صفحه 2 از 13 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 123

موضوع: بهبود نمایش و اختصاص امتیازهای کاربری

ApplyAbroad Hero immigrant_sh آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گزارش ها | نظرهای مرتبط با نسخه 4.1.12 " نرم افزار vBulletin فروم "

با سلام مجدد
    پیرو مسائل فوق الذکر ، بطور مثال در یکی از فروم ها که منم زیاد بهش سر میزنم ولی خوب نمی تونم اسمش رو اینجا ببرم یکی از دوستان تحت عنوان ApplyAbroad Hero با کلی ستاره مشغول به فعالیت دیدنی هستند که واقعا فقط دوست دارم مسئولین یک نگاهی به پست های ایشون بندازن!!! بطور میانگین بنده روزی ۲-۱ تا پست ایشون را گزارش میدم و حتی چندین بار تعدادی از دوستان با ایشون درگیری لفظی هم پیدا کردند که حالا اینجا جای گلگی از نتیجه ی قضاوت نیست... فقط منظور عنوان مثالی از کاربرانی بود که حتی بواسطه ی یک سری پست های کاملا هجو تعدادی ستاره دریافت میکنند که شاید برای کاربران تازه ورود گول زننده باشه!!!

در هر صورت کاملا بنده واقف هستم که تعداد کاربران بسیار زیاد است و کنترل سخت ، همینجا مجددا از مدیران و مسئولین تشکر میکنم. به امید موفقیت و تکامل روز افزون برای ApplyAbroad.

پیش فرض پاسخ : گزارش ها | نظرهای مرتبط با نسخه 4.1.12 " نرم افزار vBulletin فروم "

سلام

من هم یک پیشنهاد داشتم به عنوان یه عضو کوچک و کم تجربه. یه سری از کاربران توی فروم وجود دارن که حقیقتا پستهای ارزشمندی دارن و من چون هر روز نمیرسم بیام فروم، انقدر اطلاعات مفید توی پست این دوستان هست، که هر چند روز میرم و پستهای این دوستان رو میخونم. از جمله Ghlobe عزیز یا S03. این مربعات سبزرنگ خیلی اپیدمیک شده و اون نماد و ارزشش رو به نظرم از دست داده.

من با یه حسابی که کردم، فکر میکنم هر کابر وقتی امتیازاتش به 2000 یا 3000 تمام مربعات سبز رنگش پر میشه و این عادلانه نیست. مثلا من خودم از چندتا از دوستان امتیاز گرفتم که فکر میکنم 200 امتیاز یکجا بهم اضافه شد که این میشه دو مربع سبز برای یک کامنت اونم از یک کاربر. الان دوستانی هستند که با پستهای کم، مربع های سبز رنگشون پر شده. درسته پستهای مفیدی داشتن ولی چون کاربران با امتیاز بالا زیادن و بهشون امتیاز میدن این روند پر شدن مربع ها سریعتر میشه.
    به نظر من سقف امتیازات رو اگه میشه بالاتر بیارید. مثلا الان اگه با 3000 تا مربع ها کامل میشه این رو به 15000 یا 17000 یا 20000 تا تغییر بدید. الان تعداد زیادی امتیازات کامل دارن و یه جوری گمراه کنندست. اینجوری رقابت هم بیشر میشه. هرچند این سیکل ادامه داره چون با بالارفتن امتیازات قدرت امتیازدهی هم زیاد میشه و مثلاچند وقت دیگه کسی با 80000 امتیاز اگه به تازه واردی به خاطر پست خوبی امتیاز بده 6،7 تا مربع یکجا اضافه میشه به اون فرد.

در مورد القاب هم به نظرم مثلا میشه تلفیقی از امتیاز و تعداد پست ها و تاریخ عضویت باشه. مثلا امتیاز بالای 10000 تا و 1000 پست با سابقه 1 سال بتونه ApplyAbroad Hero رو دریافت کنه. البته من با نرم افزار فروم آشنا نیتم که آیا این قابلیت رو داره یا نه.

