صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 46

موضوع: تاپیک ویژه مربوط به نحوه ريپورت كردن نمره GMAT و کد دانشگاه ها !!!

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

پیش فرض پاسخ : تاپیک ویژه مربوط به نحوه ريپورت كردن نمره GMAT و کد دانشگاه ها !!!

نقل قول نوشته اصلی توسط sysco نمایش پست ها
    سلام
    ميشه روز امتحان تعداد بيشتري انتخاب كرد يا فقط و فقط 5 دانشگاه؟؟
    چون deadline هاي canada و us نزديكه و من شايد 10 دانشگاه apply كنم.
    يه مقدار در مورده اون سيستم تعيين كد توضيح ميديد ، هول نشم اونجا؟
    مثلا بر اساس كشور مياره دانشگاه ها رو يا ....
    ممنون ميشم جواب بديد.
    5تا مجانی ، 5 تا دیگه رو باید برای ریپورت هزینه بدی ..
    هول شدن نداره .. یه سیستم search ساده ست ...
    یه فیلد کشور داره
    یه فیلد اسم دانشگاه

اسم دانشگاه رو اگه تقریبی هم بزنی تمام رشته ها و زیررشته ها رو واست می ره ... سیستم خیلی راحته کار کردن باهاش ... نمی ذارن کد ببری توی اتاق ، با همون search راحت تمام گرایش ها رو هم جدا کرده برات ... مخصوصا اینکه mastere یا Phd یا MBA ! ..
    سر کد زدن بخوای هول بشی دیگه امتحان رو چی کار می خوای کنی پسر ..

سخت نگیر ... هر چی خدا بخواد همون می شه !

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تاپیک ویژه مربوط به نحوه ريپورت كردن نمره GMAT و کد دانشگاه ها !!!

اگه بخواهیم تو یه دانشگاه هم master اپلای کنیم هم phd باید دوتا کد بدیم؟ یعنی از 5 تا option 2 تاش می ره؟
    و اینکه برای بیشتر از 5 تا دانشگاه هزینه report کردن رو چه جوری و کی باید پرداخت کنیم؟

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

بله .. من بعضی جاها رو دیدم که دو تا کد متفاوت دارن .. ممکن هم هست که بعضی جاها یه کد داشته باشه توی سایت دانشگاه ها مشخص می کنند که کدوم کدشونه ...
    توی bulletin آخرش یه فرم برای ریپورت نمره اضافی هست .. همونطور که ثبت نام می کنید همونطور هم می تونی ریپورت کنی !

Junior Member

سلام بچه ها
    چند تا سوال راجع به ريپورت نمره جي مت دارم
    اگر چند بار امتحان جي مت بديم موقع ريپورت نمره مي تونيم مثل تافل انتخاب كنيم كه كدوم ريپورت بشه يا نه؟
    ميشه نمره رايتينگ امتحان اولو به همراه نمره رياضي و وربال امتحان دوم ريپورت كرد؟
    ميشه توي امتحان هاي بعدي رايتينگ رو رد كرد و جواب نداد؟
    مرسي

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

1. نه ... تمام نمره های امتحانایی که توی 5 سال دادید همه باهم ریپورت می شه ... انتخابی نیست !
    2. نه ... همه نمره های همه امتحانات به تفکیک فرستاده می شن !
    3. همیشه می شه یه بخش رو رد کنی و جواب ندی ، اما این سوال براشون پیش می آد که چرا ؟!؟!؟؟!؟!؟!؟

Junior Member

سلام دوستان،
    ریپورت نمره جی - مت همونطور که تو سایت ام-بی-ای گفته ، میتونه تا 20 روزطول بکشه .من میخوام 23 ژانویه امتحان بدم و باید مدارکم رو تا 2 فبریه برای دانشگاه های سوعد بفرستم. با این حساب ممکنه نمره بعد از ددلاین دستشون برسه. سوالم اینه که میشه همون نمرۀ غیر رسمی رو که بعد از امتحان بهم میدن بفرستم براشون؟ قبول میکنن؟ چون میخوام زودتر ثبت نام کنم استرس دارم.ممنون میشم جواب بدین

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrshad نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    ریپورت نمره جی - مت همونطور که تو سایت ام-بی-ای گفته ، میتونه تا 20 روزطول بکشه .من میخوام 23 ژانویه امتحان بدم و باید مدارکم رو تا 2 فبریه برای دانشگاه های سوعد بفرستم. با این حساب ممکنه نمره بعد از ددلاین دستشون برسه. سوالم اینه که میشه همون نمرۀ غیر رسمی رو که بعد از امتحان بهم میدن بفرستم براشون؟ قبول میکنن؟ چون میخوام زودتر ثبت نام کنم استرس دارم.ممنون میشم جواب بدین
    متاسفانه دانشگاههای سوئد این قضیه رو قبول نمیکنند... اگر اطمینان دارید که deadline شما این تاریخ هستش، کاری نمیشه انجام داد... چون بدون شک نمره ی شما زودتر از اواسط فوریه بدستشون نمیرسه... تازه در بعضی مواقع این زمان بیشتر هم خواهد شد. امتحانتون رو زودتر بدید خوب
    Winners are simply willing to do what losers won't

ApplyAbroad Hero

Question پاسخ : تاپیک ویژه مربوط به نحوه ريپورت كردن نمره GMAT و کد دانشگاه ها !!!

سلام
    اول بگم که نمره من به صورت email یک هفته ای رسید.
    سوالی که دارم اینه که درخواست ریپورت اضافه چند نسخه میشه داد و چند روزه میرسه به دست دانشگاه های مقصد و هزینه؟

ApplyAbroad Hero

Arrow پاسخ : تاپیک ویژه مربوط به نحوه ريپورت كردن نمره GMAT و کد دانشگاه ها !!!

نقل قول نوشته اصلی توسط sysco نمایش پست ها
    سلام
    سوالی که دارم اینه که درخواست ریپورت اضافه چند نسخه میشه داد و چند روزه میرسه به دست دانشگاه های مقصد و هزینه؟
    1. تعداد نسخه محدوديتي نداره (لا اقل <=10)
    2. حداكثر 20 روز
    3. 28$

Post پاسخ : تاپیک ویژه مربوط به نحوه ريپورت كردن نمره GMAT و کد دانشگاه ها !!!

من 28 نوامبر مركز پيرسون يونان امتحان دادم ، نمره ام به صورت ايميل رسيده و به دانشگاه هايي هم كه مي خواستم ريپورت شده ، اما ريپورتي كه در خواست داده بودم برام پست بشه نيومده هنوز، چقدر طول مي كشه برسه؟
    ممكنه ادرس رو اشتباه داده باشم يا مثلا خونه نبوديم پستچي پيغامي گذاشته و به فرض همسايه ها اون پيغام رو دور داده باشن؟
    كسي مي دونه :
    1. اين ريورت با چه جور پستي ارسال ميشه؟ dhl يا ...؟
    2. چطور مي تونم رهگيري كنم امكانش هست؟
    3. بعضي دانشگاه ها ميگن كپي ريپورت رسمي هم فعلا فرستاده بشه كافيه، با اين حساب اون ريپورتي كه ايميل ميشه با اين ريپورتي كه پست ميشه فرقي دارند؟ مثلا اين يكي مهر رسمي داشته باشه ؟ يا مي تونم همون ايميل شده رو براشون پرينت و اسكن كنم و بفرستم؟

مرسي
    بر قله‌هاي دور ....، جايي نوشته‌اند: "اينجا سراي توست....."

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)