صفحه 4 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 73

موضوع: هشدار در مورد افراد و موسسات سودجو در خصوص چاپ مقاله ISI

Junior Member

پیش فرض پاسخ : هشدار در مورد افراد و موسسات سودجو در خصوص چاپ مقاله ISI

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi614 نمایش پست ها
    سلام
    من شکایت کیفری کردم ازشون و محکوم هم شد(رحیم ناصری)اگر کسی راجع بهش اطلاعات دقیقتر می خواهید بگید. تو دادگاه به قاضی بگید قبلا محکوم شده به اشد مجازات این بار محکوم میشه
    سلام،منتظر تماستون هستم هماهنگ بشیم،ممنون

Junior Member Moonarpl آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urban & Regional Planning-Master

سلام. دوستان در مورد موسسه easy paper کسی اطلاعی داره که کارش رو در این زمینه درست انجام میده یانه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi614 نمایش پست ها
    سلام
    من شکایت کیفری کردم ازشون و محکوم هم شد(رحیم ناصری)اگر کسی راجع بهش اطلاعات دقیقتر می خواهید بگید. تو دادگاه به قاضی بگید قبلا محکوم شده به اشد مجازات این بار محکوم میشه
    ?چی شد پس داداش نمیخوایید؟

Junior Member Moonarpl آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urban & Regional Planning-Master

دوستان کسی از روند کار این موسسات ( البته اونایی که درست کار رو پیش می برن) اطلاعی داره؟ چه جوری مثلا یک ماهه پذیرش می گیرن؟ آیا با داور ها در ارتباط هستند؟ یا خودشون داور ژورنال ها هستند؟ چون نامه پذیرش رو که میشه با یه فتوشاپ هم ساخت.
    من چند وقته با موسسه ایزی پیپر در ارتباط هستم ولی به من توضیح نمی دن که چه کاری اونا انجام میدن که من خودم نمی تونم. ضمنا میگن نامه پذیرش رو اونا برای من ارسال می کنند نه ژورنال... هنوز نتونستم بهشون اعتماد کنم که مقالم رو بسپرم دستشون.
    اگه کسی تجربه مشابهی یا نظری در این رابطه داره لطفا به اشتراک بذاره یا برای من خصوصی ارسال کنه
    مرسی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Moonarpl نمایش پست ها
    دوستان کسی از روند کار این موسسات ( البته اونایی که درست کار رو پیش می برن) اطلاعی داره؟ چه جوری مثلا یک ماهه پذیرش می گیرن؟ آیا با داور ها در ارتباط هستند؟ یا خودشون داور ژورنال ها هستند؟ چون نامه پذیرش رو که میشه با یه فتوشاپ هم ساخت.
    من چند وقته با موسسه ایزی پیپر در ارتباط هستم ولی به من توضیح نمی دن که چه کاری اونا انجام میدن که من خودم نمی تونم. ضمنا میگن نامه پذیرش رو اونا برای من ارسال می کنند نه ژورنال... هنوز نتونستم بهشون اعتماد کنم که مقالم رو بسپرم دستشون.
    اگه کسی تجربه مشابهی یا نظری در این رابطه داره لطفا به اشتراک بذاره یا برای من خصوصی ارسال کنه
    مرسی
    این موسسات هیچ کاری انجام نمیدهند که شما خودتون نتونید. هیچ ارتباطی هم با هیئت تحریریه و داوران مجلات معتبر نمیتونند داشته باشند.
    اونهایی که تضمینی یکماهه و نظیر آن پذیرش میگیرند یک تعداد مجلات کیلویی که هرچیزی رو چاپ میکنند را نشان کرده اند و برای آنها میفرستند وگرنه برای مجلات معتبر هیچکس نمیتواند به شما تضمینی بدهد.

