صفحه 7 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 152

موضوع: مشکلات و ایرادهای مشاهده شده پس از ارتقا نرم افزار فروم به نسخه ۴.۲.۰

Senior Member

پیش فرض پاسخ : مشکلات و ایرادهای مشاهده شده پس از ارتقا نرم افزار فروم به نسخه ۴.۲.۰

سلام به مدیران گرامی،
    مدتی هست که سرعت سایت خیلیییییییییییی خیلی اومده پایین. یعنی یک جوری رو اعصابه!
    لطفا یک کاری بکنید! من با هیچ سایتی مشکل ندارم فقط با این سایت مشکل پیدا کردم. هر صفحه که میخواد باز شه جون آدم بالا میاد!
    تشکر از توجهتون

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

پیش فرض پاسخ : مشکلات و ایرادهای مشاهده شده پس از ارتقا نرم افزار فروم به نسخه ۴.۲.۰

نقل قول نوشته اصلی توسط choclate نمایش پست ها
    سلام به مدیران گرامی،
    مدتی هست که سرعت سایت خیلیییییییییییی خیلی اومده پایین. یعنی یک جوری رو اعصابه!
    لطفا یک کاری بکنید! من با هیچ سایتی مشکل ندارم فقط با این سایت مشکل پیدا کردم. هر صفحه که میخواد باز شه جون آدم بالا میاد!
    تشکر از توجهتون
    با سلام

در چه ساعاتی از شبانه روز سرعت به نظرتون پایین هست؟ اگر فقط بازه ای از زمان هست میشه کمک کنه تو پیدا کردن مشکل. چون الان من از مالزی خیلی خوب و راحت هم صفحات رو بازدید میکنم و هم با کارهای دیگه مثل رسیدگی به پیغام ها و ... میرسم.

اگر محبت کنید دوباره که این اتفاق افتاد زمان رو از پایین صفحه نگاه کنید ادمین میتونه یک سری به لاگ بزنه و ببینه چه اتفاقی افتاده و آیا مشکل از سرور هست یا از سرویس دهنده های اینترنتی.

بسیار متشکر.
    در مورد نحوه استفاده از فروم اینجا را حتما مطالعه کنید.
    پیش از استفاده از فروم حتما قوانین و مقررات را مطالعه بفرمائید.
    در صورت تمایل به همکاری در مدیریت فروم در این موضوع اعلام آمادگی نمایید.

ApplyAbroad Veteran
    alireza2475 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD graduated from SHU

آقا من هم چند روزه که سر شب به وقت ایران سایت به شدت برام کند میشه. امروز حدود ساعت 6.5-7 PM به وقت ایران اینجوری شده بود. و این در حالی بود که سرعت اینترنتم و دسترسی به بقیه سایت ها معمولی بود.
    - لبخند، کم هزینه ترین هدیه ای است که می توانید به بشریت بدهید. لطفا دریغ نکنید.
    - مرجع پوزیشن های دکترا، عموماً در اروپا : www.findaphd.com
    - راهنمایی برای تهیه CV, Research Statement & Cover Letter
    - شاید برای پرداخت های آنلاین بتوانم به دوستان کمک کنم.

ApplyAbroad Veteran
    alireza2475 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD graduated from SHU

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2475 نمایش پست ها
    آقا من هم چند روزه که سر شب به وقت ایران سایت به شدت برام کند میشه. امروز حدود ساعت 6.5-7 PM به وقت ایران اینجوری شده بود. و این در حالی بود که سرعت اینترنتم و دسترسی به بقیه سایت ها معمولی بود.
    آقا این سرعت سایت در بعضی از ساعات واقعا روی اعصابه. الان (حدود 1.5 تا 2 pm به وقت ایران) به شدت سرعت افت کرده. همین صفحه بیشتر از 40 ثانیه لود کاملش طول کشید. این در حالیه که مثلا صفحه اول یاهو زیر 7-8 ثانیه به صورت کامل لود میشه.
    - لبخند، کم هزینه ترین هدیه ای است که می توانید به بشریت بدهید. لطفا دریغ نکنید.
    - مرجع پوزیشن های دکترا، عموماً در اروپا : www.findaphd.com
    - راهنمایی برای تهیه CV, Research Statement & Cover Letter
    - شاید برای پرداخت های آنلاین بتوانم به دوستان کمک کنم.

سلام دوستان، از اینکه مشکلات سرور رو گزارش میکنید خیلی ممنونم.
    من چند روزی هست که دارم تنظیمات سرور رو بهبود بدم که بهتر کار کنه. چند روز پیش حدود ساعت 7-8 شب به وقت تهران سایت مشکل پیدا کرده بود، ولی اون مشکل رفع شد و چند روز هست که مشکلی نیست.

در مورد مشکل ساعت 6.5-7، خیلی عجیب هست، اون موقع تعداد کاربرها کم هست و نباید مشکلی باشه. من یک تعداد اسکریپت برای مونیتور کردن سایت دارم که مشکلات اینطوری رو گزارش میکنه، ولی به نظر میاد که حداقل از داخل آمریکا مشکلی نیست. من اینها رو دقیقتر میکنم ببینم میتونم دقیقا مشکل رو پیگیری کنم.

من خودم خیلی وقتها که 600-700 نفر همزمان روی سایت هستن چک کردم و سرعت سایت به نظر خوب میاد. البته قسمت پیامهای خصوصی خیلی کند میشه، ولی اون به خاطر این هست که تعداد این پیامها در سیستم به شدت زیاد شده. شاید مجبور بشم که سهمیه فضای هر کاربر برای تعداد پیامهای خصوصی رو کمتر کنم که بیشتر همه مجبور بشن پیامهایی که لازم ندارن رو پاک کنند.

ممنون.
    لطفا قوانین فروم رو بخونید و با رعایت اونها در بهبود کیفیت فروم سهیم باشید.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maziyarsh نمایش پست ها
    با سلام

در چه ساعاتی از شبانه روز سرعت به نظرتون پایین هست؟ اگر فقط بازه ای از زمان هست میشه کمک کنه تو پیدا کردن مشکل. چون الان من از مالزی خیلی خوب و راحت هم صفحات رو بازدید میکنم و هم با کارهای دیگه مثل رسیدگی به پیغام ها و ... میرسم.

اگر محبت کنید دوباره که این اتفاق افتاد زمان رو از پایین صفحه نگاه کنید ادمین میتونه یک سری به لاگ بزنه و ببینه چه اتفاقی افتاده و آیا مشکل از سرور هست یا از سرویس دهنده های اینترنتی.

بسیار متشکر.
    سلام ، تشکر از توجهتون.
    منهم مثل شما ایران نیستم ولی گاهی برام خیلی عجیبه که سرعت چند روز میاد پایین . (اون موقع است که یاد وطن میفتم و سرعت اینترنتش! )
    ولی الان خوشبختانه خوبه . ایندفعه که مشکل رو دیدم حتما ساعتش رو به وقت ایران میگم.

Senior Member

الان دوباره سرعتش لاک پشتی شد!
    ساعت ۱۲ شب به وقت ایران.

Senior Member mdemehri آواتار ها

سلام.
    ببخشید ولی سرعت فروم یه زمان هایی خیلی خیلی پایین میاد...بعضی وقتا هم 4 دقیقه فعال نباشه صفحمون پرت می شیم بیرون :|
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

It loads slowly 8-12 pm EST
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Banned

چرا هرچی امضا رو تغییر میدم تغییر نمیکنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)