صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 46

موضوع: پس گرفتن فاند توسط استاد!!!!

پیش فرض پاسخ : پس گرفتن فاند توسط استاد!!!!

مثل اینکه قضیه بحران اقتصادی آمریکا داره وحشتناک رو دانشگاه ها اثر میذاره.
    درود بر کورش بزرگ، بنیانگذار امپراطوری پارس

ApplyAbroad Champion

شما نمی تونید به graduate coordinator ایمیل بزنید که شما رو به استاد دیگه ای بدهند ؟؟

Junior Member

استاد شما ایرانیه؟ شاید استادتون خیلی safe side باشه این بحران خیلی وقت نیست پیش اومده و احتمالش کم نیست تا چند وقت دیگه از بین بره. چطور استادتون میگه "zero confidence"! شاگرداش رو اگه میتونی پیدا کن ازشون بپرس واقعا استاده فاند اونا رو هم جا زده؟
    It&#39;s just a thought, only a thought<br />If my life is for rent

راستش اوضاع اقتصادی واقعا" این جا خوب نیست. این رو کاملا" میشه حس کرد. اما تا جایی که من اطلاع دارم تبعات اون دامن سایر کشورها از جمله ایران را گرفته یا در آینده نزدیک خواهد گرفت.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

سلام

بسیار متأسفم که که این خبر را خوندم. می دونم که هر کسی چقدر زحمت می کشه و پول خرج می کنه تا به اینجایی که شما هستید برسه. به نظر من استاد شما صادقانه با شما صحبت کرده. پس از چندین سال تجربه در مسائل مالی به شما توصیه می کنم که حرف استادتون را گوش کنید. به یاد داشته باشید که "هیچ وقت مسائل مالی را شوخی نگیرید". اصلا هم پیشنهاد نمی کنم که با دانشجوهای استاد مربوطه تماس بگیرید، این یک نوع دور زدن هست. به فرض اینکه بدبین باشیم و بگوییم که شما را دست به سر کرده، بعید می دونم که نظرش را تغییر بده. پس کوپن خودتونو حفظ کنید، شاید اوضاع در آینده نزدیک بهتر بشه و ...

Junior Member

متأسفم. درک همچین اوضاعی واقعاً سخته. نکته عجیب اینجاست که من امسال یه همچین موردی درباره یه دانشجوی الکترونیک دقیقاً برای همین UCLA شنیدم! میشه بگید که برای کدوم Department اپلای کرده بودید؟

Senior Member

من موردی دیدم که استاد (ایرانی) به یکی قول 100 درصد داده بود و حتی گفته بود کلی زودتر از ددلاین مدارکتو بفرست تا I20 رو زودتر برات بفرستیم و زودتر بری تو پروسه ویزا. بعد مدتی یهو گفته grant قطع شده و تضمین مالی نمی دم. نهایتا معلوم شد که در این فاصله دانشجوی بهتری گیرش اومده بوده! البته اون دانشجو هم نهایتا این استادو دودر کرد. به هر حال وقتی I20 صادر بشه قضیه فرق می کنه و خیلی عجیبه.
    شما الان با این I20 میتونید برید ویزا بگیرید؟ رشته تون چیه؟

تا pink floyed نیومده تا پست های من رو پاک کنه مطلبم رو بگم.
    خیلی ببخشید.من به این رمال ها و غیره هیچ اعتقادی ندارم. امیدوارم نخندید.اما گفته شده در سال 2009 آمریکا به ایالت هاش فرو می پاشه. البته این رو من 2003 شنیده بودم. ولی الان با دیدن این ها یادم افتاده. باید صبر کرد و دید چی پیش میاد. در صورت بدتر شدن اوضاع، همه ضربه خواهیم خورد.
    دوست عزیز شما هم فرصت رو برای کانادا و اروپا از دست نده که خربزه(ایران) آبه.

نقل قول نوشته اصلی توسط mhs
    خیلی ببخشید.من به این رمال ها و غیره هیچ اعتقادی ندارم. امیدوارم نخندید.اما گفته شده در سال 2009 آمریکا به ایالت هاش فرو می پاشه. البته این رو من 2003 شنیده بودم. ولی الان با دیدن این ها یادم افتاده. باید صبر کرد و دید چی پیش میاد. در صورت بدتر شدن اوضاع، همه ضربه خواهیم خورد.
    آمریکا اگه به ایالت ها ش هم تقسیم شه باز مشکلی نیست چون یادم میاد توی خبری چند سال پیش می خوندم که مثلا کالیفرنیا خودش هفتمین اقتصاد جهانه. من خودم دوست ندارم باورم کنم که آمریکا فروبپاشه چون بعدش باید لابد بقیه ی مزخرفاتی هم که می گن باور کنیم دیگه نه؟
    HOPE, GIVES YOU WINGS

ahmadiamir
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط mhs
    آمریکا اگه یه بلایی سرش بیاد اول همه کشورهای اطرافش هستن که نابود میشن. اول همه هم کانادا که اقتصادش شدیدا به آمریکا وابسته هست. وقتی اروپا با کوچکترین مشکل آمریکا دچار بحران میشه دیگه کانادا که جای خود رو داره
    این فروپاشی آمریکا هم از همون حرفهایی هست که بیشتر جنبه طنز داره و بعضا این روزها از تو تلوزیون ایران و توسط بعضی افراد هم شنیده میشه
    راستی شما به خاطر همین چیزا بود که رفتی کانادا؟ ;D

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)