صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 46

موضوع: تاپیک ویژه مربوط به نحوه ريپورت كردن نمره GMAT و کد دانشگاه ها !!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تاپیک ویژه مربوط به نحوه ريپورت كردن نمره GMAT و کد دانشگاه ها !!!

University of Goteborg توی سوئد اعلام کرده که امسال برای اولین بار نمره GMAT میخواد ولی گفته که کد نداره و باید نمره به آدرسش فرستاده بشه. چنین چیزی ممکنه؟ کسی تجربه ای داره؟
    این رو نوشته:
    Where shall I send the GMAT score result? Shall I send the test result myself?
    You send the test result directly to Graduate School. The test result must have reached the Graduate School on 1 March (students with an international degree) or 18 June (students with a Swedish degree) at the latest. It must be sent directly from the test center.

Address:
    Graduate School
    School of Business, Economics and Law
    P.O. Box 695
    S-405 30 Gothenburg

What is the GMAT code for Graduate School?
    There is no code for Graduate School. You should use the address above when the test center sends the test result.
    اینم لینکش: http://www.hgu.gu.se/item.aspx?id=19509

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

پیش فرض پاسخ : تاپیک ویژه مربوط به نحوه ريپورت كردن نمره GMAT و کد دانشگاه ها !!!

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaeean نمایش پست ها
    University of Goteborg توی سوئد اعلام کرده که امسال برای اولین بار نمره GMAT میخواد ولی گفته که کد نداره و باید نمره به آدرسش فرستاده بشه. چنین چیزی ممکنه؟ کسی تجربه ای داره؟
    این رو نوشته:
    Where shall I send the GMAT score result? Shall I send the test result myself?
    You send the test result directly to Graduate School. The test result must have reached the Graduate School on 1 March (students with an international degree) or 18 June (students with a Swedish degree) at the latest. It must be sent directly from the test center.

Address:
    Graduate School
    School of Business, Economics and Law
    P.O. Box 695
    S-405 30 Gothenburg

What is the GMAT code for Graduate School?
    There is no code for Graduate School. You should use the address above when the test center sends the test result.
    اینم لینکش: http://www.hgu.gu.se/item.aspx?id=19509
    من تا به حال چنین چیزی ندیدم، یعنی تجربه اش رو نداشتم... میتونید با خود GMAC تماس بگیرید و بپرسید...

دوستان عزیز، کسی تجربه ی مشابهی داره در این زمینه؟
    Winners are simply willing to do what losers won't

من یه چیزی رو خوب نمی فهمم در مورد حداکثر زمان ریپورت نمره به دانشگاه، هم می گن که 20 روزه نمره رو ایمیل می کنیم هم می گن 20 روزه می رسه دست دانشگاه!! پس این وسط زمان لازم برای پست نمره به دانشگاه پی میشه؟ (یا اینکه برای ما دیر ايميل می کنند) البته من یک بار 13 آذر امتحان دادم بعد از 3 روز کارنامه ایمیل شد و گفتند که همون تاريخ ايميل کردیم. من می خودونم 6 دسامبر امتحان بدم می تونم مطمئن باشم که قبل از 31 دسامبر برسه به دانشگاههای کانادا؟؟

راستی یک سوال دیگه بیشتر از 5 تا را باید همون روز امتحان مشخص کرد یا بعداً fax کرد؟؟

5 تارو روز امتحان مشخص می کنین بقیه اش رو از طریق وب سایت

Junior Member

یه سوال برای من پیش اومده ... این امکان هست که من امسال جی مت بدم و سال دیگه که می خوام اپلای کنم ازشون بخوام که نمره هارو به 5 تا دانشگاه رایگان بفرستن؟ یا باید همون موقع فقط از این امکان استفاده کنم ؟

Senior Member mehrabounr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing PHD