ممنون

باسلام و احترام خدمت ادمین عزیز

لطف میفرمایید توضیحاتی یا راهکارهای احتمالی در مورد پیشنهادات ارائه شده بفرمایید. ممنون از شما

Exclamation بهبون نمایش و اختصاص امتیازهای کاربری

نقل قول نوشته اصلی توسط arash11 نمایش پست ها
    سلام

من هم یک پیشنهاد داشتم به عنوان یه عضو کوچک و کم تجربه. یه سری از کاربران توی فروم وجود دارن که حقیقتا پستهای ارزشمندی دارن و من چون هر روز نمیرسم بیام فروم، انقدر اطلاعات مفید توی پست این دوستان هست، که هر چند روز میرم و پستهای این دوستان رو میخونم. از جمله Ghlobe عزیز یا S03. این مربعات سبزرنگ خیلی اپیدمیک شده و اون نماد و ارزشش رو به نظرم از دست داده.

من با یه حسابی که کردم، فکر میکنم هر کابر وقتی امتیازاتش به 2000 یا 3000 تمام مربعات سبز رنگش پر میشه و این عادلانه نیست. مثلا من خودم از چندتا از دوستان امتیاز گرفتم که فکر میکنم 200 امتیاز یکجا بهم اضافه شد که این میشه دو مربع سبز برای یک کامنت اونم از یک کاربر. الان دوستانی هستند که با پستهای کم، مربع های سبز رنگشون پر شده. درسته پستهای مفیدی داشتن ولی چون کاربران با امتیاز بالا زیادن و بهشون امتیاز میدن این روند پر شدن مربع ها سریعتر میشه.
    به نظر من سقف امتیازات رو اگه میشه بالاتر بیارید. مثلا الان اگه با 3000 تا مربع ها کامل میشه این رو به 15000 یا 17000 یا 20000 تا تغییر بدید. الان تعداد زیادی امتیازات کامل دارن و یه جوری گمراه کنندست. اینجوری رقابت هم بیشر میشه. هرچند این سیکل ادامه داره چون با بالارفتن امتیازات قدرت امتیازدهی هم زیاد میشه و مثلاچند وقت دیگه کسی با 80000 امتیاز اگه به تازه واردی به خاطر پست خوبی امتیاز بده 6،7 تا مربع یکجا اضافه میشه به اون فرد.

در مورد القاب هم به نظرم مثلا میشه تلفیقی از امتیاز و تعداد پست ها و تاریخ عضویت باشه. مثلا امتیاز بالای 10000 تا و 1000 پست با سابقه 1 سال بتونه ApplyAbroad Hero رو دریافت کنه. البته من با نرم افزار فروم آشنا نیتم که آیا این قابلیت رو داره یا نه.

ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط immigrant_sh نمایش پست ها
    باسلام و احترام خدمت ادمین عزیز

لطف میفرمایید توضیحاتی یا راهکارهای احتمالی در مورد پیشنهادات ارائه شده بفرمایید. ممنون از شما
    سلام
    احتمالا الان خودتون متوجه تغییرات در سایت شدید. من در قسمت تازه ها کامل توضیح دادم. ارتقائ نرم افزار این بار با مشکلات زیادی مواجه شد، ولی خوب بالاخره انجام شد!
    حل این مشکل امتیازها نیاز به تغییرات در کد نرم افزار داشت. الان که نسخه جدید نصب شده، این تغییر هم انجام شد.
    الان دیگه برای هر 5000 امتیاز یک مربع نمایش داده میشه. همچنین قدرت امتیاز دهی کاربران محدود شده طوری که کاربران تازه وارد بلافاصله امتیازشون بالا نره.
    در مورد لقبها، من فعلا امتیاز لازم برای همه لقبها رو 10 برابر کردم اگر لازم بود باز هم تغییرشون میدم.

