صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 73 , از مجموع 73

موضوع: هشدار در مورد افراد و موسسات سودجو در خصوص چاپ مقاله ISI

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی اصفهان

پیش فرض پاسخ : هشدار در مورد افراد و موسسات سودجو در خصوص چاپ مقاله ISI

موسسه iranmoshaver من رفتم ديدم توي جمالزاده، ي ساختمان متروكه بود كه وقتي زنگ طبقه دوم زدم اصن كلا انكار كرد كه اينجا دفتر موسسه است و بعدش هم فاميليمو پرسيد! 😁 شما از آدم غريبه فاميلي مي پرسيد؟!

موسسه acceptyar هم رفتم گفتم آدرس بده بيام دفترتون اول كه فاميلي پرسيد، نميدونم فاميلي من تاثيري توي موقعيت جغرافيايي دفترشون داشت فك كنم 😁😂

موسسه بزرگ easypaper هم كه رفتم بغل دانشگاه پيام نور، ي بيايون بزرگي بود كه اصن پلاك ١١٣ توش وجود نداشت و وقتي زنگ زدم گفتم آدرس دقيقتون بديد گفت ما اصن پذيرش حضوري نداريم، گفتم حالا آدرس بده بيايم خودت ببينيم گفت اصن اصلا 😁😂 و در ضمن ميگفت شما فقط پايان نامتون بفرستيد تا ما بررسي كنيم
    منم گفتم حتما 👍😁

كلا من خيلي دنبال ي جايي بودم كه مطمعن باشه و بتونم پايان ناممو بدم بهش تا ازش مقاله دربياره ولي كلا به اين نتيجه رسيدم كه خودم انجام بدم و يا حداقل برم پيش كسي كه ي دفتري داشته باشه كه پس فردا بتونم برم يقشو بگيرم

ApplyAbroad Guru

شما وقتی پایان نامه تون رو خودتون نوشتید بهیچ عنوان برای درآوردن مقاله به این موسسات ندید. اینها براحتی مقاله از کار شما در میاورند و به فرد دیگری میفروشند. موسسه مقاله نویسی اصل کارش تقلب و جعله و موسسه مقاله نویسی مطمئن وجود خارجی نداره. خودتون که پایان نامه نوشته اید یک کمی کار اضافه انجام بدین مقاله اش رو هم دربیاورید.

نقل قول نوشته اصلی توسط nesta نمایش پست ها
    دوستان شما اطلاعي از موسسه مسترتز داريد؟ كه ظاهرا اسم اضافه ميكنه به مقالات و سه ميليون ميگيره؟ كسي تجربشو داره؟
    دوستم اقدام کرد با ترس و لرز ولی چاپ کردن و اوکی بود، نمونه چاپ توی کانالشون زیاده، ولی بازم باید مراقب بود تو این کارا

صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)