صفحه 7 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 123

موضوع: بهبود نمایش و اختصاص امتیازهای کاربری

ApplyAbroad Hero immigrant_sh آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بهبود نمایش و اختصاص امتیازهای کاربری

نقل قول نوشته اصلی توسط turaj1 نمایش پست ها
    فکر کنم قدرت امتیازدهی 0.001 امتیاز کاربران شده، و چون این عدد اعشاری میشود، گرد میشوند. مثلا برای امتیاز 19540 قدرت امتیاز دهی 20 هست و ...
    تورج جان سلام

انگار پست من غیر ضروری ارزیابی شده طبق پست شماره ی ۵۸ !!! ولی انگار تصاعدی محاسبه میشه و تقسیم بر عدد ثابتی نیست.

در هر صورت مدیر محترم nima-AA منو ببخشید اگر پست های غیر ضروری در این فروم گذاشتم تا الان. موفق باشید.

ApplyAbroad Editor
    turaj1 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط immigrant_sh نمایش پست ها
    تورج جان سلام

انگار پست من غیر ضروری ارزیابی شده طبق پست شماره ی ۵۸ !!! ولی انگار تصاعدی محاسبه میشه و تقسیم بر عدد ثابتی نیست.

در هر صورت مدیر محترم nima-AA منو ببخشید اگر پست های غیر ضروری در این فروم گذاشتم تا الان. موفق باشید.

تو این مدت امتیاز ها گرفته شده ام و رنک کاربراها و قدرت امتیاز دهی خودم رو مقایسه کردم، دیدم که یک هزارمه! میخوای از بچه ها با پیام بپرس...

غیر ضروری نه بابا، پیشنهاد این مورد امتیاز ها را من و شما مطرح نمودیم، و عملی شد. فقط علاوه بر قدرت امتیاز دهی و میزان امتیاز برای هر مربع که الان عالی شده!سه مورد دیگر مانده که ادمین محترم اونا رو ارزیابی خواهد نمود.

Senior Member nima_AA آواتار ها

دوستان عزیز سوء تفاهم نشه , هدف این هست که فقط پیشنهادات مهم و مشکلات سیستم ارسال بشه تا ادمین بتونه راحت پست ها را بررسی کنه ,مخاطب من کاربر خاصی نیست

هر چقدر پست ها کمتر باشه رسیدگی راحت تر هستش ,در ضمن ارسالهای دوست خوبمون immigrant_sh کاملا مرتبط با موضوع بوده و من هم به همین دلیل پاسخ ایشان را دادم در مورد امتیاز

........

نظر خواهی در مورد قدرت امتیاز دهی

بعد از برسسی های به عمل آمده و پیشنهادات، قدرت امتیاز دهی هر کاربر معادل 0.0001 مجموع امتیازات هر کاربر می باشد.

مثالا شخصی با 25000 امتیاز قدرت امتیاز دهی 25 دارد.

همچنین پنج مربع اول هر یک 1000 امتیاز نیاز دارد و شش مربع بعدی هر یک 2000 امتیاز نیاز دارد.

با توجه به قدرت خودتان بسنجید!

با توجه به تغییرات قدرت امتیاز دهی و قدرتی که دوستان در پنل خود با توجه به امتیازی که دارن مشاهده میکنند به نظر شما

قدرت امتیاز دهی کافی میباشد یا خیر؟ دلایل و پیشنهاد های شما چیست؟

چند نکته مهم :

- قرار نیست سریع کسی بتونه مربع بگیره هدف اصلی کاهش قدرت امتیاز هم همین بوده

- مربع تنها ملاک ارزیابی یک کاربر نیست بلکه امتیاز ,تعداد پست ,لقب اتوماتیک سیستم ,لقب دستی نیز
    در ارزیابی تاثیر دارند

- مربع ها هر چقدر زیاد یا حتی
    برای دریافت سخت باشند، به هر حال در یک فاصله زمانی مشخص، اکثر کاربران فعال از نظر تعداد مربع مساوی خواهند شد، اما این امتیاز هستش که منحصر به فرد میماند!
    ویرایش توسط nima_AA : July 13th, 2012 در ساعت 10:51 PM
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

Senior Member nima_AA آواتار ها

دوستان
    اصلاح میکنم :

قدرت امتیاز دهی هر کاربر حدودا معادل 0.001
    یک هزارم مجموع امتیازات هر کاربر می باشد.
    ویرایش توسط nima_AA : July 13th, 2012 در ساعت 11:56 PM

ApplyAbroad Champion
    hossein2266 آواتار ها

با سلام

عده اي از دوستان پيشنهاد رويت امتيازات افراد فروم رو داشتند، براساس تجربه اي كه در اين مدت داشتم، همواره تعدادي از كاربران، بي دليل و صرفا براي گرفتن امتياز از ديگران، به همديگه امتياز ميدن، حتي در گذشته داشتيم كاربري رو كه از ديگر كاربران بطور واضح درخواست امتياز ميكرده (البته در حال حاضر اين كار خلاف هست و منجر به صفر شدن امتيازات كاربر مربوطه ميشه). بنابر حساسيتي كه رويت امتيازات ميتونه ايجاد كنه، خصوصا دادن امتيازات منفي و مشاهده ميزان كاهش امتيازات كاربران ديگر، رويت امتيازاتو مناسب نمي دونم و به نظر ميرسه، يشتر از اينكه باعث بالا بردن كيفيت پستها و مطالب فروم بشه، باعث ايجاد مسايل جانبي بشه، ممنون
    تاريخ ثابت كرد انسان مذهب را ساخت، اما مذهب انسان را نساخت.
    والاترين مذهب بشر، انسانيت است و كامل ترين كتابش، عقل و قدرت انديشيدن. پس آفريدگار را در خود بيابيد!

