صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 46 , از مجموع 46

موضوع: تاپیک ویژه مربوط به نحوه ريپورت كردن نمره GMAT و کد دانشگاه ها !!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

پیش فرض پاسخ : تاپیک ویژه مربوط به نحوه ريپورت كردن نمره GMAT و کد دانشگاه ها !!!

سلام دوستان، انتخاب 5 دانشگاه در روز امتحان اجباری است یا میتونیم بعداً با پرداخت هزینه اینگارو انجام داد؟

پیش فرض پاسخ : تاپیک ویژه مربوط به نحوه ريپورت كردن نمره GMAT و کد دانشگاه ها !!!

نقل قول نوشته اصلی توسط MARYAMNEDA نمایش پست ها
    سلام دوستان، انتخاب 5 دانشگاه در روز امتحان اجباری است یا میتونیم بعداً با پرداخت هزینه اینگارو انجام داد؟
    نه اجباری در کار نیست. برای اون 5 تا پول ازتون نمیگیرن ولی بعد از امتحان باید 30 دلار برای هر دانشگاه-رشته پول بدید

Junior Member

سلام
    هزینه ی هر ریپورت تقریبا چقدر میشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    GDBA at John Molson School of Business

نقل قول نوشته اصلی توسط Alexandre نمایش پست ها
    سلام
    هزینه ی هر ریپورت تقریبا چقدر میشه؟
    سلام
    5 تای اول مجانی هست اگر که همون روز امتحان اونها رو همونجا انتخاب کنی. ولی اگر انتخاب نکنی و کنسل کنی و بعدن بخوای به دانشگاهی بفرستی و یا اینکه بخوای بجز انتخابهات به دانشگاه دیگه ای هم بفرستی تا جایی که میدونم الان تقریبا نزدیک 50 دلار میشه هر کدوم.
    Landing in Montreal on 04 Jul 2014, Citizenship Ceremony on 18 Apr 2019

Junior Member

سلام
    من میخوام یکم زودتر آزمون جی مت رو بدم ایا میشه اسم دانشگاه مدنظرم رو بدم و بعد از یه زمان کمتر از یکسال بگم نمره جی متم براتون ارسال شده؟
    مثلا تابستون جیمت بدم ولی چند ماه بعد اپلای کنم
    با تشکر

Junior Member amir13721 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط AZXQ نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام یکم زودتر آزمون جی مت رو بدم ایا میشه اسم دانشگاه مدنظرم رو بدم و بعد از یه زمان کمتر از یکسال بگم نمره جی متم براتون ارسال شده؟
    مثلا تابستون جیمت بدم ولی چند ماه بعد اپلای کنم
    با تشکر
    بله حتما میشه دوست عزیز،
    من همین کار رو کردم، من اپریل امتحان دادم و توی نوامبر اپلای کردم و ژانویه اپلیکیشن ام بررسی شد. شما موقعی اسم 5 تا دانشگاه میزنی و ریپورت میره به دانشگاه، تو سیستم سیو میشه. هر زمانی حتی بیشتر از1 سال اپلای کنی، ادمیشن ریپورتت رو تو سیستم پیدا میکنه و برای دانشکده ارسال میکنه بدون هیچ مشکلی.
    سعی کنید بجای فرستادن پیام خصوصی، با قرار دادن سوال هایتان در فروم به دیگران هم کمک کنید.
    The one that does not remember history is bound to live through it again

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)