صفحه 8 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 123

موضوع: بهبود نمایش و اختصاص امتیازهای کاربری

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : بهبود نمایش و اختصاص امتیازهای کاربری

درود بر یکایک سروران گرامی

عزیزان با توجه به چند کامنت آخری پیشنهادی به ذهنم رسید که در راستای همین نظر دوست خوب من immigrant_sh عزیز هست از نظر بنده هم این موردی که ایشون فرمودن جای مانور زیادی دارد اما تنها مانع برای اجراش از نظر بنده حقیر تعیین نمودن حوره وظایفی آنهاست از این نظر که از حداقل دسترسی ها که ویرایش و حذف و رسیدگی به گزارش های کاربران گرفته تا حداکثر دسترسی ها برای مدیران محترم تعریف شده است حالا با این وجود اگر بشه حوزه ی دسترسی ها رو به Moderator Assistance تعیین نمود به نظر بنده هم بسیار پیشنهاد خوب و کارامد ( از این نظر که باعث انگیزه بیشتر می شود ) خواهد بود !!!

اما در رابطه با پیشنهادی که از نظر های دوستان به نظرم رسید اینکه همانطور که می دونین تخصیص القاب ها با توجه به این لینک با استفاده ارسال ها ، امتیاز ها و اجرایی ها ارائه می شه ، بسیاری از دوستان هستن که به عنوان نمونه مدیران محترم که از نظر ارسالی به لقب Applyabroad Hero رسیدن اما به دلیل لقب اجراییشون نوشته نمی شود و یا بسیاری از دوستان با توجه به ارسال هاشون به Applyabroad Hero رسیدن و در کنارش به علت مشارکت زیاد در ویکی Applyabroad Editor هم هستن اما تنها یک مورد رو دارند . از این رو :

1 . سیستم امتیاز دهی متاسفانه الان در صورت امتیاز گرفتن تاثیر چندانی در افزایش امتیاز نداره که این باعث کمی انگیزه می شه منظورم اون تغییر تاثیر امتیاز ها از امتیاز دهنده ها به تعداد امتیازدهنده هاست چون بسیاری از ارسال ها منحصر به یک نفر و یا محدود هست اما چه بسا زحمت زیادی واسه ارسال اون پست کشیده شده است از این رو بیایم سیستم امتیاز دهی رو نحوه تاثیرش رو تنها به حالت سابق برگردونیم اما با اجرای چندین مورد :

الف ) مثلا برای کاربران تا سقف 25000 امتیاز پر شدن این مستطیل های سبز رو داشته باشیم . برای کاربران بالاتر از 25000 تا 35000 امتیاز پرشدن مستطیل ها با رنگ دیگه ای ( شکل دیگه ای مثلا بر اساس همین رنگ مدیران که به ترتیب : سبز » بنفش » آبی » نارنجی » قرمز که یه تناسب خوبی هم میشه و یا همون مستطیل با رنگ های مذکور ) لحاظ کنیم برای این بازه امتیاز مثلا رنگ بنفش ، برای کاربران بالاتر از 35000 تا 45000 امتیاز رنگ آبی ، کاربران بالاتر از 45000 تا 50000 نارنجی و برای کاربران بالاتر از 50000 قرمز لحاظ کنیم . دوباره اگر نیاز به تغییرات شدیم مفدارو تعداد رو کم و زباد کنیم کاری که الان انجام شده و بسیار هم کارامد تر از بقیه راه ها بوده است .

این از مسئله امتیاز ها که دیگه مونده که تا چه حد برای این فروم امکانپذیر باشه که نیازمند نظر مهرداد عزیز خواهیم موند . می مونه وجه تمایز کاربران مفید تر با نامفید تر که این هم اگر پیشنهاد بالایی عملی بشه تا حدودی می تونه پوشش بده از نظر امتیازها اما راه حل دیگش موردیست که در پاراگراف اول گفتم اینکه بیایم در همین باکس کناری هر ارسال ( Postbit ) که حاوی عکس و نام کاربری و لقب و غیره قرار دارند القاب دیگه ای که دوستان با افزایش ارسال هاشون با گزارش هاشون با ادیت کردن ویکی و ... بدست میارن رو بنویسیم اینجوری تا حدودی این مسئله البته نه بطور کامل که چطور بشه کاربران موثر تر رو متمایز کرد حل کرد .