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_AA نمایش پست ها

دوستان
    اصلاح میکنم :

اگه مجموع امتیازات اونه که در صفحه تنظیمات اون پایین نشون میده ، فکر کنم 0.01 باشه نه 0.001 .

ApplyAbroad Champion
    hossein2266 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_AA نمایش پست ها

دوستان
    اصلاح میکنم :

سيستم امتيازات هنوز دستخوش تغييراتي هست، در گام قبلي، با رايزنيهاي انجام شده، محدوديت قدرت امتيازدهي 10 امتياز توسط مهرداد عزيز برداشته شد و اين عدد فعلا روي 50 هست كه بازهم احتمالا تغيير پيدا خواهد كرد. ضمنا، قدرت امتيازدهي 0.001 مجموع امتيازات يك عدد كاملا تقريبي هست و خيلي دقيق نيست، ممنون
    تاريخ ثابت كرد انسان مذهب را ساخت، اما مذهب انسان را نساخت.
    والاترين مذهب بشر، انسانيت است و كامل ترين كتابش، عقل و قدرت انديشيدن. پس آفريدگار را در خود بيابيد!

ApplyAbroad Editor
    turaj1 آواتار ها

تبدیل امتیاز دهی دستی مدیران به امتیاز دهی سیستمی در مورد تشکر از بایت گزارش پست های خلاف

از آنجایی که معمولا امتیاز مدیران سایت بالای 20 یا 40 هزار هست و قدرت امتیاز دهی آنها 20-40 میباشد، در مورد امتیاز به گزارشات پست های خلاف، به نظرم به جای اینکه مدیر چند وقت یک بار 20-40 امتیاز بدهد، از روش زیر استفده شود که:

در صورتی که گزارش کاربر درست باشد و مدیر گزارش را تایید کند، (پستی را حذف یا انتقال دهد) سیستم امتیاز + به کاربر بدهد. و در صورت رد تایید سیستم به کاربر تذکر بدهد.

این روش سه کاربرد دارد:

1) جلو گیری از رشد بیش از حد امتیاز کاربران
    2) تشویق کاربران در جهت همکاری با مدیران
    3) قبلا در بعضی موارد مدیران یادشان میرود از کاربران تشکر کنند.

​توجه1: این امتیاز + میتواند یک از اعداد 3، 4، 5، ... توسط ادمین محترم تعریف شود.
    توجه2: ممکن است پستی توسط چند کاربر گزارش داده شود، که در اینصورت باید به نفر اولی که پست را گزارش داده است + داده شود.
    توجه3: برای تایید گزارش باید سیستم از مدیر سوال بپرسد که آیا گزارش کاربر درست بوده است یا نه.

باسلام
    دوست عزیزم تورج ممنون از پیشنهادات بسیار خوب و مفیدت . جسارتا من میخواستم یک پیشنهاد در راستای پیشنهادات شما در مورد سیستم امتیازدهی گزارش پست های خلاف بدم . شاید حتی بهتر هم باشد به ازای چندین بار تائید پست خلاف یک کاربر توسط مدیران یک جریمه برای کاربر متخلف در نظر گرفته بشه چون اخذ چندین تائید پست خلاف از سوی مدیران نشان دهنده ی اینه که این کاربر خوب توجهی به مقررات فروم ندارد که این جرائم میتونه شامل : کسر امتیاز چشم گیر ، عدم دسترسی به انجمن مثلا برای یک هفته ، ... باشد.

پیشنهاد در مورد نحوی ی انتخاب مدیران فروم:

با عرض خسته نباشید خدمت ادمین محترم (مهرداد عزیز) و همینطور nima_AA (نیما عزیز) عزیز که میدونم زحمت زیادی رو بعد از تغییرات اخیر متحمل شده اند. یک پیشنهادی داشتم در مورد نحوه ی انتخاب مدیران فروم که البته الان نمیدونم آیا روال سیستماتیکی برای آن وجود دارد یا خیر . اما فکر میکنم جهت کمتر کردن زحمت مدیران که بعضا فشارهای زیادی رو متحمل میشوند و گاها شاید مجبور باشن روزانه بالغ بر ۴-۳ ساعت وقت صرف کنند برای رسیدگی به امور تخصیص لقب موقت Moderator Assistance با سطح دسترسی محدود طرح بدی نباشد. با علم به اینکه میدونم در اینجور انجمن ها سیاست بر مبنای عدم داشتن تعدد لقب میباشد ولی فکر میکنم این طرح هم از زحمت مدیران تا حد چشمگیری کم میکند و هم اشخاصی را برای مدیران آینده در راستای کارا نگه داشتن انجمن پرورش میدهد و بعلاوه ی اینکه میانگین حضور مسئولین در بعضی ساعات بالاتر خواهد رفت.

ممنون از توجه شما
    ویرایش توسط immigrant_sh : July 15th, 2012 در ساعت 01:56 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)