صفحه 6 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 84

موضوع: پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در استراليا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در استراليا

سلام من دانشجوی سال 5 پزشکی هستم
    میخواستم بدونم اگه تو امتحان آیلتس و amc ها نمره خوبی بیاری دیگه نیازی نیس که رزومه قوی داشته باشی؟
    منظورم مقاله و کارهای تحقیقاتی هستش؟

Junior Member

سلام ببخشید من واسه خواهرم یه سوال داشتم ایشون الان بیست و یک سالشونه و پزشکی شهید بهشتی قبول شدن چون میگن سنشون زیاده میخوان بیان استرالیا پزشکی بخونن از لحاظ مالی هم تامینیم میشه و اینکه آیا سن ایشون برای پزشکی خوبه یا داروسازی
    لطف میکنین اگه پاسخ بدین

سلام
    میخوام بدونم با توجه به اینکه جدیدا" اداره مهاجرت و دانشگاههای استرالیا معادل سازی تافل را برای آیلتس انجام میدن، آیا برای تاییدیه رشته پزشکی عمومی هم میشه به جای 7 آیلتس نمرات معادل تافل را ارایه کرد یا نه؟ من برای مهاجرت نمیخوام چون کارای مهاجرتم توسط شوهرم انجام شده و فقط برای اینکه بتونم با مدرکم کار کنم این سوالو میپرسم.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط shadabnasr نمایش پست ها
    سلام
    میخوام بدونم با توجه به اینکه جدیدا" اداره مهاجرت و دانشگاههای استرالیا معادل سازی تافل را برای آیلتس انجام میدن، آیا برای تاییدیه رشته پزشکی عمومی هم میشه به جای 7 آیلتس نمرات معادل تافل را ارایه کرد یا نه؟ من برای مهاجرت نمیخوام چون کارای مهاجرتم توسط شوهرم انجام شده و فقط برای اینکه بتونم با مدرکم کار کنم این سوالو میپرسم.
    ممنون
    فعلا فقط آیلتس یا oet

Junior Member

سلام....من دانشجوی ترم 7 پزشکی هستم...من شنیدم که استرالیا مدرک معادل برای پزشکی انجام می ده و مثل آمریکا و کانادا نیست که حتی دوران علوم پایه قبول ندارند..این حرف درسته؟؟ من میتونم از الان اقدام کنم قبل گرفتن مدرکم برم؟

Junior Member

سلام میخواستم بدونم بعد گذروندن مراحل اولیه و کار کردن به عنوان جی پی و ریجستر شدن امکان وارد شدن به دوره تخصص هست یا نه؟ اکثرا میگن بسیار سخته و تعداد محدودی میگیرن که اکثرا از فارغ التحصيل های خودشونه.و اینکه دوره های تخصص خیلی طولانی و سخته.ممنون میشم راهنماییم کنید که این مسئله شامل همه تخصص ها میشه.یعنی امکان اینکه بتونم داخلی یا نورولوژی بخونم وجود داره یا نه؟

با سلام خدمت دوستان خوبم اين فروم خيلي وقته كسي مطالب نمي نويسه يعني استراليا شرايطش فرق كرده يا همون راه قبلي هست؟ كسي هست ك به تازگي وارد سيستم استراليا شده باشه؟ ارزش داره برا استراليا وقت گذاشت؟ اخه من شنيدنم نياز استراليا به پزشك مثل قبل نيست و كمتر شده دوستاي باتجربه نظر بدن ممنون ميشم

Junior Member

سلام.
    من ترم 10 پزشکی ام.دانشگاه شهید بهشتی با معدل 16.90 تا الان، زبانم خوبه درحدی که مدرک زبان رو بگیرم و در حال حاضراولین مقالمو دارم چاپ میکنم.درمورد آزمون MCQ هم اطلاعات دارم،اما میخواستم ببینم چقدر شانس برای تحصیل رایگان تخصص تو استرالیا و match کردن دارم؟ بعد آزمون های MCQ وClinical باید چه مدتی اونجا زمان بذارم برا match کردن؟
    چه تخصص هایی برای دانشجوهای IMG امکان پذیر هست؟
    مرسی

Junior Member

سلام
    دوستان من لیسانس علوم ازمایشگاهی دارم
    ایا برای رفتن به پزشکی استرالیا بازم لازمه اون دوره سه ساله قبل از ازمون GAMSAT رو شرکت کنم؟
    یا مستقیم میتونم ازمون بدم؟

بله میتونین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)