صفحه 6 از 16 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 154

موضوع: مهندسی عمران در اروپا

Junior Member Austin.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering

پیش فرض پاسخ : مهندسی عمران در اروپا

سلام دوستان ...

بین کشورهای اسکاندیناوی برای 2011 کدوم کشور و کدوم دانشگاه هستش که هزینه نداشته باشه برای مستر و هزینه زندگی مناسبی هم ( مکس 500 ماهانه ) باشه اونجا ؟؟
    من برای سوئد تحقیق کرده بودم و همه چیز اوکی بود غیر از خدمت سربازی که حالا که داره تموم میشه سوئد نازنین داره پولی میشه !!! برای فنلاند هم که زمزمه هایی هست ولی چندان مطلع نیستم . فعلا مجبور شدم برای نروژ تحقیق کنم که میدونم کشور بسیار خوبی هم هستش و NTNU هم کورس مورد نظر من رو داره برای 2011 ولی هزینه کمی بیش از توان من هستش یعنی حدود 1.100 ماهانه .

دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید . راستی ، من عمران آزاد دارم معدل 14.5 + زبان بسیار خوب و روان . رشته مستر ترجیحا مدیریت ساخت و پروژه .
    بازم ممنونم .

Junior Member

would you please explain more about IMPERIAL COLLAGE LONDON?
    ویرایش توسط hamman : January 4th, 2011 در ساعت 09:59 PM

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط emadda نمایش پست ها
    dostan daneshgahe Imperial UK ,dar reshteye omran cheture ?
    Hi.
    Check these links.

http://www.topuniversities.com/unive...ngs/technology
    http://www.topuniversities.com/unive...lcollegelondon

Good luck.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

Junior Member

سلام به همگی
    به نظر من شیوه ای که در پیش گرفته شده خیلی مفید و با ارزش نیست. انتخاب دانشگاه به عوامل متعددی بستگی داره. از نظر مسایل علمی، شما باید گرایش مورد نظر خودتان رو انتخاب کنید و بعد دنبال دانشگاه بگردید. اروپا سرشار از دانشگاه های خوب هست که خیلی از انها در رنک نیستند ولی در برخی گرایش ها بسیار معتبرند. به عنوان نمونه یکی از دانشگاه های پرتغال (Minho) در زمینه سازه های بنایی از بهترین های دنیاست اما اصلا در رنک نیست.
    من در زمینه مهندسی زلزله میتونم دانشگاه های زیر رو در اروپا (به غیر از انگلیس) پیشنهاد کنم که کمتر شناخته شده هستند (کلا اروپا برای مهندسی زلزله مناسب نیست):
    RoseSchool, Italy بدون شک بهترین در اروپا و از بهترین های دنیا (کاملا بدون اغراق)
    University of Patras, Greece
    METU, Turkey
    تمام این دانشگاه ها در برنامه MEEES هستند.
    در زمینه سازه هم دانشگاه های زیر بسیار مطرح هستند:
    ETH
    EPFL
    ACHEN
    DTU
    .....
    در کشورهای دیگه هم می تونید دانشگاه های خوبی پیدا کنید همه جا دانشگاه خوب داره مثلا اسلونی دانشگاه های خوبی در زلزله داره. UPC بارسلون .
    در کارهای عددی مطرح هست. Minho در بنایی و ...
    در ضمن اون دوستی که در مورد فلزی سوال کرده بودند این لینک رو ببینند
    http://www.dec.uc.pt