بی نهایت سپاسگزارم

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

ApplyAbroad Hero immigrant_sh آواتار ها

ضمن تشکر از دوست عزیزم FanTasTic عزیز که به موارد بسیار قابل توجهی اشاره کردند باید عرض کنم همانطور که بنده هم در اولین پست این تاپیک اشاره کردم و پیرو فرمایش FanTasTic عزیز در پست فوق - بند الف فکر میکنم این تغییر رنگ ها به تناسب میزان امتیاز کاربران ایده ی بسیار خوبی باشه و ایجاد انگیزه نیز مینماید چرا که همانطور که در پست ۶۵ نیز اشاره شده نمایان ساختن امتیاز شاید به حاشیه کشانده شود.
    باتشکر
    امیر راد

با سلام

یک سوالی داشتم ادمین محترم. الان دیگه هیچ سیستم امتیازدهی به گزارشات پست های خلاف وجود نداره؟ ممنونم

ApplyAbroad Senior Veteran

درود

در ادامه صحبت ها در پست های #70 - #71 - #72 من تصویری هم از افزودن این بخش ها پیوست کردم و حتی عناوین کاربردی بیشتر ...

بی نهایت سپاسگزارم

محمدرضا
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    • نوع فایل: png 1.png (43.0 کیلوبایت, 34 views)
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

نقل قول نوشته اصلی توسط FanTasTic نمایش پست ها
    درود

در ادامه صحبت ها در پست های #70 - #71 - #72 من تصویری هم از افزودن این بخش ها پیوست کردم و حتی عناوین کاربردی بیشتر ...

بی نهایت سپاسگزارم

محمدرضا
    سلام و ممنون از پستتون

راستی از تغییر رنگ ها و حتی دستیار برای مدیران هیچ نظری دریافت نکردیم از سوی مدیران ارشد و ادمین محترم . شما در جریان امور هستید؟ ممنون

سلام
    نميدونم اينجا مكان درست براي پرسيدن سؤالم هست يا نه، اميدوارم كه باشه،
    من تا چند هفته پيش يه مقاديري ستاره و از اين مستطيل سبزا داشتم كه الان چند روزه متوجه شدم نابود شدند:دي
    ميخواستم ببينم من خلافي كردم كه اينجوري شده يا به خاطر تغييراته سايته؟ آخه تو اين چند روز هرچي نگاه ميكنم كسي اين اتفاق نيافتاده براش...

Senior Member nima_AA آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aragornna نمایش پست ها
    سلام
    نميدونم اينجا مكان درست براي پرسيدن سؤالم هست يا نه، اميدوارم كه باشه،
    من تا چند هفته پيش يه مقاديري ستاره و از اين مستطيل سبزا داشتم كه الان چند روزه متوجه شدم نابود شدند:دي
    ميخواستم ببينم من خلافي كردم كه اينجوري شده يا به خاطر تغييراته سايته؟ آخه تو اين چند روز هرچي نگاه ميكنم كسي اين اتفاق نيافتاده براش...
    دوست عزیز این تغییرات برای همه کاربران اعمال شده و بخاطر تغییرات جدید سایت و سیستم امتیاز دهی می باشد
    طبق روش جدید پنج مربع اول هر یک 1000 امتیاز نیاز دارد و شش مربع بعدی هر یک 2000 امتیاز نیاز دارد.
    در ضمن ستاره تغییری پیدا نکرده چون بر اساس تعداد پست است نه امتیاز

برای کسانی که امتیازشان خیلی بالا بوده این تغییر تو ظاهر و تعداد مربع ها زیاد مشخص نیست ولی برای بقیه در تعداد مربع کاملا اختلاف واضح هستش
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

سلام
    من سعی میکنم جواب همه رو به طور خلاصه در همین پست بدم.

