صفحه 14 از 16 نخستنخست ... 45678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 154

موضوع: مهندسی عمران در اروپا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهندسی عمران در اروپا

دوستان کسی میتونه منو کمک کنه؟
    من هنرستان عمران خوندم دیپلم 18/70 دارم. زبانم سطح پیشرفتس ورتبه 7 کشوری آیا شانسی دارم برای پذیرش با فول فاند؟

Junior Member

با سلام
    می خواستم بدونم با شرایط زیر شانس پذیرش دکترا full fund در چه دانشگاه هائی رو دارم؟
    دانشگاه کارشناسی : غیر انتفاعی مشهد
    معدل کارشناسی:14.5
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:مهندسی عمران
    دانشگاه کارشناسی ارشد :شریف
    معدل کارشناسی ارشد :16.8
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :عمران-سازه
    تعداد مقالات :0
    تعداد توصیه نامه:2-سابقه TA در شریف
    سابقه کار:4 سال(2سال بدون بيمه)
    سابقه دریافت بورس :ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب :ندارم
    نمره زبان انگلیسی:در حال امادگی برای ازمون-تخمین تافل 90
    ممنون میشم کمکم کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    France Universite de Strosbourg

عمران توی اروپا ، میارزه ؟؟؟؟ من مشورت کردم میگن فقط امریکا ..... چون فاندهای بهتری هم میدن .... درسته ؟

سلام دوستان ترو خدا جواب بدين.خوندن ارشد سازه تو دانشگاه roseschool بهتره يا پليتكنيك تورين ؟؟با زبان انگليسى درس ميدن؟؟نظرتون ميشه بدين ممنوووووووون فقط تروخدا جواب بدين

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein994 نمایش پست ها
    سلام دوستان ترو خدا جواب بدين.خوندن ارشد سازه تو دانشگاه roseschool بهتره يا پليتكنيك تورين ؟؟با زبان انگليسى درس ميدن؟؟نظرتون ميشه بدين ممنوووووووون فقط تروخدا جواب بدين
    دوست عزیز
    هرکسی به این سوالتون جواب بده بر طبق ذهنیات و شرایط خودش ممکنه جواب بده
    شما شرایط هر کدوم رو جداگانه چک کنید ببینید کدوم به نفعتونه
    رنک دانشگاه ها رو چک کنید
    رنک دپارتمان های عمرانشو چک کنید (رنک دپارتمان ممکنه با رنک دانشگاه خیلی فرق کنه پس حتما چک کنید چون رنک دپارتمان مهمه....میتونید توی سایت topuniversities چک کنید به راحتی)

شرایط خوابگاهی و زندگی و .... همه اینا واسه خودتون مهمه. شرابط شما ممکنه با کسی دیگه خیلی فرق کنه بنابراین خودتون میتونید تصمیم گیرنده باشید

نظر شخصی من (که قاعدتا نباید در تصمیم گیری نهایی شما نقش مهمی رو ایفا کنه):
    من دانشگاه اولی رو نمیشناسم ولی میدونم پلی تکنیک تورین دانشگاه خوبی و این خوب بودن رو میتونید از روی رنکش (فکر میکنم از دانشگاه اولی که گفتین رنک دپارتمانی و دانشگاهیش بهتر باشه. برای اطمینان میتونید چک کنید) و پیشوند پلی تکنیک داشتنش درک کنید. گروه های مهندسی خیلی خوبی داره و استاد تمام های زیادی هم داره که به هرحال برای وزن دادن به یه دانشگاه میتونه یه عامل باشه

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hmdsjd نمایش پست ها
    عمران توی اروپا ، میارزه ؟؟؟؟ من مشورت کردم میگن فقط امریکا ..... چون فاندهای بهتری هم میدن .... درسته ؟

دوست عزیز
    این ارزش داشتن و نداشتن رو فقط شرایط میتونه مشخص کنه که اونم برای هر کسی متفاوته
    جهت اطلاع شما دپارتمان عمران دانشگاه دلف هلند که توی اروپا هم هست رنک دوم جهانی رو داره.
    دانشگاه اول ام ای تی آمریکاست فکر کنم و بعد اون دلف هلند. و بعد اون خیلی دیگه از دانشگاه های مهندسی اروپایی و امریکایی و .... هستن
    فاندی هم که توی اروپا برای پی اچ دی ممکنه بهتون بدن قاعدتا (و نه حتما!) از فاند آمریکا باید بیشتر باشه یا حداقل برابر باشه
    من خودم شخصا (بدون دلیل خاصی شاید) آمریکا رو خیلی دوست دارم. نمیدونمم چرا!! کلا آمریکا، آمریکاست....
    و نمیخوام از اروپا دفاعیی کنم!!
    فقط عرضم اینه که شرایط شماست که تعیین میکنه رفتن یا نرفتن به کشوری ارزشمند هست یا نیست...

