صفحه 4 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 123

موضوع: بهبود نمایش و اختصاص امتیازهای کاربری

پیش فرض پاسخ : بهبون نمایش و اختصاص امتیازهای کاربری

من باز هم تغییراتی دادم امیدوارم که دیگه رضایت همه حاصل بشه.
    در جمع بندی پیشنهادها:
    - الان به صورت 1000 امتیاز برای هر 5 مربع اول، و 2000 امتیاز برای هر 5 مربع دوم هست. حداکثر 10 مربع برای کاربر نشون داده میشه!
    -لقبهایی مثل junior member, member, senior member, ... به تعداد پست بستگی دارن و نه به تعداد امتیاز. در این زمینه هیچ تغییری انجام نشده و تنظیمات دقیقا مثل سابق هست الان. من دیروز اشتباهی اینها رو تغییر داده بودم ولی برشون گردوندم. کلا قصد چنین تغییری نداشتم.
    -محاسبه امتیاز مثبت و منفی یک شکل هست و تفاوتی نداره.

اگر باز هم چیزی رو جا انداختم، لطفا بگین.

در نظر داشته باشید که در این موضوع، فقط در مورد امتیاز صحبت کنید، اگر پیشنهاد دیگه ای دارید، لطفا موضوع جدید درست کنید.

مرسی
    لطفا قوانین فروم رو بخونید و با رعایت اونها در بهبود کیفیت فروم سهیم باشید.

ApplyAbroad Hero immigrant_sh آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad نمایش پست ها
    من باز هم تغییراتی دادم امیدوارم که دیگه رضایت همه حاصل بشه.
    در جمع بندی پیشنهادها:
    - الان به صورت 1000 امتیاز برای هر 5 مربع اول، و 2000 امتیاز برای هر 5 مربع دوم هست. حداکثر 10 مربع برای کاربر نشون داده میشه!
    -لقبهایی مثل junior member, member, senior member, ... به تعداد پست بستگی دارن و نه به تعداد امتیاز. در این زمینه هیچ تغییری انجام نشده و تنظیمات دقیقا مثل سابق هست الان. من دیروز اشتباهی اینها رو تغییر داده بودم ولی برشون گردوندم. کلا قصد چنین تغییری نداشتم.
    -محاسبه امتیاز مثبت و منفی یک شکل هست و تفاوتی نداره.

اگر باز هم چیزی رو جا انداختم، لطفا بگین.

در نظر داشته باشید که در این موضوع، فقط در مورد امتیاز صحبت کنید، اگر پیشنهاد دیگه ای دارید، لطفا موضوع جدید درست کنید.

مرسی
    سلام ادمین عزیز

ممنون بخاطر توجهتون به پیشنهادات و اعمال تغییرات سازنده. در مورد امتیازهای منفی به حالت اول برنگشته هنوز. کسانی که ۴-۳ تا مربع قرمز داشتند بعد از تغییرات مرحله اول تبدیل به ۱ مربع قرمز شد و الان هنوز همان ۱ عدد باقیمانده. ممنون میشم بررسی فرمایید. با تشکر فراوان.

نقل قول نوشته اصلی توسط immigrant_sh نمایش پست ها
    سلام ادمین عزیز

ممنون بخاطر توجهتون به پیشنهادات و اعمال تغییرات سازنده. در مورد امتیازهای منفی به حالت اول برنگشته هنوز. کسانی که ۴-۳ تا مربع قرمز داشتند بعد از تغییرات مرحله اول تبدیل به ۱ مربع قرمز شد و الان هنوز همان ۱ عدد باقیمانده. ممنون میشم بررسی فرمایید. با تشکر فراوان.
    3-4 تا مربع قرمز، میشده 300-400 امتیاز منفی. در سیستم جدید، همونطور که گفتم هر مربع 1000 امتیاز هست (مثبت یا منفی). بنابراین 1 مربع قرمز درست به نظر میاد.

مرسی.

Senior Member nima_AA آواتار ها

مرسی
    ممنون از زحمات شما

در مورد قدرت امتیاز دهی باید متناسب با بالارفتن امتیاز این مربع ها , اتفاقا قدرت امتیاز دهی هم بالا برود اگر خیلی قدرت پایین باشد رسیدن به مربعها دور از دسترس میشود

البته شما قوانین و قواعد جدید را اعمال کنید در مورد فاکتورهای قدرت امتیاز دهی, اما میزان این قدرت باید یک تناسب منطقی بین امتیاز لازم برای بدست اوردن مربع و قدرت امتیاز دهی داشته باشد ,

مثلا اگر کاربر فعالی قبلا قدرت 100 داشت الان مثلا 40 بشه نه اینکه 10 باشه چون خیلی کمه ....

