صفحه 4 از 16 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 154

موضوع: مهندسی عمران در اروپا

Junior Member EMAD RSH آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    civil engineering

پیش فرض پاسخ : مهندسی عمران در اروپا

با سلام به دوستان عزیز
    می خواستم ببینم در اروپا دانشگاهی هست که در مقطع لیسانس به زبان انگلیسی پذیرش کنه ؟
    ضمنا من دانشجوی سال آخر کاردانی در رشته ی عمران هستم . از دوستان اگه کسی دانشگاهی با شرایط من سراغ داره کمک کنه ؟

Junior Member

دوستان ،کسی هست بدونه رشته مدیریت ساخت یا چیزی مشابه اون در کدوم دانشگاه فرانسه (در مقطع ارشد) تدریس میشه؟

Junior Member F A T I آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

اگه از دوستان، برای دکترای سازه تو یکی از دانشگاههای سوئیس اقدام کردن، ممنون میشم جواب بدن.
    Trust your emotions, Believe in your dreams

Junior Member arshia mousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران - دانشگاه آزاد

سلام يچه ها ، من حدود يه ماهي هست كه تو اين فروم دارم مي گردم و واقعاً از بچه هاي اينجا ممنونم براي راهنمايي هاشون و تجربياتشون كه زحمت مي كشن و در اختيار بقيه مي زارن .
    اين اولين پست من تو اين فرومه ، تو خيلي از فروم ها دنبال سوالام گشتم ولي تقريبا مي شه گفت هيچ جا به كاملي اينجا نبود و همين طور جمع دوستانه اي كه داره !
    راستش من مي خواستم اول خودمو معرفي كنم و بعد ازتون راهنمايي بخوام !

ارشيا ، 23 ، دانشجوي ترم6 ، مهندسي عمران داشنگاه آزاد

معدلم زياد خوب نيست و نزديك 13.5 و نمراتم هم در دروس فولاد و مقاومت و تحليل و از 13.5 تا 19 نوسان داره ، خودتون با نمره دادن تو دانشگاه آزاد آشنا هستين كه !!!!!!
    بيشتر عمومي ها معدلم و پايين آورده ، بگذريم ....
    به هر دليلي ، رفيق ناباب و شيطوني يا چيزاي ديگه تا الان نتونستم زياد درس و ... جدي بگيرم اما تقريبا الان يه ترم كه دارم درس مي خونمو ، تموم برنامه هامو مي زارم واسه رفتن و تصميم رو جدي گرفتم واسه ادامه تحصيل در خارج از ايران و تموم كارهاي ديگمو به نوعي كنسل كردم .
    فكر كردم به قول معروف :" ماهي رو هر وقت از آب بگيري تازست " اميد وارم مال من نميره !
    تو بررسي هاي كه انجام دادم يه سري چيزا ملاك واسه اپلاي و فاند گرفتن از دانشگاه مورد نظر :
    1- TA - Teacher Assistant بودن و...
    2- مقاله يا پيپر دادن و ...
    3- معدل
    4- معرفي نامه معتبر كاري در صورت امكان
    5- زبان
    و موارد ديگر ...
    با اين اوصاف من هدفم پذيرش گرفتن در يكي از دانشگاهها ي سوئد (بيشتر چالمرز و ...) يا كانادا و استراليا ست
    خونوادم بيشتر با سوئد موافقن ! از نظر مالي هم تقريبا مشكل ندارم !
    براي مقاله نويسي قرار با يكي از استادام كه در زمينه عمران دكترا داره صحبت كنم و راهنماييم كنه (اينطور كه خودش مي گه خيلي مقاله داده و چاپ شده) ، و براي زيان هم در راهه گرفتن تافل تا چند وقته ديگه به اميد خدا هستم !
    مي خواستم ببينم به نظر شما با اين چيزايي كه گفتم اصلا فكر مي كنين شرايط براي من فراهم باشه كه بخوام به فكر رفتن باشم و از جاهايي كه گفتم پذيرش بگيرم (البته من از اين تصميمي كه گرفتم راضيم و قطعا ادامه خواهم داد چون تازه به زندگيم سروسامون دادم و از اون آشفته بازار خلاص شدم)
    مي دونم شرايط خوبي نسبت به بچه هاي اينجا كه همه مقاله دارن و معدلاي بالا ، تو دانشگاه هاي معتبر و ... ندارم ، اما خوب چاره اي نيست فردا خورشيد براي ما هم طلوع مي كنه و نمي شه كماكان در غفلت به سر برد ....
    از شما دوستاي خوبم براي رسيدن به هدفم كمك مي خوام و اميدوارم در آينده بتونم اين لطفتون رو جبران كنم .

