صفحه 13 از 16 نخستنخست ... 345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 154

موضوع: مهندسی عمران در اروپا

پیش فرض پاسخ : مهندسی عمران در اروپا

سلام یه سوال مهم
    بچه ها دانشگاهی هست که به صورت مجازی رشته ی عمران رو داشته باشه؟
    اگه اره بگید کجا
    بعد شهریه و مدت زمان تحصیل رو هم بهم بگید منتظرم ها

با سلام
    میخواستم بدونم با لیسانس عمران-عمران معدل 14 و فوق لیسانس عمران-آب معدل 16 از علم و صنعت و داشتن 1 مقاله ISI و ذو مقاله دیگه و تافل 80 و GRE 1200 شانس پذیرش کجاها رو دارم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Leibniz Universität

سلام
    من کارشناسی پیوسته عمران می خونم و برای فوق و دکترا می خوام برم آلمان،می خواستم بدونم که در رشته عمران سازه در آلمان هم با نرم افزار های Etabs و sap و safe و autocad و همین چیزا که تو ایران کار مکنن،کار می کنن؟یا اونجا با نرم افزار های دیگه ای کار می کنن(اگه با نرم افزار های دیگه ای کار می کنن لطفاً بگید چه نرم افزار هایی؟)،اینو به این دلیل می پرسم که خوب اگه همینان رو همینا تمرکز کنم و اگه چیزای دیگن اونارو یاد بگیرم که اونجا بعد از فوق یا در حین تحصیل بتونم راحت کار پیدا کنم و اینکه نرم افزار هایی که نیاز داریم برای کار در آلمان تو خود دوره ی فوق لیسانس بهمون یاد میدن خودشون؟(یعنی جزء واحد های درسی هستش؟)اگه باشه که خوب باز نیاز نیست اینجا زیاد سخت بگیرم دیگه.در ضمن گرایش من هم سازه خواهد بود.
    ممنون

Junior Member

سلام دوست عزیز
    ممکنه درباره این اراسموس توضیح بدید؟ من سایتش رو هم دیدم(لینکی که شما قرار داده بودید) اما چزی سر در نیاوردم! یعنی برای دکترای عمران و گرایش حمل و نقل هم میشه بورس کامل گرفت؟
    و دریافت این فول فاند به رزومه بستگی داره؟ بنظرم درباره حمل و نقل و ترافیک در مقطع دکترا اصلا فاندی نداشت! درست متوجه شدم؟!
    ممنون

Junior Member

با سلام یه سؤال دارم از حضورتون، ممنون میشم راهنماییم کنین:

من دیپلم علوم تجربی بودم (با معدل هجده و نیم) ، وارد دانشگاه سراسری گیلان رشتۀ شیمی محض شدم ، امّا از اونجایی که به شیمی علاقه ای نداشتم، بعد از گذروندن هشتاد واحد درخواست فارغ التحصیلی دادم و با مدرک کاردانی شیمی محض (با معدل 12/02) از دانشگاه گیلان فارغ التحصیل شدم. بعدش توی امتحان کارشناسی ناپیوستۀ عمران دانشگاه آزاد (با توجه به علاقه م) شرکت کردم و عمران آزاد انزلی (با رتبۀ 1) قبول شدم و با معدل 17/03 فارغ التحصیل شدم. شهریور 92 هم در مقطع ارشد عمران در گرایش سازه های هیدرولیکی دانشگاه سراسری زنجان پذیرفته شدم که البته بعد از سه ماه (بدلیل مسائل شخصی و دغدغۀ کار و کسب درآمد که ضمن تحصیل ارشد اونم توی شهر زنجان که از لحاظ پروژه های عمرانی بسیار ضعیفه پرداختن بهش مقدور نبود) از ادامۀ تحصیل ارشد انصراف دادم و مشغول به کار شدم.
    و حالا سؤالم اینه که:
    1- آیا اینکه مدرک دیپلم من تجربی بوده (ریاضی نبوده) و همینطور اینکه مدرک کاردانی من (شیمی) نامرتبط با مدرک کارشناسیم (عمران) هست ، در ادامۀ تحصیل (گرفتن پذیرش و ویزای تحصیلی) در مقطع کارشناسی ارشد یکی از گرایشهای عمران در دانشگاههای خارج از کشور (مثلاً آلمان) خلل و منعیتی ایجاد میکنه؟
    2- آیا اینکه من در کنکور سراسری ارشد عمران پذیرفته شده بودم (ترجمه و ارائۀ کارنامه و مدارکی که دال بر قبولیم باشه) برام امتیازی محسوب میشه؟

از لطف و توجهتون بینهایت سپاسگزارم...ممنون میشم اگه در صورت داشتن اطلاعات موثق در این باره راهنماییم کنین...متشکرم

Junior Member

سلام میخوام بدونم تو رشته دکترای عمران - برنامه ریزی حمل و نقل چه دانشگاههایی تو خاورمیانه و هند و مالزی ارائه میدن ؟؟؟

Junior Member

هزینه تحصیل تو ااین دانشگاه های چقدرههه

سلام دوستان من کارشناسی عمران دانشگاه سراسری شهرستان می خونم ....
    من احتمالا درسم رو 9 ترمه با معدل 15 تموم کنم....راستش میخوام که بعد از قبولی در ارشد و یه کم پول جم کردن درخواست بدم....
    من فک کنم اولای راهم اگه میشه از تجربیات خودتون برام بگین....مثلا ارشد کجا سعی کنم قبول شم....؟چه گرایشی به نظرتون می تونم بورس بگیرم و هزینه اش حد اقل باشه چون اصلا وضع مالیم طوری نیست که خونوادم بتونن کمکم کنن....در کل هزینه هاش چقدری میشه؟
    تو چه زمینه هایی بیشتر خودمو قوی کنم؟
    اصلا امکان داره من با این شرایط مالیم موفق بشم؟یا اصلا بیخیال ادامه تحصیل شمو کار کنم؟
    در ضمن یه عمه فقط تو پرت استرالیا دارم.....
    ممنون میشم جواب بدین؟

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

سلام دوستان
    والا من کارشناسی عمران-عمران دانشگاه آزاد {17.5} و ارشد مهندسی ژئوتکنیک دانشگاه سراسری {18.80} هستم...والا می خواستم در صورت امکان در مورد هلند و یا سایر کشورهای مناسب این رشته توضیحاتی بفرمایید...
    I spring over the spring with the spring in the spring

Junior Member

سلام.
    کسی از دوستان در مورد وضعیت امکان کاریابی رشته عمران در اروپا (بخصوص دانمارک و آلمان) اطلاعاتی داره؟
    آیا کاریابی بدون دونستن زبان این کشورها و فقط با تسلط زبان انگلیسی مقدوره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)