صفحه 4 از 16 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 152

موضوع: مشکلات و ایرادهای مشاهده شده پس از ارتقا نرم افزار فروم به نسخه ۴.۲.۰

پیش فرض پاسخ : مشکلات و ایرادهای مشاهده شده پس از ارتقا نرم افزار فروم به نسخه ۴.۲.۰

نقل قول نوشته اصلی توسط kavehmo نمایش پست ها
    من سه تا ای میل داشتم که براتون تو سایت ََApply پیام خصوصی اومده،
    اما تو بخش پیامهام تو سایت، چیزی نیست.
    در طی یک ساعت گذتشه، چهار ای میل دیگر هم دریافت کردم

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مشکلات و ایرادهای مشاهده شده پس از ارتقا نرم افزار فروم به نسخه ۴.۲.۰

منم همین مشکل رو دارم
    میل میاد که پیغام خصوصی اومده منتها تو اپلای ابرود که میام میبینم هیچی نیومده

Senior Member mehran23 آواتار ها

سلام
    چند روزه كه در قسمت جهت اطلاع شما يه امتياز نشون ميده ولي وارنينگش پاك نميشه و همينجور يه پيامو نشون ميده

تو رو خدا یکی جلوی این ایمیلها رو بگیره! من امروز 67 ایمیل از اپلای ابرود داشتم اونم پیامهایی که واسه دوسال پیش بوده!
    ... و چه زود دير ميشود!

Member behrad3d1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Cincinnati

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_badkonaki نمایش پست ها
    منم همین مشکل رو دارم
    میل میاد که پیغام خصوصی اومده منتها تو اپلای ابرود که میام میبینم هیچی نیومده

همونطور که گفتم امروز به نظر میرسه مشکل سایت برطرف شده و همه ایمیل هایی که توی ۲-۳ هفته اخیر نرسیده بودند همه با هم رسیدن. برای همینه که تعداد زیادی ایمیل دریافت کردید. از الان به بعد قاعدتا باید به موقع ایمیل برسه به دستتون

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran23 نمایش پست ها
    سلام
    چند روزه كه در قسمت جهت اطلاع شما يه امتياز نشون ميده ولي وارنينگش پاك نميشه و همينجور يه پيامو نشون ميده
    خب روی اون پیغام کلیک میکنید که بهتون نمایش داده بشه ؟ تا این کار رو نکنید مدام نشون میده !!!
    برای شرکت در پروژه‌ی "شهر من را ببین" این پست را بخونید

مهاجرگرام
    -۹ سال آمریکا زندگی کردیم حالا داریم از تجربیاتمون میگیم -
    مهاجرگرام در اینستاگرام و یوتیوب

همچنان ایمیل پیغام خصوصی میاد، ولی الکی!
    من امروز 3 تا ایمیل داشتم

Junior Member

سلام، من هم گاهی ایمیل پیام خصوصی دارم ولی وقتی روی لینکش میزنم هیچ پیام جدیدی وجود نداره و به دوستان پیام خصوصی می دهم که من پیغام شما را نگرفتم دوباره بفرستید و دوستان هم در جواب می گویند ما اصلاً برای شما پیغام نفرستاده بودیم!!!
    من امروز 9 تا ایمیل داشتم

سلام

بالاخره بعد از کلی تلاش به نظر میاد الان دیگه مشکل ارسال notification حل شده. وقتی تست کردم، تقریبا بلافاصله بعد از ارسال پیغام خصوصی، notification میاد.
    دلیل اینکه تعداد زیادی ایمیل گرفتین اینه که همه ایمیلهای عقب مونده دارن تازه براتون ارسال میشه. لطفا یکی 2 روز صبر کنید تا همه صف ایمیلها خالی بشه و همه چیز به روز بشه.

این مشکل به دلیل ویژگی جدیدی که در نسخه جدید برای سایتهای کم ترافیک گذاشته بود، ولی برای سایت ما مشکل درست کرده بود. دلیل crash کردن سرور در 2 روز پیش هم همین تعداد زیاد ایمیلها در صف ایمیل بود.

از خلل پیش اومده از دوستان عزیز پوزش میخوام!

ممنون.
    لطفا قوانین فروم رو بخونید و با رعایت اونها در بهبود کیفیت فروم سهیم باشید.

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

این مشکلی که دوستان میگفتند موقع نوشتن خطها روی نوشته ها رو میگیره من نداشتم ولی الان دو روزه منهم دچار همین مشکل شدم .
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of IP Law - Beheshti Uni

فکر میکنم نوار سرچ گوگل سایت دچار اشکال شده... هر عبارتی رو سرچ میکنم، فقط تبلیغات های مربوط یه گوگل رو میاره و نتیجه ای دیگه نمیده!
    !What doesn't kill you, makes you stronger

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)