با تشكر - ارشيا
    گر فلك به كام ما نچرخد - كاري كنيم تا فلك نچرخد

Member ako_1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    George Mason University

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan78404 نمایش پست ها
    کشورهای اسکاندیناوی بیشتر در زمینه Numerical کار می کنند و اگر علاقه مند به کارهای آزمایشگاهی هستید باید سراغ گزینه های دیگر باشید.
    آقا من عددی کارم، علاقه زیادی هم به آزمایش ندارم، تزم راجع به مدل های توربولانسی بود، بین رشته ای شد، هم عمران هم مکانیک، الان یه دانشگاه خوب می خوام تو نروژ یا سوئد، سیالات و عددی، کجا رو پیشنهاد می کنی؟
    البته منظورم تجربه شخصی یا پیشنهاد دوستانه س، اگه نه تقریبا کل دانشگاه هاشونو چرخیدم.
    نه در رفتن حرکت بود/ نه در ماندن سکونی.

و ستارۀ پر شتاب/درگذرگاهی مأیوس
    بر مداری جاودانه می‌گردد.

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ako_1983 نمایش پست ها
    آقا من عددی کارم، علاقه زیادی هم به آزمایش ندارم، تزم راجع به مدل های توربولانسی بود، بین رشته ای شد، هم عمران هم مکانیک، الان یه دانشگاه خوب می خوام تو نروژ یا سوئد، سیالات و عددی، کجا رو پیشنهاد می کنی؟
    البته منظورم تجربه شخصی یا پیشنهاد دوستانه س، اگه نه تقریبا کل دانشگاه هاشونو چرخیدم.
    سلام دوست عزیز، راستش من هم که در دانشگاههای کشورهای اسکاندیناوی جستجو کردم متوجه شدم در رشته هایی مانند آب، بیشتر تمایل به دنبال کردن مباحث کیفی یا زیست محیطی آب رو دارند. در واقع دپارتمانهای مهندسی آب آنها بیشتر مدیریت منابع آبی است تا هیدرولیکی. نظر شخصی من اینه که اگه کسی تزهای عددی کار کرده و به کارش علاقمنده تو اروپا تو کشورهایی مثل هلند یا انگلستان راحت تر می تونه تو زمینه کاری خودش پذیرش بگیره. چون دانشگاههای با این زمینه کاری تو این کشورا بیشتر پیدا میشن. نمونه های گلدرشتش هم مثل دانشگاههای کاردیف و سوانسی ولز یا دلفت هلند ( که البته انصافاً پذیرش گرفتن از دلفت ساده نیست.) به هر حال نمیشه انکار کرد که در مجموع شرایط دریافت پذیرش دانشگاههای اسکاندیناوی نسبت به هلند و انگلستان بهتره، به خصوص تو این اوضاع خراب بحران اقتصادی که از فاند هم خبری نیست و هزینه ها هم سرسام آوره.
    امیدوارم موفق باشی.

Junior Member F A T I آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

ای وای، چرا دانشگاه Warwick نیست توی این لیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط goodgirl نمایش پست ها
    برای فوق رنکینگ بر اساس رشته رو در نظر بگیرید

رنکینک وقتی بر اساس رشته باشه معمولا بسیاری از فاکتورهای مهم رو در نظر می گیره و قابل اعتماده:

http://extras.timesonline.co.uk/tol_...&subject=CIVIL

برای دکترا استاد از همه چیز مهمه تره ... در مراحل بعدی رنکینگ رشته و دانشگاه...
    Trust your emotions, Believe in your dreams

سلام دوستان
    ميشه نظرتون را در مورد دانشگاههاي آلمان براي Phd بگيرم (سازه هاي بتني بيشتر)
    دانشگاه هاش خوبه اصلا؟ كدوم هاش دكتري داره و بهتر از بقيه است؟

Junior Member

سلام
    مهندسین عزیز کسی اطلاعی راجع به دانشگاه توی اروپا و آمریکا داره که phd سازه داشته باشه؟
    ویرایش توسط i_karimi : May 11th, 2010 در ساعت 07:30 AM دلیل: لطفا پینگلیش ننویسید

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

دوستان برای گرایش ژئوتکنیک در مقطع دکترا، جایی رو سراغ دارید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)