صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: نفرستادن کل مقاله به کنفرانس بعد از قبولی abstract

پیش فرض نفرستادن کل مقاله به کنفرانس بعد از قبولی abstract

سلام

من واسه کنفرانس iraname که برا مکانیکه و تا 15 خرداد ددلاین چکیده اش بود یه مقاله سابمیت کردم چکیده پذیرفته شد و چند بار تماس گرفتند که مقاله شما پذیرفته شده و برایمون کاملش رو بفرستید و ما قرار شد فول پیپر رو تا 15 تیر ارسال کنیم که متاسفانه به خاطر یک سری مشکلات آماده نشد و ددلاین گذشت

حالا سوال من اینه که من میتونم تو رزومم از عدم ارسال فول پیپر حرفی نزنم که ممکنه استاده فکر کنه من مقالم پذیرفته شده؟

من تو همین فوروم خوندم که اصلا کسی از مقالات صحبتی نمیکنه و حتی یکی از بچه ها میگفت من ترجمه کردم تو دانشگاه هیچ کس نگفت بده مقالتو ببینم

اگه میشه از عواقبش بگید چه مفید چه مضر

ممنون
    every thing is possible, but you must pay for it

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : پذیرفتن یا نپذیرفتن مسئله این است

ببخشید کجا یکی بچه ها برده و کسی چیزی نگفته ؟مصاحبه؟؟؟
    یه چند بار خوندم نفهمیدم کجا برده!!

سلام سند باد عزیز

بعضی کنفرانسها(البته نه کنفرانسهای خیلی قوی) فقط چکیده را بررسی می کنند. این موضوع برای این است که مطمئن شوند مقاله شما مورد بحث آنها است. اگر کنفرانسی که شما راجع به آن صحبت میکنید از این گروه است که در واقع مقاله شما پذیرفته شده و تمام است اگرچه شما نسخه نهایی را نفرستاده اید و در کتابچه آن نخواهد بود.

اگر هم که بعد از فرستادن کل دوباره داوری می شود که شما از لحاظ آکادمیک میتوانید بنویسید که چکیده قبول شده است. اما راجع به کارهایی که بعضی دوستا ن انجام میدهند من اطلاعی ندارم.

راستی اگر کنفرانس فارسی باشد شاید بعدا کسی در خارج از کشور نسخه کامل را نخواهد. چون نمیتواند بخواند و شاید هم چون فکر می کند اعتبار زیادی ندارد. در این کونه موافع استاد می کوید اگر کار شما فابل قبول بوده احتمالا در یک مجله خارجی هم چاپ کرده اید و آن موقع آن نسخه را می خواهد ببیند.

لطفا درباره کنفرانس توضیح بیشتر بدهید تا اگر توانستم بیشتر توضیخ بدهم.
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

Senior Member

معمولا قسمت publication رزومه آدمهای بزرگ رو دیدم که شامل این قسمت ها می شه:
    Journal Articles
    Technical Reports
    Book Chapters
    Proceeding Articles
    Presentations and Abstracts
    شما هم از اونجاییکه abstract فبول شده می تونی تو قسمت abstract بیاری. من خودم یکی از کنفرانس هایی که شرکت کردم full paper نداشت. البته من کارمو present کردم اونجا.

ميتوني بنوسي accepted
    اما داخل publication ها نبايد بيريش
    I remember the future again everyday

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط افشين
    ميتوني بنوسي accepted
    کلا مقالات رو تا یه مدتی، مثلا 2-3 ماه میشه نوشت accepted . بعد از اینکه تاریخ کنفرانس بگذره دیگه نمی شه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahin
    نقل قول نوشته اصلی توسط افشين
    ميتوني بنوسي accepted
    کلا مقالات رو تا یه مدتی، مثلا 2-3 ماه میشه نوشت accepted . بعد از اینکه تاریخ کنفرانس بگذره دیگه نمی شه.
    یعنی چی؟ مگه مقاله تاریخ اعتبار داره؟

این چکیده یه ایده بود که من باید روش کار کنم تا مقاله بشه فکر نکنم تاریخ انقضا داشته باشه.

Senior Member

بحث اینه که مقاله پذیرفته شما بعد از کنفرانس دیگه published هست و نمیشه تو پرانتز جلوش نوشت accepted . شما بهتره تا تاریخ کنفرانس به صورت accepted و بعد از اون تو قسمت abstract ها تو رزومه ات بنویسی.

سندباد عزیز ببخشید از تاخیر در پاسخگویی

البته هنوز شما در تمام پیغامها معلوم نکرده اید مقاله به زبان فارسی است یا . . . .

اگر abstract مقاله پذیرفته شده و متن کامل را نفرستادید. شما میتوانید بنویسید که مقاله شما فقط برای ارائه(presentation) قبول شده است. گروهی از مقالات در کنفرانسها فقط برای ارائه قبول میشوندو در کتابچه نمی آیند. البته من الان خیلی مطمئن نیستم چون مقاله از این دست نداشته ام. دوستان لطفا کمک کنند.
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

مقاله من فارسیه

پرتوپلا جان من که لینک کنفرانس رو براتون فرستادم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)