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

یکبار برای همیشه قید این موسسات رو بزنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    École Polytechnique de Montréal, Mechanical Enginnering

نقل قول نوشته اصلی توسط Sam111 نمایش پست ها
    خوب هستن ژورنال هایی که نسبتا معتبر هستن ولی بیشتر مقالات شون از ایران و هند و ....هست آخه! کسی اطلاع دقیقی از کیفیت ژورنال advances in bioresearch داره؟ isiهست با ایمپکت 0.97
    ژورنال مال هند هست
    من دقعه پیش چک نکردم این ژورنالو! هم فاقد ایمپکت هست و هم بی اعتبار دقیقا باستناد همون استدلال قبلی که عرض شده هندی
    Apply: Nov 2010,........ Medical: Jun 15,2014 - PR: Jan 6, 2015 ===> landing: Apr 28,2015

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    École Polytechnique de Montréal, Mechanical Enginnering

سلام
    پیغامهای های مکرری از دوستان میگیرم حاوی سوالات تکراری لازم دیدم چند نکته رو اینجا عرض کنم:
    ۱- تجربه شخصی بهم میگه تازه برای مجربین راه بلد بعد از ترجمه کامل متن، مینیمم زمانه ارسال تا اکسپت تهایی یک مقاله (با احتساب طمان صرف ریویژن) در ژورتالی ISI، چیزی بینه ۴0 تا 6۰ روزه و میانگینش 3ماه. پس شورت کاتی در کار نیست. خودتونو اذیت نکنید. ممارست و صبوری بایدش
    ۲-از انجائیکه هرسال لیست ژورنالهای ایمپکت دار بروز زسانی میشه بهترین راهه چک کردن ایمپکت در سایت researchgate میباشد. پس احیانا بادعای نوشته شده یرخی ژورنالهارو اکتفا تکنید مثل اشتباه اون دوستمون در بالا
    3-بابا دندون موسسه رو بکشیییییییییییییییییید! گرفتار میشیداااااااااااااااااااا اااا! پیام دادند آقا ما این هشدارهای شمارو دیده بودیم اینجا ولی چون وقت نداشتیم و...حالا گرفتارشدیم چیکار کنیم؟!!!!!!!!!!!!!عجبا خودتونو بزارید جای من جواب بدین
    4- الان یادم نمیاد دیگه!
    بای
    Apply: Nov 2010,........ Medical: Jun 15,2014 - PR: Jan 6, 2015 ===> landing: Apr 28,2015

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    master of psychology

سلام دوستان
    ممکنه منو راهنمایی کنید؟ من تا چند روز دیگه دفاع دارم ولی هنوز نتونستم مقاله از داخل پایان نامه م دربیارم. طبق گفته های پیشین دوستان در این تایپیک متوجه شدم که نباید به موسسات برای استخراج و اکسپت مقاله اعتماد کنم. حالا سوال من این هست ، من که هیچی از مقاله نوشتن و ساختارش و اکسپت گرفتن و ... بلد نیستم ، باید چه کاری انجام بدم؟ چطور و از کجا بدونم مقاله ای که مینویسم مورد قبول ژورنال ها واقع میشه؟ با توجه به اینکه 6 ماه وقت دارم. خواهش میکنم منو راهنمایی کنید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط arqavan0 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممکنه منو راهنمایی کنید؟ من تا چند روز دیگه دفاع دارم ولی هنوز نتونستم مقاله از داخل پایان نامه م دربیارم. طبق گفته های پیشین دوستان در این تایپیک متوجه شدم که نباید به موسسات برای استخراج و اکسپت مقاله اعتماد کنم. حالا سوال من این هست ، من که هیچی از مقاله نوشتن و ساختارش و اکسپت گرفتن و ... بلد نیستم ، باید چه کاری انجام بدم؟ چطور و از کجا بدونم مقاله ای که مینویسم مورد قبول ژورنال ها واقع میشه؟ با توجه به اینکه 6 ماه وقت دارم. خواهش میکنم منو راهنمایی کنید
    شما قاعدتا برای نوشتن پایان نامه تون مقالات زیادی در رشته تون رو مطالعه کرده اید، اینطور نیست؟ بنابراین نمونه مقاله دیده اید و نوشتن مقاله مشابهی بر اساس پایان نامه خودتون کار سختی نباید باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)