صفحه 3 از 88 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 873

موضوع: تجربیات افرادی که در Clearance رد شده اند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقدام مجدد برای ویزا بعد از 1 بار رد شدن در clearance

اگر به شما گفتند که این تصمیم وزارت خارجه آمریکا بوده، من اگه جای شما بودم، از همین الان شروع می کردم با وزارت خارجه آمریکا مکاتبه می کردم. اصولا آمریکایی ها آدمهای خیلی helpful هسنتد. به هر ایمیل آدرسی که اونجا پیدا کردید، ایمیل بزنید، همه چیز رو کامل توضیح بدین و بگید که اگه موضوع به اون فرد یا بخش مرتبط نیست، یا ایمیل شما رو به بخش مربوطه فوروارد کنن یا بگن که باید برای چه کسی بنویسید. برای نوشتن اون نامه وقت خوبی بزارید و یک سری مدارک اسکن شده رو هم بفرستید.

من فکر می کنم که آدم نباید زود give up کنه. سعیتونو بکنین و مثبت باشین.

با آرزوی موفقیت و گرفتن نتیجه دلخواه.

Junior Member

پیش فرض reject شدن بعد از clearance

توی سایت سفارت های امریکا نوشته که بعد از اینکه clearance بیاد افسر اونجا دوباره موقع pick-up یه بررسی نهایی روی مدارک می کنه و بعدش ویزا رو صادر می کنه. آیا امکانش هست که به دلیلی (مثلا رفتن به عمره بین interview و pick-up) اون موقع گیر بدن که شما باید دوباره clear بشید؟ کسی تا به حال همچین موردی رو شنیده؟

یا اینکه من دارم زیادی مته به خشخاش می ذارم و بی خودی نگرانم؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : reject شدن بعد از clearance

نمی دونم ارسال Meead رو امروز در مورد سوالات officer ازش خوندی یا نه؟ اگه نخوندی حتماً برو قسمت "مصاحبه سفارت" بخونش.
    بعید می دونم حج رفتن چیز بدی باشه اونا خودشون این مسایل رو می دونن.
    زیاد خودتون رو نگران این چیزها نکنین.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Junior Member

پیش فرض پاسخ : reject شدن بعد از clearance

خوندم اون پست رو ... یه مقدار دل نگرانیم ماله اینکه بعد از مصاحبه می خوام برم. موقع pick-up اصولا اون بررسی نهایی که می کنند چیه؟

پیش فرض تجربیات افرادی که در clearance رد شده اند

سلام

من 29 ژوئن در کنسولگری آمریکا در دبی مصاحبه داشتم و تقریبا 115 روز منتظر کلیرنس بودم که امروز یه ایمیل از دبی داشتم و در کمال ناباوری بهم اطلاع دادن که بهم ویزا نمیدن و من متوجه شدم که یک سال زحمت و عمر من به باد رفته.
    متن ایمیل به قرار زیر بود:

Dear Sir

Please find attached a letter regarding your visa refusal by the US Consulate general in Dubai

Regards
    NIV Unit

و در اون فایل تصویری که فرستاده بودن نوشته شده بود:

Dear Visa applicant

This office regrets to inform you that it is unable to issue a visa to you because you have been found ineligible to receive a visa under the following section of the Immigration and Nationality Act

Section 212(a)(3) A

Sincerely yours
    American Consular Officer

میخواستم ببینم از دوستان کسی تجربه مشابهی داره و آیا من میتونم مجددا از طریق یه سفارتخونه دیگه - مثلا قبرس- برای ویزا اپلای کنم یا اینکه چون در کلیرنس رد شدم، دیگه اسمم رفته توی لیست سیاه؟

با تشکر

پیش فرض پاسخ : تجربیات افرادی که در clearance رد شده اند

در ضمن پس از جستحو در اینترنت، اون section که ذکر کرده بودن رو پیدا کردم که اینجا میذارمش

