صفحه 6 از 16 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 152

موضوع: مشکلات و ایرادهای مشاهده شده پس از ارتقا نرم افزار فروم به نسخه ۴.۲.۰

پیش فرض پاسخ : مشکلات و ایرادهای مشاهده شده پس از ارتقا نرم افزار فروم به نسخه ۴.۲.۰

درود.
    یکی از بچه ها پیام بازدید کننده واسم گذاشته، وقتی میزنم رو مشاهده ی مکالمات از این اخطار ها میده که میگه ممکن است این موضوع برای شما نباشد و...
    چرا؟!!

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : مشکلات و ایرادهای مشاهده شده پس از ارتقا نرم افزار فروم به نسخه ۴.۲.۰

دوستان برای اپلود کردن فایل مقالات بصورت pdf زمانی که فایل اپلود میشه واسم اخطار >>> از مقدار مجاز تجاوز کرده اید
    رو نشان میده و من نمیتونم مقاله ای رو بر روی فروم قرار بدهم. خواستم مدیران پیگر باشند.
    البته یه 2 روزی هست به مشکل خوردم.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    دوستان برای اپلود کردن فایل مقالات بصورت pdf زمانی که فایل اپلود میشه واسم اخطار >>> از مقدار مجاز تجاوز کرده اید
    رو نشان میده و من نمیتونم مقاله ای رو بر روی فروم قرار بدهم. خواستم مدیران پیگر باشند.
    البته یه 2 روزی هست به مشکل خوردم.
    درود

پویا جان من اطلاع می دم به مدیران ارشد در صورت صلاح دید محدودیت آپلودتون رو بردارن

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

بهتر نیست جای این همه فونت های انگلیسی چند تا فونت فارسی اضافه کنید؟
    اندکی صبر سحر نزدیک است...

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط arash1718 نمایش پست ها
    بهتر نیست جای این همه فونت های انگلیسی چند تا فونت فارسی اضافه کنید؟
    درود

دوست خوب من در راستای حرفهاتون ، احساستون رو نسبت به فرهنگ پارسی می دونیم . اما تمامی فونت های ویرایشگر پیش فرض هست و جزو Base نرم افزار فروم هست . هدف این فروم Typography نیست اما اگر تاثیر خاصی بر تسهیل نوشتن متن داره بفرمایید ؟

با سپاس فراوان

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

نقل قول نوشته اصلی توسط FanTasTic نمایش پست ها
    درود

دوست خوب من در راستای حرفهاتون ، احساستون رو نسبت به فرهنگ پارسی می دونیم . اما تمامی فونت های ویرایشگر پیش فرض هست و جزو Base نرم افزار فروم هست . هدف این فروم Typography نیست اما اگر تاثیر خاصی بر تسهیل نوشتن متن داره بفرمایید ؟

با سپاس فراوان

محمدرضا
    یعنی هیچ ماژولی نیست که فونت فارسی اضافه کنه؟ قطعاً تنوع فونت سایت رو از یک نواختی درمیاره و انگیزه‌ی بیشتری ایجاد میکنه. وگرنه این همه فونت انگلیسی نمی‌ذاشتن تو ورژن انگلیسیش.
    اندکی صبر سحر نزدیک است...

ApplyAbroad Veteran
    alireza2475 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD graduated from SHU

جدیدا من توی امتیاز دادن به مشکل بر خوردم. به 1-2 تا کاربر خاص نمی تونم امتیاز بدهم. بهم پیغام میده که شما باید به یه کاربر دیگه قدری امتیاز بدید تا بتونید به این کاربر خاص امتیاز بدید. در صورتی که شاید از آخرین باری که به این کاربر امتیاز دادم، به 3-4 نفر دیگه امتیاز داده ام.

ویرایش: (خودم هم نفهمیدم چی گفتم. امیدوارم که شما بفهمید)
    - لبخند، کم هزینه ترین هدیه ای است که می توانید به بشریت بدهید. لطفا دریغ نکنید.
    - مرجع پوزیشن های دکترا، عموماً در اروپا : www.findaphd.com
    - راهنمایی برای تهیه CV, Research Statement & Cover Letter
    - شاید برای پرداخت های آنلاین بتوانم به دوستان کمک کنم.

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2475 نمایش پست ها
    جدیدا من توی امتیاز دادن به مشکل بر خوردم. به 1-2 تا کاربر خاص نمی تونم امتیاز بدهم. بهم پیغام میده که شما باید به یه کاربر دیگه قدری امتیاز بدید تا بتونید به این کاربر خاص امتیاز بدید. در صورتی که شاید از آخرین باری که به این کاربر امتیاز دادم، به 3-4 نفر دیگه امتیاز داده ام.

ویرایش: (خودم هم نفهمیدم چی گفتم. امیدوارم که شما بفهمید)
    البته ممکنه اشکال از نرم افزار باشه ولی گاهی که به این مشکل برخورد میکنید صفحه رو یک بار ریفرش کنید. چون تا ریفرش نشه امتیاز ها رو محاسبه نمیکنه.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

نرم افزار فوروم با اخرین ورژن مرورگر اپرا 12 مشکل داره. موقع امتیاز دهی به پست های کابران، صفحه بندی سایت کاملا بهم میخوره. لطف رسیدگی بفرمایید.
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

ApplyAbroad Superstar

خدمت مسئول این بخش . ادمین محترم سایت،
    باید عرض کنم بنده هم اکنون در خارج از کشورم و در بین ساعتهای 7 تا 9 شب به وقت ایران با مرورگر کروم و موزیلا دچار مشکل هستم و سایت هم کند بالا میاد و هم data server error بهم داده میشه.
    لطفاً رسیدگی نمایید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)