نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: تاثیر تماس با دانشجویان یک استاد در پروسه پذیرش

Junior Member

پیش فرض تاثیر تماس با دانشجویان یک استاد در پروسه پذیرش

علاوه بر تماس با استادان،تماس و ارتباط با دانشجویان اون اساتید میتونه مفید باشه؟یا کلا در پروسه پذیرش و گرفتن فاند ،پیشنهاد میکنید با اونها در تماس باشیم؟ و چه کمک هایی میشه از این راه بدست آورد؟

Senior Member

پیش فرض پاسخ : تماس با دانشجویان حاضر در امریکا در پروسه پذیرش

سلام روزبه جان

به نظر من فقط می تونه به شما کمک کنه اطلاعاتی در مورد اینکه چه کارهایی می تونید انجام بدید تا روند پذیرشتون بهتر پیش بره به دست بیارید.
    من خودم این کار رو انجام دادم و اطلاعاتی گرفتم که مثلا در فلان دپارتمان شانس دارم یا نه از دانشجوها گرفتم.

Junior Member

حالا اگر سوالاتی در مورد اون استاد(مثلا رضایتمندی از اون) ویا دانشکده مذکور و اینکه اصلا پیشنهاد می کنه اونجا apply کنیم.برامون بد نمیشه؟مثلا در صورت طرح این سوالات توسط اون دانشجو با استادش/

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sysbiosys
    سلام روزبه جان

به نظر من فقط می تونه به شما کمک کنه اطلاعاتی در مورد اینکه چه کارهایی می تونید انجام بدید تا روند پذیرشتون بهتر پیش بره به دست بیارید.
    من خودم این کار رو انجام دادم و اطلاعاتی گرفتم که مثلا در فلان دپارتمان شانس دارم یا نه از دانشجوها گرفتم.
    البته ممکنه لزوما اطلاعات درست بهتون ندن. باید طرف رو بشناسید.
    It&#39;s just a thought, only a thought<br />If my life is for rent

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط roosbeh
    حالا اگر سوالاتی در مورد اون استاد(مثلا رضایتمندی از اون) ویا دانشکده مذکور و اینکه اصلا پیشنهاد می کنه اونجا apply کنیم.برامون بد نمیشه؟مثلا در صورت طرح این سوالات توسط اون دانشجو با استادش/
    بستگی داره به اینکه به چه آدمی برخورد کنی. لزوما همه دانشجوهایی یا افرادی که بهشون تماس می گیری قابل اعتماد نیستند. اما من به آدمهای خیلی خوبی بر خورد کردم و کلی اطلاعات مفید گرفتم...

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

من موردی رو میشناسم که استاد به دانشجوش میگه بیا ببین یه همشهریت ایمیل داده و بخون ببین چطور دانشجویی
    اون شخص میخونه و به استاد میگه وضعیتش خوبه یعنی به نوعی Recommend میکنه
    استاد بهش میگه اپلای کن و اون شخص شنیدم تازگی ها کلیر هم شده داره میپره
    میگند recommend کردن ها توسط دانشجویان فعلی گاهی نتایج خوبی داره

Junior Member

در مورد دانشجویان مثلا چینی ،اگر از اونها در مورد میزان رضایتمندی از استادش(استادی که با اون چند تا email داشتیم)و department و خلاصه شرایط اونجا داشته باشی مو در صورت در میان گذاشتن این موضوع توسط دانشجو با استاد .این قضیه را برای فرد apply کننده مثبت می دونید یا منفی/

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

99.8763908---------> +

To Roosbeh

پس با توجه به تاثیر دانشجوئی که قراره همکار ما بشه، ما میتونیم بریم با وی طرح دوستی بریزیم، مثلا ببینیم تو کدوم فوروم دوستیابی عضوه چه کارائی کرده و چه کارائی میخواد بکنه مقالاتش تو چه سطحی اند و توچه زمینه هائی کار کرده، نیاز هم نیست که ایرانی باشه
    every thing is possible, but you must pay for it

پیش فرض پاسخ : تاثیر تماس با دانشجویان یک استاد در پروسه پذیرش

You can use your time to improve your chance of admission through other beteer ways, unless you ar e so familiar with a specific person working with that prof. and you can trust him well. o
    However it doesn't seem to be that bad. It may show you are a sensitive person about the quality of your studies, research and even future. 0
    این همه چون سایه تو چون نور باش&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; گر&nbsp;&nbsp; همه&nbsp; داری&nbsp; ز&nbsp; همه&nbsp; دور&nbsp;&nbsp; باش<br /> دوزخ&nbsp; گوگرد&nbsp; شد&nbsp; این&nbsp; تیره&nbsp;&nbsp; دشت&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; ای خنک آن کس که سبکتر گذشت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)