صفحه 9 از 9 نخستنخست 123456789
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 84 , از مجموع 84

موضوع: پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در استراليا

پیش فرض پاسخ : پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در استراليا

نقل قول نوشته اصلی توسط arman65 نمایش پست ها
    شما باید امتحان GAMSAT بدید و معدل لیسانس بالایی هم داشته باشید تا بتونید پذیرش بگیرید . پروسه طولانی و بسیار رقابتی هست
    خیر به PR وام تعلق نمیگیرد ولی شهریه معادل دانشجوهای محلی رو میپردازید که حدود 11 هزار دلار در سال هست.
    خیلی ممنونم از پاسختون، فقط اینو متوجه نشدم معدل لیسانس عمرانم باید بالا باشه؟ آخه عمران ربطی به پزشکی نداره که، شما خودتون تو استرالیا پزشکی میخونید؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Liana_Rayegani نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از پاسختون، فقط اینو متوجه نشدم معدل لیسانس عمرانم باید بالا باشه؟ آخه عمران ربطی به پزشکی نداره که، شما خودتون تو استرالیا پزشکی میخونید؟
    پزشکی در 90% دانشگاههای استرالیا به صورت تحصیلات تکمیلی هست. یعنی شما یک لیسانس که حداقل 3 سال باشه میگیرید و بعد امتحان میدید و مصاحبه و ... اگر اوکی شد وارد med school میشید که 4 سال هست. بعد از اون هم دوره انترنی و ...
    یک سری دانشگاهها هم هستند که از لیسانس دانشجو میگیرند با دوره 6 ساله. ولی من فقط 3-4 دانشگاه رو دیدم که اینطور هست و اونها هم دارند به سمت post graduate med school میرند.
    لیسانس هر چیزی میتونه باشه خیلیها با لیسانس هنر و مهندسی و ... وارد شدند. ولی میگند مدرک خارجی باید مورد تائید باشه. نمیدونم این رو چطوری بررسی میکنند که مدرک مورد تائید هست یا نه. من مدرک مهندسی از دانشگاه تهران داشتم که قبول کردند.
    این سایت برای اپلای دانشجوهای محلی هست. این فایل هم راهنمای اقدام برای دانشجوی محلی هست. دانشجوهای اینترنشنال باید برای هر دانشگاه جداگانه اقدام کنند.

سلام دوستان وقتتون بخیر، کسی از دوستتان هست که پزشک باشه، مهاجرت کرده باشه استرالیا و لطف کنه در مورد شرایط کار و زندگی و تایید مدارک و سختی آزمون ها توضیحاتی رو بده؟

سلام در مورد GAMSAT میشه اطلاعات بدین. من ارشد معماری از ایران دارم. و PR. برای آمادگی آزمون هم محبت کنین راهنمایی بفرمایین ممنون میشم

صفحه 9 از 9 نخستنخست 123456789

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)