صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 46

موضوع: پس گرفتن فاند توسط استاد!!!!

پیش فرض پاسخ : پس گرفتن فاند توسط استاد!!!!

من پزیرش PhD با فاند دارم.تابستون بهم ویزا ندادن من دیفر کردم. الان 4 ماهه اومدم سوئد که انجا برم سفارت. بهم ویزا دادن ولی 2ماه و1هفته طول کشید کلیر بشم. الان که ویزام دستمه با دانشگاه تماس گرفتم که 2 روز دیر میام میگن نیا ما فاندت رو خرج کردیم !!! حالا منو تصور کنین I-20 با فاند و ویزا دارم ولی میگن نیا !!! این قانونی ه ؟؟؟ حتی زودتر نگفتن که من ویزام رو پیک اپ نکنم !!!دیروز استاده میگه تو 3ماه وقت داری بیای امریکا من تو اپریل 1 پولی جور میکنم تو اون موقع بیا نامه و I-20 جدید و هر چی لازم باشه میدیم. ولی من با توجه به چیزی که پیش اوردن برام نمیتونم به این حرف اعتماد کنم. شما جای من بودین .که خدا نکنه باشین. چی کار میکنین؟

Senior Member

الان اوضاع اقتصادی یک کمی خراب هست. کسانی که اینجا هستن هم ممکنه فاندشون قطع بشه چه برسه به کسانی که هنوز نیومدن. به نظر من که به حرف استادت اعتماد کن یعنی راه دیگه ای هم مگه هست؟ اون دفعه هم که قطع شد به خاطر این بود که شما به موقع نرسیدین و نمی تونید توقع داشته باشید که پروژه رو بخوابونن و بشینن منتظر شما. البته که خیلی جاها این کارو می کنن. ولی همیشه دیر اومدن ریسک از دست دادن فاند هم داره.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

Do Parallel jobs at the same time; no need to make tremendous decisions, only keep on your usual but at the mean time have the professors suggestion among your possible, even if a slight
    , It s not worth thinking about missed opportunities, and dont worry these are typical of USA

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

متاسفانه دو تا از دوستان بنده هم که ترم 3 مستر بودند فاندشون به نصف کاهش دادن و دانشگاه(دپارتمان) هم اعلام کرده که دانشجو جدید نمی گیره.
    What Goes Around...Comes Around

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrang.82
    متاسفانه دو تا از دوستان بنده هم که ترم 3 مستر بودند فاندشون به نصف کاهش دادن و دانشگاه(دپارتمان) هم اعلام کرده که دانشجو جدید نمی گیره.
    کدوم دانشگاه و چه رشته ای؟

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط sysbiosys
    New Mexico Tech University
    Geotechnical Engineering
    What Goes Around...Comes Around

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sysbiosys نمایش پست ها
    سلام. الان كه ميگن امريكا داره از بحران خارج ميشه هم باز احتمال مك كردن فوند يا ندادنش وجود داره؟ يا وضع الان بهتر شده؟

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

متاسفانه این قضیه ی پس گرفتن فاند بسیار جدیه... مخصوصاً در مورد دانشگاههای دولتی و خصوصاً رشته هایی که استاد grant نداره و از بودجه تحقیقاتی دانشگاه برای تحقیقات و البته گرفتن دانشجو استفاده میکنه، با توجه به اینکه بودجه اکثر دانشگاههای دولتی به شدت کاهش یافته بسیاری از این دانشگاهها به دانشجوهای دکتراشون اعلام کردن که تا اطلاع ثانوی قادر به پرداخت کمک هزینه نیستن و حتی دانشجوها باید tuition fee رو هم پرداخت کنن.
    Winners are simply willing to do what losers won't

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

این که خیلی نامردیه . مثل این میمونه برای خونه اجاره کنی و تو قولنامه نوشته باشه ماهی 400 دلار بعد صاحب خونه سر 6 ماه بیاد بگه باید 800 دلار بدی . این فاند دادن مگه قرارداد نیست که تا یک زمان مشخص فاند بدن ؟ نکنه مثل گواهی اشتغال به تحصیل ترمی فقط اعتبار داره ؟
    شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط iBT نمایش پست ها
    این که خیلی نامردیه . مثل این میمونه برای خونه اجاره کنی و تو قولنامه نوشته باشه ماهی 400 دلار بعد صاحب خونه سر 6 ماه بیاد بگه باید 800 دلار بدی . این فاند دادن مگه قرارداد نیست که تا یک زمان مشخص فاند بدن ؟ نکنه مثل گواهی اشتغال به تحصیل ترمی فقط اعتبار داره ؟
    معمولا فاندی که از استاد می‌گیرید (RA) و همچنین TA که از دانشکده می‌گیرید به صورتی ترمی هست. RA حتی به صورت ماهیانه می‌تونه باشه و استاد هر وقت که بخواهد می‌تونه قطعش کنه. این مساله به دلایل زیاد از جمله پول نداشتن استاد یا راضی نبودن استاد از کار شما ممکنه اتفاق بیافته. فاندی که معمولا برای زمان طولانی‌تری تضمین می‌شه fellowship هست که ممکنه برای چند سال به صورت تضمین شده اعطا بشه یا مثلا به شرط داشتن معدل خوب تضمین بشه. در نتیجه اگر بتونید fellowship برای مدت چند سال بگیرید، خیال‌تون از طرف وضعیت مالی می‌تونه راحت باشه.

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)