در مورد صحبت تورج عزیز : اختلاف بسیار زیاد قدرت امتیاز دهی افراد هم خوب نیست اینطوری دوباره افراد با قدرت بالا ساختار امتیازات را دچار مشکل میکنند ...به نظر من level های قدرت فاصله نزدیک تری داشته باشن بهتره

مثلا 2 امتیاز با 100 امتیاز خیلی فاصله زیادیه تشکر یک کاربر تازه وارد واقعا دلچسبه و نباید 2 باشه

نمایش امتیازها هم در زیر ارسالها ,هر زمانی امکانش میسر بود بسیار راهگشا خواهد بود ...ممنون
    ویرایش توسط nima_AA : July 10th, 2012 در ساعت 11:34 AM
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

پیش فرض پاسخ : بهبود نمایش و اختصاص امتیازهای کاربری

در مورد قدرت امتیاز دهی، هنوز هم مثل سابق با افزایش امتیاز کابر، قدرت امتیاز دهی زیاد میشه. منتها در سیستم جدید من برای این قدرت امتیاز دهی "سقف بالا" قرار دادم به این ترتیب که از یک حدی بیشتر نمیشه.
    متاسفانه چند وقت پیش به نظر میومد که از نبود این محدودیت یک عده سوء استفاده کردند و با دادن امتیاز به هم به طور تصاعدی امتیازشون زیاد شد. الان دیگه نباید این مشکل باشه. ولی باز هم تاکیید میکنم، هنوز قدرت امتیاز دهی هست و مثل سابق به مرور زیاد میشه.

در مورد عناوین که تورج اشاره کرده بود، عملا الان هر دو 10 برابر شدن. یعنی امتیاز برای مربع ها و امتیاز برای القاب.

ApplyAbroad Editor
    turaj1 آواتار ها

در مورد قدرت امتیاز دهی، هنوز هم مثل سابق با افزایش امتیاز کابر، قدرت امتیاز دهی زیاد میشه. منتها در سیستم جدید من برای این قدرت امتیاز دهی "سقف بالا" قرار دادم به این ترتیب که از یک حدی بیشتر نمیشه.
    متاسفانه چند وقت پیش به نظر میومد که از نبود این محدودیت یک عده سوء استفاده کردند و با دادن امتیاز به هم به طور تصاعدی امتیازشون زیاد شد. الان دیگه نباید این مشکل باشه. ولی باز هم تاکیید میکنم، هنوز قدرت امتیاز دهی هست و مثل سابق به مرور زیاد میشه.

در مورد عناوین که تورج اشاره کرده بود، عملا الان هر دو 10 برابر شدن. یعنی امتیاز برای مربع ها و امتیاز برای القاب.
    الان همه چی عالی شد. فقط 3 مورد نهایی:

مورد تعداد مربع ها: الان 11 مربع هست، که مربع اولی برای کاربرانی که زیر 1000 امتیاز دارند اتوماتیک سیستم میدهد، در این مورد میشه مربع اولی حذف بشود؟ و جمع مربع ها 10 عدد شود؟

در مورد رنگ مربع ها: رنگ مربع های 6-10 (فعلا 11 ام) مشخص تر شود، یا از رنگ دیگری استفاده شود.

مورد تعداد پست ها و * ها: چون برای نشان دادن فعال بودن یک کاربر از نظر تعداد پست های شخص:
    الف) از عبارت Junior Memher- Member-Senior Member - ApplyAbroad Hero - ApplyAbroad Superstar استفاده میشود.
    ب) همچنین اون زیر تعداد پست هایی که یک کاربر، قابل مشاهد می باشد.

ممنون

سلام مجدد

بنده هم همانند nima_AA عزیز با افزایش قدرت امتیازدهی کاربران با امتیازهای بالا موافقم. چون واقعا ۱۰ کمه. ممنون

درود.
    تو پنلی که آخرین امتیازهایی که من دادم رو نشون میده وقتی روی هرکدوم کلیک میکنم،پست مورد نظر رو نشون نمیده فقط میره توی اولین صفحه ی تاپیکش...
    برای بقیه هم همینه یا فقط من اینجوریم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط salazar716 نمایش پست ها
    درود.
    تو پنلی که آخرین امتیازهایی که من دادم رو نشون میده وقتی روی هرکدوم کلیک میکنم،پست مورد نظر رو نشون نمیده فقط میره توی اولین صفحه ی تاپیکش...
    باسلام دوست عزیز

نه . کاملا درست عمل میکنه!!! و میره روی پست مورد نظر

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

نقل قول نوشته اصلی توسط salazar716 نمایش پست ها
    درود.
    برای منم همینجوریه و فقط میره تو تاپیک.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)