همون موقع باید 5تا رو اعلام کنید.میتونید هر 5 تا دانشگاههی که میخواید سال دیگه اقدام کنید رو از حالا مشخص کنید، نمره رو برای اونها میفرستن.بعد شما سال بعد پرونده پذیرشت رو باز کن.این نمره توی دانشگاه هست و میتونی ازش استفاده کنی.(من این رو توی 3-4 تا دانشگاه خوندم)
    Sorry if you haven't received an answer from me. I don't check the forum any more. If you want to talk, find me on Linkedin or through email.
    Bear in mind I only have information about USA Business school and business PHD admissions.*Who ever says apply to top 30, say NO

ApplyAbroad Hero

مشکلی دارم در ارسال نمره GMAT ام.
    وقتی وارد سایت www.mba.com می شوم و می روم به قسمت مربوطه ارسال نمره و email و passowrd را وارد می کنم و وارد account ام میشم و دکمه نارنجی رنگ ارسال نمره را می زنم، قسمت بعدی سایت بالا نمیاد. یعنی یک دایره دوار بنفش رنگ میاد و بعد دیگه چیزی نمیاد.
    مشکل از چیه؟
    inactive account

Banned
    رشته و دانشگاه
    IE

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaghaffari نمایش پست ها
    من یه چیزی رو خوب نمی فهمم در مورد حداکثر زمان ریپورت نمره به دانشگاه، هم می گن که 20 روزه نمره رو ایمیل می کنیم هم می گن 20 روزه می رسه دست دانشگاه!! پس این وسط زمان لازم برای پست نمره به دانشگاه پی میشه؟ (یا اینکه برای ما دیر ايميل می کنند) البته من یک بار 13 آذر امتحان دادم بعد از 3 روز کارنامه ایمیل شد و گفتند که همون تاريخ ايميل کردیم. من می خودونم 6 دسامبر امتحان بدم می تونم مطمئن باشم که قبل از 31 دسامبر برسه به دانشگاههای کانادا؟؟

راستی یک سوال دیگه بیشتر از 5 تا را باید همون روز امتحان مشخص کرد یا بعداً fax کرد؟؟
    الان ظرف یک هفته ارسال می کنند برای دانشگاه ها

سلام دوستان عزیزم،
    ببخشید کسی هست که جواب این سوالو بدونه!
    من می خوام برای جی مت ثبتنام کنم. یعنی می خوام بدم یکی از بچه ها با کارت اعتباریش از آمریکا برام ثبتنام کنه. حالا اون ادرس که گفتید ادرس خونمو بزنمو اون دوستم تو وارد کردن مشخصات کارت؛ مشخصات خودشو بزنه، درست گفتم تا ایجارو دیگه؟ خوب من می تونم الان کد اون 5تا دانشگاه رو موقع ثبتنام وارد کنم الان یا حتما باید سر جلسه امتحان وارد بکنم؟ کسی می دونه. ممنونم از لطف بی دریغتون.

Senior Member mehrabounr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing PHD

نقل قول نوشته اصلی توسط Kivi نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیزم،
    ببخشید کسی هست که جواب این سوالو بدونه!
    من می خوام برای جی مت ثبتنام کنم. یعنی می خوام بدم یکی از بچه ها با کارت اعتباریش از آمریکا برام ثبتنام کنه. حالا اون ادرس که گفتید ادرس خونمو بزنمو اون دوستم تو وارد کردن مشخصات کارت؛ مشخصات خودشو بزنه، درست گفتم تا ایجارو دیگه؟ خوب من می تونم الان کد اون 5تا دانشگاه رو موقع ثبتنام وارد کنم الان یا حتما باید سر جلسه امتحان وارد بکنم؟ کسی می دونه. ممنونم از لطف بی دریغتون.
    دوست عزیز لطف کنید و اول همه ویکی فروم رو در مورد جیمت بخونید و بعد هم تاپیکهای جیمت رو چک کنید. جواب سوال الانتون و سوالهای ایندتون رو پیدا میکنید.
    جیمت فقط سر امتحان میتونید دانشگاهها رو انتخاب کنید
    Sorry if you haven't received an answer from me. I don't check the forum any more. If you want to talk, find me on Linkedin or through email.
    Bear in mind I only have information about USA Business school and business PHD admissions.*Who ever says apply to top 30, say NO

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)