صفحه 9 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 154

موضوع: مهندسی عمران در اروپا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهندسی عمران در اروپا

سلام ..
    1.برای مستر عمران آلمان چه رشته هایی داره که فقط به زبان انگلیسی نیاز باشه و آلمانی اصلا نخواد؟
    2. من با آیلتس 6.5 و معدل 14 (دو سال آخر 15.5)از دانشگاه فردوسی مشهد کدوم دانشگاههاش شانس دارم؟
    3.آیا با این اوضاعم میتونم فاند بگیرم یا نه؟؟

Junior Member

سلام به همگی
    من تا زه عضو این سایت شدم و اطلاعاتم در مورد شرایط پذیرش و... صفره
    من کاردانی عمران از دانشگاه غیر انتفاعی و کارشناسی عمران با معدل 13.5 از دانشگاه تبریزم یعنی چون ناپیوسته هستم مدرکم به نام تکنولوزی عمران هست ولی خوب همه واحد های بچه های عمران و پاس کردیم
    خیلی دوس دارم واسه ارشد از یکی از دانشگاههای سوئد یا آلمان پذیرش بگیرم یعنی بزرگترین آرزوی زندگیم ولی با توجه به شرایطم فقط اگه تحصیل رایگان باشه میتونم برم
    من با این شرایطم امیدی واسه پذیرشم هست؟اگه امیدی هست باید چی کار کنم ؟ یعنی از کجا شروع کنم؟چه مدرکهایی داشته باشم؟
    میشه لطفا کمکم کنین؟

Junior Member

سلام دوستان.ممنون میشم که کمک کنید
    من لیسانس صنایع دارم از دانشگاه ازاد تهران با معدل 16.مقاله و 1 سال سابقه کار و re comm خوب.3تا TA هم دارم.برای master میخوام برای المان رشته construction management بفرستمو فقط دانشگاه های berlin & munich دارن به انگلیسی.میخواستم بپرسم که عمران این 2دانشگاه خوبه و در دنیا مطرح هست یا نه؟
    و کلا این رشته خوب هست؟بیشتر دنبال رشته مدیریتی و project management میگردم

Junior Member

من معذرت می خواهم که دیر جواب دادم. مقاله های فارسی من در مجله علمی پژوهشی شریف و در یک کنفرانس داخلی اکسپت شده است. مدتی است که مشغول کار هستم. بعضی از دانشگاه ها در اروپا نیز GRE می خواهند. من تلاشم را برای دانشگاه هایی با رنک متوسط می کنم. انشالا اکی بشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering - Azad University

نقل قول نوشته اصلی توسط khaled2020 نمایش پست ها
    سلام ..
    1.برای مستر عمران آلمان چه رشته هایی داره که فقط به زبان انگلیسی نیاز باشه و آلمانی اصلا نخواد؟
    2. من با آیلتس 6.5 و معدل 14 (دو سال آخر 15.5)از دانشگاه فردوسی مشهد کدوم دانشگاههاش شانس دارم؟
    3.آیا با این اوضاعم میتونم فاند بگیرم یا نه؟؟
    درمورد بحث فاند من هنوز اطلاعات زیادی ندارم ولی برای اینکه ببینید چه کورس هایی رو اپلای کنید که به زبان انگلیسی باشه می تونید از موتور جستجوی لینک زیر استفاده کنید ( حتما روی قسمت show advanced research option ) کلیک کنید . وقتی رشته ایی با این شرایط رو پیدا کردید اونوقت می تونید تک تک اونا رو بررسی کنید و ببینید که چه نمره ای برای زبان انگلیسی لازم دارن .
    http://www.daad.de/deutschland/studi...l-programs/en/
    ... غم این خفته چند ، خواب در چشم ترم می شکند

Junior Member

سلام دوستان..من لیسانس عمران از دانشگاه علوم و تحقیقات فارس دارم.معدلم 16.75 هست. امتحان تافل PBT دادم نمرم 610 شده.
    به نظرتون کجاها شانس پذیرش دارم چون هیچ مقاله ای ندارم و گرایش سازه میخوام برم. الان همه deadline ها گذشته و من حتی یه دانشگاهم پیدا نکردم. این وقتو گذاشته بودم رو کنکور ایران خیلی بهتر بود.
    دوستان سایتی هست که قسمت search داشته باشه رشته و زبان و... رو بگی لیست دانشگاه ها رو بیاره مثل http://www.mastersportal.eu

پذیرش دکتری مهندسی زلزله
    با سلام
    من دانشجوی سال آخر کارشناسی ارشد مهندسی عمران - زلزله هستم
    IELTS :6.5
    ISI : 1 TITLE
    GRE: ندارم
    سابقه ی کار : 8 سال غیر مرتبط
    دانشگاه مبدا: آزاد میبد یزد
    دانشگاه مقصد : اولویت : آمریکا - کانادا - اسکاندیناوی ( هرجاش بشه مخصوصاً فنلاند) - اروپای مرکزی ( ترجیحا ً هلند - فرانسه ) - ترکیه ( علاقه ی شخصیم همین جاست )
    چقدر و کجا شانس دارم ؟؟؟؟؟

Junior Member

دوستان ژئوتکنیکی اگر برای پذیرش دکترا یه شرایط خوب گیر اوردین خبر بدین.

Junior Member

دوستان من لیسانس از دانشگاه علوم و تحقیقات فارس دارم با معدل 16.75 و نمره زبان تافل 610. الان نزدیک 1 ماهه تو دانشگاه های اروپایی دارم می گردم رو هم رفته شاید من 7 تا دانشگاه پیدا نکردم که عمرانو به انگلیسی درس بدن. تو المان 3-4 تا که اینقدر سختگیرن که امیدی ندارم. کشور های اسکاندیناوی که اصلا نتونستم پیدا کنم. سوئد و هلند هم که وحشتناک گرونه.
    دوستان اگه راهنماییم کنید که کجا اقدام کنک ممنون میشم.

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sasan_kp نمایش پست ها
    دوستان من لیسانس از دانشگاه علوم و تحقیقات فارس دارم با معدل 16.75 و نمره زبان تافل 610. الان نزدیک 1 ماهه تو دانشگاه های اروپایی دارم می گردم رو هم رفته شاید من 7 تا دانشگاه پیدا نکردم که عمرانو به انگلیسی درس بدن. تو المان 3-4 تا که اینقدر سختگیرن که امیدی ندارم. کشور های اسکاندیناوی که اصلا نتونستم پیدا کنم. سوئد و هلند هم که وحشتناک گرونه.
    دوستان اگه راهنماییم کنید که کجا اقدام کنک ممنون میشم.
    سلام.
    شانست رو برای دوره های اراسموس ماندوس امتحان کن. لینکهای زیر رو یه نگاهی بنداز:
    http://eacea.ec.europa.eu/erasmus_mu...courses_en.php
    http://portal.uw.edu.pl/en/web/salam/
    موفق باشی.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)