امیدوارم دیگه الان رضایت خاطر همه برآورده شده باشه.
    لطفا قوانین فروم رو بخونید و با رعایت اونها در بهبود کیفیت فروم سهیم باشید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad نمایش پست ها
    سلام
    احتمالا الان خودتون متوجه تغییرات در سایت شدید. من در قسمت تازه ها کامل توضیح دادم. ارتقائ نرم افزار این بار با مشکلات زیادی مواجه شد، ولی خوب بالاخره انجام شد!
    حل این مشکل امتیازها نیاز به تغییرات در کد نرم افزار داشت. الان که نسخه جدید نصب شده، این تغییر هم انجام شد.
    الان دیگه برای هر 5000 امتیاز یک مربع نمایش داده میشه. همچنین قدرت امتیاز دهی کاربران محدود شده طوری که کاربران تازه وارد بلافاصله امتیازشون بالا نره.
    در مورد لقبها، من فعلا امتیاز لازم برای همه لقبها رو 10 برابر کردم اگر لازم بود باز هم تغییرشون میدم.

امیدوارم دیگه الان رضایت خاطر همه برآورده شده باشه.
    یکم زیاده روی نشده؟ الان همه دو امتیازی شدن (حتی شما که ادمین هستین) و یه عده محدود سه تایی و چهار تا و بالایی ها انگشت شمارن. قبلا فرقی بین امتیاز بالاها نبود الان بین اون 30 نفر بالایی فرق هست ولی دیگه بین بقیه کاربرها اصلا فرقی نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط arash11 نمایش پست ها
    سلام

ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    یکم زیاده روی نشده؟ الان همه دو امتیازی شدن (حتی شما که ادمین هستین) و یه عده محدود سه تایی و چهار تا و بالایی ها انگشت شمارن. قبلا فرقی بین امتیاز بالاها نبود الان بین اون 30 نفر بالایی فرق هست ولی دیگه بین بقیه کاربرها اصلا فرقی نیست.
    کمتر از این رو امتحان کردم، خیلی تاثیری نکرد. شاید این انگیزه خوبی بشه که فعالیتها زیاد بشه! البته اگر بعد از یک مدت دیدیم که امتیازات کاربرها مثل قبل بالا نمیره، شاید باز هم عوضش کردم. به هر حال نهایی نیست.

Senior Member nima_AA آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad نمایش پست ها
    کمتر از این رو امتحان کردم، خیلی تاثیری نکرد. شاید این انگیزه خوبی بشه که فعالیتها زیاد بشه! البته اگر بعد از یک مدت دیدیم که امتیازات کاربرها مثل قبل بالا نمیره، شاید باز هم عوضش کردم. به هر حال نهایی نیست.
    مهرداد عزیز منم فکر میکنم بیش از اندازه سختگیرانه و دور از دسترس شده و حتی بر عکس کلا انگیزه افراد رو کمتر کنه برای ادامه , کاربر وقتی میبینه شخصی با 4 سال سابقه و این تعداد پست و فعالیت تازه 3 مربع داره میگه به سن من قد نمیده نه به اسانگیری قبل نه به سختگیری الان اگر کمی ملایم تر بشه بهتره , جوانب را شما بهتر میدونین این نظر شخصی بود ,به قول شما شاید مرور زمان مسئله رو روشن کنه برای همه

اگه جوری تنظیم بشه که حداقل 5 نفر اول سایت مربع هاشون کامل یا با فاصله بسیار کمی از کامل شدن باشه بهتره

شاید اگه بشه قدرت دریافت امتیاز هم تغییر داد خوب میشد به شکلی که مثلا کاربران با کمتر از 50 پست کمتر امتیاز دریافت کنند

بر اساس تجربه متوجه شدم کاربرانی که امتیاز انها بیش از اندازه و ناحق بالا رفته به نسبت فاکتورهایی مثل مدت عضویت ,تعداد پست ,مفید بودن پست , و از همه مهمتر فعالیت در قسمت های متنوع انجمن به 2 دلیل است

1- از یک سری کاربر محدود دائم امتیاز گرفته اند
    2- در یک سری تاپیک محدود دائم امتیاز دریافت کرده اند

