صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 73

موضوع: هشدار در مورد افراد و موسسات سودجو در خصوص چاپ مقاله ISI

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    École Polytechnique de Montréal, Mechanical Enginnering

پیش فرض پاسخ : هشدار در مورد افراد و موسسات سودجو در خصوص چاپ مقاله ISI

نقل قول نوشته اصلی توسط arqavan0 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممکنه منو راهنمایی کنید؟ من تا چند روز دیگه دفاع دارم ولی هنوز نتونستم مقاله از داخل پایان نامه م دربیارم. طبق گفته های پیشین دوستان در این تایپیک متوجه شدم که نباید به موسسات برای استخراج و اکسپت مقاله اعتماد کنم. حالا سوال من این هست ، من که هیچی از مقاله نوشتن و ساختارش و اکسپت گرفتن و ... بلد نیستم ، باید چه کاری انجام بدم؟ چطور و از کجا بدونم مقاله ای که مینویسم مورد قبول ژورنال ها واقع میشه؟ با توجه به اینکه 6 ماه وقت دارم. خواهش میکنم منو راهنمایی کنید
    حرف حساب دوستمون در بالا گفت. ضمن اینکه احیاتا استاد راهنما باید داشته یاشین؟؟
    Apply: Nov 2010,........ Medical: Jun 15,2014 - PR: Jan 6, 2015 ===> landing: Apr 28,2015

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط arqavan0 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممکنه منو راهنمایی کنید؟ من تا چند روز دیگه دفاع دارم ولی هنوز نتونستم مقاله از داخل پایان نامه م دربیارم. طبق گفته های پیشین دوستان در این تایپیک متوجه شدم که نباید به موسسات برای استخراج و اکسپت مقاله اعتماد کنم. حالا سوال من این هست ، من که هیچی از مقاله نوشتن و ساختارش و اکسپت گرفتن و ... بلد نیستم ، باید چه کاری انجام بدم؟ چطور و از کجا بدونم مقاله ای که مینویسم مورد قبول ژورنال ها واقع میشه؟ با توجه به اینکه 6 ماه وقت دارم. خواهش میکنم منو راهنمایی کنید
    علاوه بر نکته ای که دوسنمون در بالا گفت شما باید احیانا استاد راهنما داشته باشین ازش کار بکشین !
    Apply: Nov 2010,........ Medical: Jun 15,2014 - PR: Jan 6, 2015 ===> landing: Apr 28,2015

دوستان کسی با موسسه تهران آی اس آی کار کرده؟ برام حیاتیه اگه ممکنه پاسخ بدن عزیزان ممنون میشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه

اعلام رتبه اول تقلب علمی ایران یک آبروریزیه تمامه که نتفش تو پستوهای خیابون انقلابه و ظاهرا هیچ اراده ای برای ریشه کن کردنش نیست نمیدونم شاید برخی از مسوولین خودشون مشتری این خیابون بودن. البته منظورم واسه خرید کتابه و بالا بردن سرانه مطالعه!

دوستان بالاخره بعد از مدتی پیگیری متوجه شدم تمام این مجلات خارجی که موسسات توی تهران باهاشون کار می‌کنن،‌ تو خوشبینانه ترین حالت که کار شما رو کامل و تمام انجام بدن، فقط این موسسات نقش دلال رو دارند نه چیزی بیشتر و چیزی بین دو تا پنج برابر مبلغی که ژورنال خارجی درخواست میکنه رو از شما میگیرن و دقیقا همون کاری رو انجام میدن که همه میتونن با کمی پیگیری و ارتباط برقرار کردن با ژورنال خارجی انجام بدن. قیمتی که یکی از این موسسات توی تهران به بنده اعلام کرده بود رو با ایمیل زدن به مجله اصلی متوجه شدم موسسه تو تهران پنج برابر قیمتی اعلام کرده که قیمت واقعی ژورنال خارجی است و با پیگیری روند پذیرش مقاله، تونستم مستقیم خودم به ژورنال خارجی مقاله رو بفرستم. پس توصیه من فقط و فقط یه چیزه به شما:‌ پولتون رو با دادن به هیچ موسسه یا شخصی دور نریزید چون بیشترشون دزد و کلاهبردار هستن و درصد کمیشون هم که پول رو بگیرند و کار شما رو انجام بدهند، نقش دلال رو دارند همین. موفق باشید

سلام دوستان..من هم میخواستم مقاله ام ویرایش و سابمیت شود..اخیرا شماره یک آقایی بنام محمود بایزید از دانشگاه تهران رابمن دادند..منههم به حساب معرف ایشان اظمینان کردم و مقاله را بهش دادم..گفت مقالت خیلی کار داره..ویرایش و سابمیت 700 تومن برای ژورنال درجه یک ..اول 300 تومن واریز کن کارهای اولیش انجام بشه بعد بقیش بعد از پذیرش مقاله..ماهم پوا بیزبونرو بحسابش ریختیم..بعد مقالرو خواست سابمیت کنه..دیدم نه تنها هیچ کاری روش انجام نداده بلکه تازه شکلهای خودمو مقیاس سادشو جابجا زده بود..بهش گفتم پولو پس بده ورداشته تهدید میکنه که ایمیل میفرستم به استادت که بدون اطلاعش مقالتو دادی بمن و..جالبه من به استادمم گفتم مقالمو نشون دادم منتاها خیلی سرش شلوغ بود..خواستم زودتر ویرایش بشه..حالا میخوام این قضیرو پیگیری کنم..کسی هست تجربه مشترک داشته باشه؟دوستان گوا این افراد سودجو رو نخورید..خودتون مقالتونو سابمیت کنین..کلاهبردار از اینراه خیلی زیاده