Sec. 212. 8 U.S.C. 1182

Classes of Aliens Ineligible for Visas or Admission.-Except as otherwise provided in this Act, aliens who are inadmissible under the following paragraphs are ineligible to receive visas and ineligible to be admitted to the United States

Security and related grounds
    A-
    In general.-Any alien who a consular officer or the Attorney General knows, or has reasonable ground to believe, seeks to enter the United States to engage solely, principally, or incidentally in-

i- any activity
    to violate any law of the United States relating to espionage or sabotage or
    to violate or evade any law prohibiting the export from the United States of goods, technology, or sensitive information

ii- any other unlawful activity, or

iii- any activity a purpose of which is the opposition to, or the control or overthrow of, the Government of the United States by force, violence, or other unlawful means, is inadmissible

لطفا نظراتتون رو در این مورد با من در میون بذارید.

از صبح که این ایمیلو گرفتم، خیلی حالم گرفته است و اصلا نمیفهمم چرا ریجکت شدم؟ من نه سابقه کار با سپاه و ... داشتم نه هیچ کدوم از اعضای خانواده ام.
    واقعا نمیدونم باید چی کارکنم. یه دفعه دنیا رو سرم خراب شد.

Dear Pakdelite
    Sorry for hearing this;

I have no experience on this issue but I offer you think about other countries, too. If you work with a good prof. you can be successful elsewhere.
    Do not mistake coincidence for fate

ahmadiamir
    Guest

متاسفم که براتون همچین اتفاقی افتاده
    ولی متاسفانه باید بگم وقتی شما تو کلیرنس رد میشید دیگه هیچ کاری نمیشه کرد
    یعنی الان هر جا برید حتی حاضر نمیشن باهاتون مصاحبه کنن
    من موردی رو یادمه که تو کلیرنس رد شده بود و رفته بود یک سفارت دیگه و اونجا حتی حاضر نشده بودن باهاش مصاحبه کنن و گفته بودن این تصمیمی هست که در مورد شما گرفته شده و از دست ما هیچ کاری بر نمیاد
    تنها کاری که شما میتونید بکنید این هست که به طور جدی شرایطتون رو تغییر بدید.
    مثلا عوض کردن دانشگاه شدیدا توصیه میشه. همینطور تغییر دادن موضوع research
    من احتمال میدم شما در رابطه با research که قرار بود انجام بدید یکم بی دقتی کردید و اطلاعاتی که نباید به سفارت میدادید رو بهشون دادید یا اینکه خودشون این اطلاعات رو از دانشگاه کسب کردن.
    به هر حال دلیل اصلی رد شدن شما این میتونه باشه
    شاید هم در گذشته رو موضوعات خاصی مثل نانو کار کرده باشید و مقاله داشتید و این باعث رد شدن شده
    به هر حال امیدوارم با تغییر شرایط مجدد بتونید ویزاتون رو بگیرید
    تصمیم گرفته شده برای شما مربوط به پرونده فعلی هست و با تغییر شرایط میتونید اونا رو مجاب کنید که بهتون ویزا بدن

موفق باشید

ahmadiamir
    Guest

وقتی این پست شما رو الان دیدم حدسم به یقین تبدیل شد:

http://www.applyabroad.org/forum/ind....html#msg80254

Junior Member

منم واقعا متاسفم

یکی از دوستان که از MIT پذیرش داشت تو یه زمینه کاملا معمولی تو رشته ما، همین مشکل خیلی نادر براش پیش اومد و تو کلیرنس رد شد. برای اون دلیلش رو Technology Transfer گفته بودن.
    متاسفانه همونجور که ahmadiamir گفت ظاهرا کاری نمیشه کرد. به این دوستم توصیه کرده بودن دوباره برای ویزا اقدام نکنه مگر این که از یه دانشگاه دیگه و در یه زمینه تحقیقاتی دیگه پذیرش داشته باشه.
    دوست من نهایتا رفت EPFL.
    شما از دانشگاه دیگه ای تو کشورای دیگه پذیرش نداری؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)