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Bahalam نمایش پست ها
    دوستان کسی میتونه منو کمک کنه؟
    من هنرستان عمران خوندم دیپلم 18/70 دارم. زبانم سطح پیشرفتس ورتبه 7 کشوری آیا شانسی دارم برای پذیرش با فول فاند؟

دوست عزیز
    من نظز خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید
    من متوجه نشدم که شما الان دیپلم دارید یا لیسانس..
    به هر حال پیشنهادم اینه مقطع های لیسانس و ارشد عمران رو توی ایران بخونید و برای دکترا برای فول فاند اپلای کنید
    اینو به این دلیل میگن که رفتن برای ارشد یا دکترا میتونه راحت تر باشه و درضمن شما توی اون مقطع از زندگیتون از ثبات بیشتری برخوردار خواهد بود (عرض نکردم 100 درصد عرض کردم بیشتر)
    و ممکنه طی این سال ها خیلی شانس های دیگه ای تو زندگیتون پیدا بشه که کلا مسیر زندگیتونو به راه بهتری براتون ببره
    کلا خوندن مقاطع لیسانس و فوق توی همین ایران ب نیست به نظرم و من باهاش موافقم...

البته نظر شخصیم بود

اینم بگم که هرکسی برای هر چیزی شانس داره (شانس شانسه دیگه!) شما هم مثل خیلی از دوستان دیگه حتما این شانس رو خواهید داشت
    فقط باید سعی کنید و برای پوزیشن هایی که میخوایید اپلای کنید و تا این کار رو نکنید معیاری از شانستون به دست نمیاد...
    پس امید وار باشید (اینو اصلا کلیشه ای عرض نکردم) چون دوستانی رفتن و الان اون ور اب ها هستن و خیلی هم موفق هستن که اگه رزومه هاشونو ببینید شاخ در میارید....ولی خواستن و رفتن...

موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان لطفا يكي به من بگه براي ارشد عمران گرايش مديريت ساخت كدوم دانشگاه و كشور براي من كه فارغ التحصيل دانشگاه ازادم و معدلم ١٤.٥٤ هستش كجاست!؟مننون ميشم اگه جوابمو بديد.آيلتس ٦ دارم

فارغ التحصیل دانشگاه آزاد هستم واحد قزوین ....معدل 16.49 ..علاقه مند به گرایش زلزله....میخواستم ببینم در کدوم کشور اروپایی گرایش زلزله در مقطع ارشد وجود داره ...اگه میشه راهنمایی کنید...

سلام دوستان اوقات خوش.سپهر هستم.بنده مدرک دیپلم دارم و شهریور امسال یعنی دو ماه دیگه وارد سن 18 سالگی خواهم شد.رشته ی بنده تجربی هست.10 روز دیگر هم کنکور خواهم داشت.معدل نهایی بنده حول و حوش 12 هست و معدل نهایی امسال هم احتمالا در همین حدود باشه.بنده قصد مهاجرت و ادامه تحصیل در کشوری دیگر رو دارم.یه کشور میخوام که به شرایط و رشته های مورد علاقه ی بنده بخوره. خودم خیلی علاقه به مهندسی خودرو دارم و بعد از اون دندانپزشکی و فیزیوتراپی و دامپزشکی و رشته های طراحی و دیزاین و معماری و از اینجور رشته ها و رشته ی عمران.سوالی که دارم اینه که چه کشوری رو به بنده پیشنهاد میدید و چگونه بنده میتونم به اون کشور مهاجرت کنم و ادامه تحصیل بدم؟چه راه هایی هست و باید چه کار کرد.به چه چیز هایی نیاز هست و برای ورود به رشته ی عمران باید چه اقدامی بکنم؟
    ثانیاسختی و آسونی دروس رشته ی عمران به نسبت ایران چطوره و آیا میتونم وارد اون رشته بشم؟بازار کار این رشته چطوره؟
    ثالثا هزینه ی کلی که باید داشته باشم تا بتوانم به اون کشور مهاجرت کنم چقدر هست و هزینه ی ماهانه ای که اونجا باید داشته باشم تا بتونم بدون دردسر زندگی کنم چقدر هست؟
    ممنون میشم یه راهنمایی کلی بکنید که خیلی بلاتکلیف موندم..عذر خواهی میکنم ممکنه سوالم تکراری باشه ولی وقت جست و جو در این همه صفحه رو به خاطر درس هام ندارم.مرسی
    ویرایش توسط Sepehrad_sh : July 3rd, 2016 در ساعت 09:08 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)