جالبه دوستان این آقا ادعامیکنه که قراره بشه دانشجوی مک گیل ولی چیزهای ساده مقاله منو همرو اشتباه زده..خواستم اطلاع رسانی کنم دیگر کسی فریب این آدم رانخورد..کسی تجربه مشترک داره بریم شکایت کنیم؟
    ویرایش توسط darklord : May 5th, 2017 در ساعت 12:03 PM دلیل: پست های متوالی ادغام شد.

پیش فرض پاسخ : هشدار در مورد افراد و موسسات سودجو در خصوص چاپ مق

ببینید دوستان..همانطور که تجربه نشون داده مقاله خودتونرو به هیچ موسسه ای ندین..اینکار فقط پول دور ریختنه..هیچ کس بهتر از خودتون از مقالتون سردرنمیاره..پس با همراهی استاد راهنما مقالتونو ویرایش کنین.اونطور که فهمیدم بسیاری از ماها مشکمون عدم همکاری استاد راهنماست..تاجای ممکن از استادتون کاربکشین..تو این زمینه جدی باشین..استاد راهنما وظیفشه که در زمینه مقاله بهتون کمک کنه

پیش فرض پاسخ : هشدار در مورد افراد و موسسات سودجو در خصوص چاپ مق

سلام.ممنون میشم معرفی کنید ژورنال برای بنده در زمینه مهندسی.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mabna نمایش پست ها
    دوست عزیز
    آخه این چه ادبیاتیست؟! بنظر من شما اگر آگاهی کافی داشتید میدونستید کم نیستند ژورنالهایی که در عین معتبر بودن کمتر از یک ماه اکسپت میدن (بشرط نداشتن مشکلات زبان و فنی) گرچه بیشترشون جزو اپن اکسس ها هستند ولی خود من 3-4تایی کلوز اکسس هم میشناسم حتی دوتا از الزویر( اگر بخواهید لیستی در رشته های فنی میتونم در اختیارتون بذارم گرچه اسامی برخیشون توی فرومای مختلف توسط دوستان اومده). فکر کنم هدف ایجاد چنین صفحه ای خیلی روشن و فصیح در ابتدای مطلب اصلی نوشته شده و در هیچ جایی هم سخن از نجات چیزی یا کسی داده نشده!!! با اینحال خواهش میکنم توجه داشته باشید هدف از زدن این صفحه محکوم کردن این و آن نیست بلکه اگاهی دادن جهت جلوگیری از اتفاقات ناخوشایندو اشتباهات مشابه است چیزی که اگر قبل از این وجود داشت قطعا بنده با خوندنش دچار چنین اشتباهی (بله اشتباه و نه جرم!) نمیشدم. ادعای اولیه این گروه یا شخص به خودیه خود ایرادی نداره؟!( ادیت تخصصی مقاله ، گرفتن اکسپت 20 روزه از یک ژورنال تخصصی( نه عمومی!) با ایمپکت یک) ولی کاری که کردند و میکنند عملا چیز دیگری ست که قبلا مفصل توضیح داده شده است.
    همیشه دو رکن اصلی وجود دارد یکی نیاز هست و یک عدم آگاهی که ایجاد بستری میکنه افراد سودجو دست بکار شوند. خوب نیاز را که نمیشه ازبین برد ولی با اطلاع رسانی کافی میتوان حداقل رکن دوم را تضعیف کرد. سوای بلاهایی که از سوی یک هموطن سرم اومد مثلا خود بنده فکرش را هم نمیکردم ژورنالی ایمپکت دار وجود داشته باشد که تا این اندازه بی کیفیت باشد و فقط بفکر گرفتن پول باشد. در آخر به گفته معاونت کمیته انضباطی دانشگاه شریف انواع کلاهبرداری متاسفانه همه جا رخنه کرده درون محیط علم و دانش مونده بود که انهم بواسطه وجود چنین ژورنالهایی ظاهر شده چیزیکه بمراتب زشت تر از سایر انواع خودش است و دانشگاه در حیطه اختیارات خودش با همه جوانب اون حتما برخورد میکنه...

سلام اینجانب نیز با کلی خسارت مادی و زمانی از ایشان شکایت دارم لطفابرای اینجانب نیز اطلاع بدهید.

سلام من هم از این موسسه شکایت دارم. کاملا کلاهبردار هستن. موسسه همیاری نور آفرینش رحیم ناصری

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)