صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15

موضوع: پیشنهاد های مرتبط با منوی "جهت اطلاع شما"

پیش فرض پاسخ : پیشنهاد های مرتبط با منوی "جهت اطلاع شما"

من فکر کنم دلیلش رو فهمیدم...
    من چند تا پست گزارش کردم، مدیران واسه اونا بهم امتیاز دادن، جدیدا هم پستی ندادم که دیگران امتیاز بدن بهم، هر امتیازی که مدیری واسه گزارش بهم میداد یکی از این توضیحاته پنل امتیازات من کم میشد، الان دیگه هیچی نمونده از دریافتی و چون مدیران امتیاز دادن این همینجور گیر کرده!
    نمیدونم تونستم منظور رو برسونم یا نه!
    الانم رو 2 گیر کرده!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط hirt-01 نمایش پست ها
    دوستان نمیدونم دیدید یا نه ولی من تو یه فروم دیدم که وقتی با نقل قول به پستت جواب داده میشد، بهت یه پیام " جهت اطلاع شما" میومد و میفهمیدی که یکی پستت رو نقل قول کرده.
    این آپشن به نظرم خیلی خوب هست که قرار بدید، چون پست یه نفر ممکنه بعد از مدت ها بهش جواب داده بشه، اینجوری اگر به پستمون یه نفر جواب بده میتونیم بریم چک کنیم و لازم نیست هر بار بریم تاپیک و مربوطه و ببینیم کسی جوابمون رو داده یا نه.
    اتفاقا الان میخواستم یک چنین تاپیکی درست کنم دیدم که دوست خوبمون قبلا پیشنهادش را دادن. با اینکه حدود 9 ماه از این پیشنهاد خوب میگذره ولی نمیدونم چرا تا به حال عملی نشده. از ادمین خواهش میکنم در صورت امکان این قابلیت را به نرم افزار فروم اضافه کنن.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaafshari نمایش پست ها
    اتفاقا الان میخواستم یک چنین تاپیکی درست کنم دیدم که دوست خوبمون قبلا پیشنهادش را دادن. با اینکه حدود 9 ماه از این پیشنهاد خوب میگذره ولی نمیدونم چرا تا به حال عملی نشده. از ادمین خواهش میکنم در صورت امکان این قابلیت را به نرم افزار فروم اضافه کنن.
    سلام، دو ماه هم از زمان ارسال این پست گذشت ولی باز هم خبری نشد
    به نظر من این قابلیت خیلی مهمه که به این فروم اضافه بشه. لطفا اگه امکان اضافه شدنش به این فروم نیست، در همین جا اطلاع بدین تا خیالمون راحت بشه
    مرسی

Banned

سلام، در حال حاضر در زیر "آخرین امتیاز دریافت شده" فقط 5 نفر آخر که امتیاز دادن نشون داده میشه. اینطوری اگه بعد اینکه 6 نفر امتیاز داده باشن وارد سایت بشیم متوجه نمیشیم نفر اول کی بوده که امتیاز داده و مهمتر از امتیاز متنی هست که نوشته میشه. البته ممکنه بعضی از کاربرا بگن اگه از 5 تا مثلا به 10 تا افزایش پیدا کنه بازم یازدهمی را نمیشه دید ولی خب بازم از 5 تا بهتره
    اگه امکانش هست ادمین عزیز این تعداد را افزایش بدن.
    مرسی
    ویرایش توسط Leopold : July 15th, 2013 در ساعت 09:42 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    Medicine

منم خیلی با این قضیه موافقم، کلا کارم این شده که 10-12 صفحه رو باز بذارم هی رفرش کنم ببینم کی جواب سوالم داده می شه! اگه این امکان به وجود بیاد خیلی کار آدم راحت تر می شه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Leopold نمایش پست ها
    سلام، دو ماه هم از زمان ارسال این پست گذشت ولی باز هم خبری نشد
    به نظر من این قابلیت خیلی مهمه که به این فروم اضافه بشه. لطفا اگه امکان اضافه شدنش به این فروم نیست، در همین جا اطلاع بدین تا خیالمون راحت بشه
    مرسی

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12