در این مسایل میشه یک کتابچه نوشت
    این سایت های رنک خیلی مفید نیستند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط azim_utd نمایش پست ها
    دپارتمان عمران دانشگاه فني پراگ هم نسبتا" قويه، (Czech Technical University) امكاناتش خوبه، تا دلتون بخواد نمايشگاه و كنفرانس برگزار مي كنه، پراگ هم براي كسايي كه به Urban Design و Architecture علاقه دارن، يه جاي رويايي مي تونه باشه
    اگه تو سازه از اين دانشكده پذيرش بگيريد، فقط و فقط همين رشته و همين دانشكده شهريه رو واستون Waived مي كنه، لازم به ذكره شهريه حدود 7000 يورو در ساله!!! برا بقيه رشته ها...
    اينجا خيلي دانشجو از كشورهاي اسكانديناويايي داريم، تقريبا" مي شه گفت از تمام دانشگاه هايي كه در بالا نام برديد دانشجوي Exchange و Erasmus اينجا داريم مخصوصا" معماري كه اينجا واسشون عاليه...
    دانشگاه امكانات رفاهي خيلي خوبي داره، خوابگاه، غذا، تفريحات سالم ، كورس هاي زبان (رايگان) و...
    من اينجا درس مي خونم_سازه، سوالي بود در خدمتم...
    http://en.wikipedia.org/wiki/Czech_T...sity_in_Prague
    http://www.fsv.cvut.cz/index.php.en
    من مدارکمو فرستادم برای سازه ...ولی میل زدن که A1 Czech نداری
    مگه انگلیسی نیست؟
    ویرایش توسط hamman : April 3rd, 2011 در ساعت 11:43 AM دلیل: لطفا فارسی بنویسین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil

سلام
    میشه در مورد گرفتن پذیرش واسه ارشد عمران و شهریه دانشگاه راهنماییم کنید.چون من نتونستم تو سایتش چیزی به نام TUTION پیدا کنم.آیا مجانیه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil

ببخشید منظورم دانشگاه تکنولوژی پراگ بود

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته مهندسی عمران، معماری

دانشگاه هاي سوئد كه در رشته عمران پذيرش ميدن رو ميشه نام ببريد

ApplyAbroad Veteran
    hamman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering AmirKabir

این لینک ها رو دنبال کنی به جواب میرسید
    این یا این
    در ضمن چالمرز هم از دانشگاههای معروفه که عمران هم ارایه میده.
    اگر هیچ وقت شکست نخورده‌اید، بدانید که به اندازه کافی تلاش نکرده‌اید.
    (کپی امضائ بابک)

Senior Member krig1960 آواتار ها

سلام دوست عزیز.
    دانشگاههای این کشور برای پذیرش مقطع فوق لیسانس، به طور معمول از شما درخواست می کنند که ریزنمرات و گواهی تحصیلی مربوط به دو مدرک قبلی (دبیرستان و پیش دانشگاهی به علاوه لیسانس) خود را برایشان بفرستید. با توجه این که دوره لیسانس طبق تعریف اکثر دانشگاههای این کشور چهار ساله است و از طرفی آخرین مدرک شما کارشناسی ناپیوسته بوده است، بنابراین ریزنمرات و گواهی تحصیلی که شما باید بفرستید عبارت خواهند بود از: ریزنمرات و گواهی تحصیلی دبیرستان و پیش دانشگاهی، کاردانی و کارشناسی ناپیوسته، یعنی معدل کاردانی و کارشناسی ناپیوسته شما یک جا با هم محاسبه می شود (چون باید لیسانس دست کم چهارساله باشد). البته با توجه به این که این دانشگاهها معمولاً کف خاصی را برای معدل قرار نمی دهند خیلی نبایستی از بابت معدل نگرانی داشت. هر چند معدل پائین ممکن است تا حدی شانس اخذ پذیرش شما را کم کند، منتهی باز هم جای نگرانی جدی در این مورد نیست، چون نمونه هایی در همین فروم بوده اند که با معدلهای پائین از دانشگاههای این کشور پذیرش گرفته اند، در همین رابطه می توانید در بخش نتایج پذیرش در نتایج مربوط به کشور نروژ جستجو کنید. ضمناً نمونه ای از توضیحات فوق الذکر در مورد مدارک لازم را می توانید در اینجا (مربوط به دانشگاه اسلو نروژ) و این فایل پی دی اف مشاهده کنید.
    موفق باشید.
    پی نوشت: به عنوان یک توصیه دوستانه عرض می کنم، لطف کنید متن خود را به یکی از زبانهای فارسی یا انگلیسی بنویسید، چون تایپ پینگلیش علاوه بر آن که خلاف مقررات فروم است، خواندنش هم نسبتاً دشوار و وقت گیر است.
    ویرایش توسط Pearson : April 26th, 2011 در ساعت 06:54 AM
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)