- در مورد نحوه محاسبه قدرت امتیاز دهی، این یک فرمولی بر اساس تعداد امتیاز(1000:1)، تعداد پست (1000:1)، تعداد روزهای عضویت (365:1) هست. متاسفانه نرمافزار فروم در این زمینه خیلی محدود هست. من و بیتا خیلی روی این موضوع استفاده از امتیازها و ... برای کمک به مدیران و بهبود فروم فکر کردیم و طرح ریختیم. ولی متاسفانه همه اونها نیازمند تغییرات خیلی عمده در نرم افزار فروم داشت که خوب نهایتا به این نتیجه رسیدیم وقتمون رو بهتره روی مسائل با اولویت بالاتر فروم صرف کنیم. من مدت زیادی هست که دارم روی یکی از این طرحها کار میکنم، ولی خوب اینجور کارهای زمانبر هست.

- در مورد moderator assistance، دوتا مشکل هست: اول همونطوری که محمد رضا هم گفت، تعریف کارهای اعضای این گروه مشخص نیست. دوم اینکه متاسفانه تعریف دسترسی محدودتر از مدیر در سیستم وجود نداره، کاربر یا قابلیت مدیریت داره یا نداره. البته، مدیران معمولا به طور غیر رسمی از بعضی کاربراین انجمن زیر نظر خودشون خیلی کمک میگیرن و بعد اونها رو به عنوان مدیر جایگزین، و یا کاندید مناسب برای قسمت دیگه معرفی میکنند. اگر کسی تمایل به فعالیت در این زمینه داره، میتونه در انجمنی که خودش بیشتر اطلاعات داره، یا به نظرش اون انجمن بیشتر نیاز به کمک داره، با مدیر مربوطه صحبت کنه و کمکش کنه. بعد از یک مدت مدیر میتونه این کاربر رو کاندید کنه.

- در مورد تغییر نمایش امتیازها، کد فعلی فروم فقط 2 تا تصویر رو میتونه نشون بده. اگرچه نمایش رنگهای مختلف برای مربعها پیشهاد خوبی هست، ولی نیاز به تغییرات زیادی داره. vBulletin طوری طراحی شده که برای خیلی از کارها، قابلیتهای تنظیمات زیادی داره. ولی در مواردی که پیش بینی نشده، لازم هست که هم در کد نرم افزار، و هم در اطلاعات توی دیتابیس دستکاری کرد تا انجام بشه. شاید این پروژه رو بعد از انجام پروژه های فعلیم برای سایت انجام دادم. اگر هم کسی از چم و خم VB اطلاع داره و میتونه لیست کنه چه تغییراتی لازم هست، شاید سریعتر بتونم انجامش بدم.

امیدوارم جواب همه رو داده باشم. اگه چیزی جا افتاده بگین.

در ضمن، پیشنهادهایی که مربوط امتیازات نیست رو لطفا در جای خودشون مطرح کنید.

ممنون.
    لطفا قوانین فروم رو بخونید و با رعایت اونها در بهبود کیفیت فروم سهیم باشید.

مدتیه وقتی وارد اکانتم میشم در قسمت "جهت اطلاع شما " یه عدد نشون داده میشه که وقتی روش کلیک میکنم Reputation comment را نشون میده و یادمه قبلا وقتی روی این کلیک میکردم میرفت به صفحه تنظیمات و امتیاز دریافتی را نشون میداد ولی الان چنین اتفاقی که نمیفته هیچ، امتیازات کسب شده را کلا در صفحه تنظیماتم نمیبینم و فقط امتیازاتی که دادم را نشون میده. مشکل چیه؟؟

با سلام به همه دوستان.
    بنده تازه بعد از 122 پست به فکرم رسید که این ستاره ها و مربع ها چیه و چه طوری عوض می شوند، که به این جا رسیدم. صفحات را خواندم ولی آخرش هم نفهمیدم که این ستاره ها و مربع ها، چه طوری رنگشان عوض می شود.
    ضمناً من تا قبل از خواندن این قسمت فکر می کردم هر کی امتیاز بالاتری دارد، ستاره های بیشتری دارد. کلاً به نظر من این ستاره بیشتر به امتیاز می خورد تا مربع های رنگی. فکر می کنم برای هر تازه واردی هم همین را تداعی می کند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)