه کنیم؟ یا انگلیسی باشه کافیه؟

Junior Member

سلام به همه. من دانشجوی دکتری در یکی از دانشگاه های داخل کشور هستم که تصمیم داشتم برای شرکت در یک کنگره ی بین المللی به شهر سویل سفر کنم. حدود یک ماه پیش از طریق مرکز BLS درخواست دادم. باتوجه به اینکه دانشجو هستم و شاغل نیستم، مدارکی تحویل دادم به این شرح بود: ترجمه ی گواهی اشتغال به تحصیل، کپی کارت دانشجویی بین المللی، بیمه، بلیط رفت و برگشت قطعی هواپیما به مادرید (باتوجه به اینکه بلیط مستقیم به سویل نتونستم تهیه کنم)، رزرو هتل از طریق سایت booking، مدارک مالی از بانک که گردش شش ماه اخیر بود و تمکن مالی که حدود 50 میلیون توی حساب بود، ترجمه شناسنامه، یک cover letter که دقیقا توی اون هدف سفر و جزئیات رو توضیح داده بودم، دوتا دعوتنامه از کنگره که یکی مستقیما خطاب به سفارت بود و دیگری خودم، و نامه ی ثبت نام قطعی کنفرانس و خلاصه برنامه ی کنفرانس که توی اون عنوان مقاله و تاریخ ارائه من ذکر شده بود. این اولین بار بود که برای ویزای شنگن درخواست میدادم.
    دقیقا بعد از چهارده روز جواب آمد و ریجکت شده بود. به نظر میرسه علت این بود که مطمئن نبودند من برمیگردم که واقعا غیر منطقی هست. من حتی بلیط رفت و برگشت رو هم با روز شروع و پایان کنفرانس هماهنگ کرده بودم و بیشتر نگرفته بودم که چنین خیالی نکنند. الان بعد از این همه هزینه کردن و وقت گذاشتن، ریجکت شده. میخواستم از همه خواهش کنم من رو راهنمایی کنید که چطور میتونم اعتراض بذارم؟ آیا اعتراض گذاشتن موثر هست یا نه؟ راهی که پیشنهاد میکنید چیه؟ ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)