نتیجه گیری نهایی : ارزش واقعی و عادلانه امتیاز مربوط به کاربرانی هست که

1 - از کاربران با پایین ترین امتیاز امتیاز میگیرند
    2- از تاپیک های مختلفی امتیاز میگیرند
    3- از کاربران متفاوتی امتیاز میگیرند

اگر بشه تا جای ممکن 3 فاکتور بالا بر روی امتیاز تاثیر بزارند این قضیه تا حد امکان عادلانه تر خواهد شد

نکته دیگر : اگر امکانش باشه عدد امتیاز در کنار تعداد پست قرار بگیره تا 4 فاکتور در قضاوت کاربران تاثیر بزاره
    1- تاریخ عضویت
    2- ستاره
    3- مربع
    4-امتیاز

در مورد لقب ها : به نظر من هر چی لقب ها دستی و از روی نظر عمومی اهدا بشه بهتره

سپاسگزارم
    ویرایش توسط nima_AA : July 9th, 2012 در ساعت 10:23 AM
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

ممنون نیما جان. همونطور که اول هم گفتم این به طور آزمایشی بود. من تعداد امتیاز برای هر مربع رو کردم 2500 تا که نفرات اول سایت پر و یا نزدیک به پر باشن.

در مورد بقیه مشکلاتی هم که گفتی، در سیستم جدید من قدرت امتیاز دهی رو محدود کردم، به این ترتیب تعداد امتیازهایی به کاربر داده میشه توی امتیاز تاثییر داره و نه امتیاز امتیاز دهنده!
    در کل سیستم امتیاز سایت خیلی راحت نیست تغییر دادنش و باید مرتب توی کد دست برد.
    در مورد نمایش امتیاز زیر اسم کاربرها، باید ببینم تا چه حد ساده و امکان پذیر هست. میگذارم توی لیست کارهام، ولی فعلا باید به کارهایی که اولویتشون بیشتر هست برسم

در مورد لقب دقیق منظورتون رو نفهمیدم.
    بیشتر الفاب سایت دستی اعمال میشه، ولی خوب برای این همه کاربر نمیشه انتظار داشت که همه دستی انجام بشه و تعدادی هم باید اتوماتیک باشه.

مرسی.

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

درود
    والا منم تا حد زیادی با نظر نیما درباره نحوه محاسبه امتیاز و روند افزایش امتیاز هرمی بعضی کاربرا موافقم منتها یه نکته هست که به نظرم تاریخ عضویت نباید محدود کننده امتیاز باشه، برای مثال S03 از من یک سال دیرتر عضو شده ولی بسیار بسیار از بنده مفیدتر بوده برای فروم!
    تا قبل از این تغییرات همیشه فکر میکردم من یه کاربر تازه وارد میاد نگاه میکنه مثلا رنک امتیاز من و ghlobe و مرجان یه اندازس!که انصافن من کجا مرجان کجا!=> بی عدالتی بود، مهرداد جان به نوبه خودم تشکر میکنم که تغییر دادی روند رو.
    جسارتن درباره تعداد امتیاز فکر میکنم اگر فاکتور امتیاز امتیاز دهنده موثر باشه ولی با یه ضریب خیلی خیلی کوچیک بهتره (ولی خدایی امتیازای خاکستری از همه بیشتر میچسبه )
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

ادمین محترم

ضمن تشکر مجدد از تغییرات و امکان دوره ی آزمایش برای تغییرات ایجاد شده ، میخواستم از امکان جدید که میشود امتیازهای داده شده را هم رویت نمود تشکر کنم . میدونم که سرتون شلوغه و پیشنهادات هم زیاد ولی میخواستم یک موردی رو حالا که بازار تغییرات داغ هست عرض کنم. گاها دیده میشه بعضی متن های ناشایست همراه امتیازهای منفی داده میشه که البته روش گزارش دادن آن را میدونم ولی ای کاش در کنار امتیازهای دریافتی منفی یا حتی مثبت هم امکان گزارش آن وجود داشت... در هر صورت بازهم ممنونم از زحمات شما کاش تخصصی داشتم در مورد این نرم افزار تا در خدمتتون بودم. موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)