صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 46

موضوع: تاپیک ویژه مربوط به نحوه ريپورت كردن نمره GMAT و کد دانشگاه ها !!!

Senior Member Gclub آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تاپیک ویژه مربوط به نحوه ريپورت كردن نمره GMAT و کد دانشگاه ها !!!

نقل قول نوشته اصلی توسط Kivi نمایش پست ها
    من می خوام برای جی مت ثبتنام کنم. یعنی می خوام بدم یکی از بچه ها با کارت اعتباریش از آمریکا برام ثبتنام کنه. حالا اون ادرس که گفتید ادرس خونمو بزنمو اون دوستم تو وارد کردن مشخصات کارت؛ مشخصات خودشو بزنه، درست گفتم تا ایجارو دیگه؟
    تا اینجا درسته

نقل قول نوشته اصلی توسط Kivi نمایش پست ها
    خوب من می تونم الان کد اون 5تا دانشگاه رو موقع ثبتنام وارد کنم الان یا حتما باید سر جلسه امتحان وارد بکنم؟ کسی می دونه. ممنونم از لطف بی دریغتون.
    شما سر جلسه امتحان قبل از شروع آزمون دانشگاه و رشته مورد نظر رو انتخاب می کنید برای ریپورت نمره
    کد دانشگاه رو لازم ندارید
    فهرست دانشگاه ها رو خود نرم افزار بهتون ارایه میده و انتخاب می کنید

پیش فرض پاسخ : سوالات خود را در ارتباط با تاریخ ها و ثبت نام GMAT در این تاپیک مطرح کنید !

سلام دوستان
    یه سوال داشتم. می خواستم بدونم نمرات جی مت چند روز پس از امتحان اعلام و به دانشگاه ارسال می شود؟
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تاپیک ویژه مربوط به نحوه ريپورت كردن نمره GMAT و کد دانشگاه ها !!!

سلام
    به صورت کلی تا چه مدت بعد از گذشتن ددلاین ها میشه نمره جی مت رو برای دانشگاه فرستاد؟

Senior Member mehrabounr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing PHD

نقل قول نوشته اصلی توسط arashat نمایش پست ها
    سلام
    به صورت کلی تا چه مدت بعد از گذشتن ددلاین ها میشه نمره جی مت رو برای دانشگاه فرستاد؟
    معلوم نیست. اگه میخوای این کار رو بکنی حتما حتما حتما با دانشگاه هماهنگ کن. یعنی از قبل ایمیل بده بگو که من امتحانم دیرتر از ددلاینه و میشه نمره رو براتون دیرتر بفرستم یا نه. بدون هماهنگی این کار رو نکن چون اگه قبول نکنن برات دردسر میشه ای ددلاین و دانشگاه رو از دست میدی.
    معمولا تا 1-2هفته و 1 ماه رو قبول میکنن (بعضیها اگه ددلاین اول یا اولیهاشون باشه میگن برو ددلاین بعدی اپلای کن و اجباری نیست تو این ددلاین بفرستی) بیشتر از این رو خود دانشگاه باید بهتون اجازش رو بده و قبول کنه کنه اینقدر دیرتر بفرستید.
    باز بگم حتما با دانشگاه هماهنگ کنید.
    Sorry if you haven't received an answer from me. I don't check the forum any more. If you want to talk, find me on Linkedin or through email.
    Bear in mind I only have information about USA Business school and business PHD admissions.*Who ever says apply to top 30, say NO

Junior Member M_NSF آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    eMBA دانشگاه تبریز

درود
    دوستان، اون 5 دانشگاهی در روز امتحان انتخاب می کنید، بلافاصله نمره رو دریافت می کنند یا ریپورت نمره با تاخیر صورت می گیره؟
    با تشکر
    I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving

Senior Member Gclub آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط M_NSF نمایش پست ها
    درود
    دوستان، اون 5 دانشگاهی در روز امتحان انتخاب می کنید، بلافاصله نمره رو دریافت می کنند یا ریپورت نمره با تاخیر صورت می گیره؟
    با تشکر
    دو هفته می کشه
    اما چون نمره رو همونجا بهت میدن می تونی ایمیل کنی و ازت قبول می کنن ریپورت رو

Junior Member

دوستان سلام من فقط امسال وقت دارم برای امتحان بخونم و امتحان بدم اما 2 سال دیگه که ارشدم تموم شد برای دکترا می خوام اقدام کنم. الان این نمره من چی میشه؟ بعدآ می تونم اسم 5 تا دانشگاه را بهشون بدم تا برام بفرستن؟ می خوام اون سهمیه ارسال برای 5 دانشگاه از بین نره یه وقت؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pooyanam نمایش پست ها
    دوستان سلام من فقط امسال وقت دارم برای امتحان بخونم و امتحان بدم اما 2 سال دیگه که ارشدم تموم شد برای دکترا می خوام اقدام کنم. الان این نمره من چی میشه؟ بعدآ می تونم اسم 5 تا دانشگاه را بهشون بدم تا برام بفرستن؟ می خوام اون سهمیه ارسال برای 5 دانشگاه از بین نره یه وقت؟؟
    5 تا دانشگاه مجانی را فقط روز امتحان میشه انتخاب کرد. از روز امتحان به بعد چه از اون 5 تا مجانی استفاده کرده باشید چه نه باید 28 دلار برای هر دانشگاه به gmat پول بدید.

Junior Member

مرسی . پس از لان باید دانشگاه مقصدم را پیدا کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط pooyanam نمایش پست ها
    مرسی . پس از لان باید دانشگاه مقصدم را پیدا کنم
    واقعیتش نمیدونم دانشگاهها نمرها را توی کامپیوتر نگه میدارند یا هر بار که فصل پذیرش بگذره حذف میکنن یا.... یعنی مثلا شما این تابستون نمره را بفرستی و 2 سال بعدش اپلای کنی شاید مشکل پیش بیاد. بهره از خود دانشگاه بپرسی. به نظر من وقتت را صرف خوندن بکنی بهتره تا اینکه از الان دنبال انتخاب دانشگاه باشی برای 2-3 سال دیگه

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)